Bouřlivák

Bouřlivák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248966/bmid_mighty-storm-bourlivak-Ho4-248966.jpg 4 393 84

Mighty Storm série

Rokenrolový milostný trojúhelník… životní příběh novinářky Tru Bennettové… a lídra rockové skupiny Mighty Storm Jakea, který jí kdysi zlomil srdce Tru bylo pouhých čtrnáct let, když její nejlepší kamarád – a první dětská láska – Jake odjel z Anglie a zanechal ji se zlomeným srdcem. Dnes, o dvanáct let později, je Jake světoznámou rockovou hvězdou a snem mnoha žen. Kromě jediné: Tru Bennettové. Úspěšná hudební recenzentka a novinářka Tru moc dobře ví, že míchat práci se soukromím se nevyplácí. Nyní má před sebou úkol: udělat s Jakem interview, než se jeho kapela vydá na dlouho očekávané turné. A taková příležitost se neodmítá. Tru je rozhodnutá chovat se jako profesionálka, ale přitažlivost, která ani po dvanácti letech nepozbyla na síle, ji zaskočí. Jakeova nabídka zdokumentovat celé jejich turné je lákavá, avšak má jeden háček: Truina přítele Willa. Je Tru natolik silná, aby odolala atraktivnímu bouřlivákovi, který jí už jednou ukradl srdce? Přežije její vztah s Willem, když teď bude trávit dny v přítomnosti neodolatelného Jakea?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Mighty Storm , 2012

wielka
13.09.2020 3 z 5

Taka... hm... no celkom fajn kniha, ale s velmi predvidatelnym dejom, ziadne prekvapenie sa nekonalo. Neurazi, nenadchne. A znova je hlavny hrdina mierne posahany, lebo tazke detstvo... neviem sa zbavit dojmu, ze po postave Christiana Greya to skratka v tych knihach ani nemoze byt inak. Skoda.

Kristy.Seb
17.08.2020 4 z 5

To bylo boží. Naprosto jsem se vtáhla do děje. Kdo by nechtěl být součástí velkého rockového turné. A Jakea byl prostě sladký.

Myška43
24.05.2020 4 z 5

Nejdříve jsem před časem četla druhý díl, ten byl super. První díl je pro mě slabší. Asi je to tím, že mi Tru neskutečně lezla na nervy. Myslím si, že si nezaslouží Jakea. Též je mi moc líto Willa, ale nepřísluší mi ji soudit, sama nevím, jak bych se v danou situaci zachovala, kdybych prožívala to, co ona.

Ella161
02.05.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Jak už jsem se jednou zmínila, tohle téma miluju. Miluju, když turné prožívám s hl. hrdiny. Opravdu si připadám, jako bych to zažila také. Nicméně knihu jsem četla jedním dechem. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hlavní postavy jsem si hned zamilovala. No řekněte, kdo by si Jakea nezamiloval? Jejich příběh mě strašně fascinuje. Jasně, je to klišé, když se nejlepší kamarádi z dětství do sebe zamilují, ale já to zbožňuju. Přiznávám, že smrt Jonnyho, mě strašně mrzelo a taky jsem si trochu poplakala. Vrátím se ale k Jakeovi. Myslím, že se nemůžeme divit jeho chování, když si toho v dětství prožil tolik. Každopádně mě ale mrzelo ( i naštvalo), že jedná strašně impulzivně. Strašně mi vadilo, že nedokázal pochopit Tru a její záležitost s Willem. Ona ho podváděla a pak mu chtěla ušetřit trochu té bolesti, jenže Jake to vůbec nedokázal pochopit a choval se jako žárlivý kretén. Bylo hnusný, že po tom, co vojel Tru na záchodcích, začal cucat s jinou a olizoval jí hrdlo. To bylo fakt podlý a hnusný. To by jako řešil pokaždé, když se nepohodnou, jinou ženskou? To bych asi úplně nezvládala. Živě jsem si představila, jak bych byla zničená na Truině místě. Však jsem taky brečela, takže... Ale abych Jakea jen nekritizovala, vytknu mu, co se mi na něm líbí v ohledu povahy. Určitě ta jeho majetnickost. To mi přišlo sexy a krásný. Bože, miluju chlapy, kteří jsou majetnický (ale ne zas až tak moc). Také musím zmínit, že je doopravdy romantik a bylo vidět, jak moc Tru miluju. Tru... je to sympatická, hodná a trochu nerozhodná holka. Také jste úplně vycítili, že pro ní je jen Jake a byla hodně trpělivá a určitě hodně vydržela. Například jeho nálady a hnusné řeči, když zase spadl do drog. Každopádně její váhání ohledně vztahu s Jakem docela chápu. Je jasné, že jakmile s ním začne žít, tak ztratí svoje soukromí. Plus tu máme to, že Jake bude mít všude fanynky a to není zrovna příjemné. Nicméně, jsem ráda, že to dobře dopadlo a jsem na Jakea pyšná, že by kvůli své lásce obětoval svou kariéru. To bylo fakt rozkošný. Určitě knihu doporučuji a moc se těším na druhý díl!

Domča153
22.04.2020

Když začnete v knize přeskakovat věty a někdy cele odstavce je jasné že je něco špatně. Kniha úplně neurazi ale ani nenadchne. Některé vtipy byli příjemné a závěr z pohled “bouřliváka” na jejich první setkání byl příjemný bonus.

jinbr
02.03.2020 5 z 5

Potřebovala jsem něco, co zvládnu přečíst za sobotní odpoledne a neděli. Tak jsem sáhla po této dvojici knih.
Bouřlivák se mi líbil, mělo to spád, potřebné zauzlování před dobrým koncem. Myslím, že že i ty strachy obou hrdinů jsou v reálném životě skutečné. Líbí se mi také jejich cítění pro hudbu a texty písní. V tomto žánru patří určitě k těm lepším.

suzanne1997
23.02.2020 4 z 5

Nestává se mi často, že bych k příběhu neměla co říct. Je svižný, utíká. Postavy nedávají jinou možnost než se do nich při první zmínce zamilovat. Občasné úskoky do minulosti dodávají knize tu správnou energii a čtenáři nezbývá moc možností, kdy čtení na chvíli přerušit. Třeba jen proto, aby si zašel pro něco k pití. Příběh nechává čtenáře jeho představivosti a mnohdy si s ním dělá co chce. Přesto je kniha poutavá a čtenář se bez možnosti sáhnout po druhém díle, neobejde.
Jedinou vadou a kráse je český překlad, sloveso být a překladatelčin jazyk mi v první chvíli docela lezl na nervy.

Tesset
29.01.2020 2 z 5

Trochu jsem se toho bála, když jsem viděla tu obálku, ale byla jsem příjemně překvapena. Pak ale, někdy v půlce se stalo nevím co a šlo to s kopce. Obě postavy se mi dost znelíbily, působily na mě dost pokrytecky a slabošsky. Druhý díl asi ještě dám, ale váhám.

Ewwe
30.12.2019 3 z 5

No, že bych byla z této knihy nějak odvařená, to bych neřekla. Strašně jsem se těšila na to hudební prostředí. Jakmile to má spojitost s hudbou, tak jsem zamilovaná. Hlavní postavy jsou celkem fajn. Ač Tru občas neví co chce a někdy si stála na vedení s extra vysokými podpatky.. Hned od začátku bylo jasné, jak se kniha bude vyvíjet ale to neustálé opakování, že Jake ji přeci nemůže milovat, že v ní nevidí ženu, už bylo celkem únavné. Jinak dost přitažené za vlasy, mi přišla aféra s drogami. On začal opět vyrážet na velkou jízdu s koksem, ona na pár dní od něj odešla a on zase čistý jako hvězda? Zazpívá jí písničku a trada, v dálce už zní svatební zvony..To určitě! Škoda, že další díl je zase o nich, spíš mohlo být pokračování o Simone :)

margitka13
23.11.2019 3 z 5

Nijak extra nenadchla. Rozmýšľala som aj, že ju nedočítam ale nakoniec som sa nakopla a dala som to.
Podľa mňa obyčajná love story s hlavnou hrdinkou, ktorá nevie čo chce.

oresvo
04.10.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, četlo se to velmi dobře i když Tru byla tak trochu mrcha a ke konci mi tak nějak nesedělo , že Tru odmítá Jakea a během chvilky změní názor. Ale každopádně se těším na další díl .

Nel-ly
18.07.2019 1 z 5

Nepamatuju si, o čem to bylo popravdě... nic zajímavého, nesympatické postavy a musela jsem se do čtení nutit, což se mi u podobných knih doopravdy nestává.

Damonka12
17.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Všem jedině doporučuji. Příběh s originálním nápadem. Rychle se čte a toužíte po pokračování.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Tradiční oddychovka, dobře napsaná .. nic víc, nic míň.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Za mě moc povedená série :)
Oba hlavní hrdiny jsem si velmi oblíbila, i když se Jake choval často jako osel, ale byl zamilovanej, takže se to dá pochopit.
Nakonec mi bylo líto i Willa, ale někdo z nich prostě musel jít stranou.

Jediný, co mě tam dost rozčilovalo, byla Truina nerozhodnost. Tam by potřebovala pořádně proplesknout.

Někdy se ke knihám rozhodně vrátím;)

Martinaa24
26.05.2019 4 z 5

Příběh se mi líbil ostatně jako Trable od této spisovatelky. Byla to příjemná oddychovka.

andrea4865
08.04.2019 2 z 5

pruměrná hollywoodska love story,hravni hrdinka byla nekdy otravná,místy to byl nudný děj,díky několika akčním kapitolám sem to dočetla,ale vracet se kní nebudu a nejspíš hned zapomenu.

BooksLover22
13.02.2019 3 z 5

Na začátku to bylo dobrý, od půlky to šlo z kopce...

LenRan
27.12.2018 3 z 5

Je to tak půl na půl. Kniha se četla celkem dobře, hlavní hrdinka mi ale nebyla sympatická. Její nesmyslné váhání, žárlivost a to, že neuměla problémům čelit přímo z ní nedělá moc sympaťačku. Uvidíme jestli to druhý díl trochu nevylepší.

Terez9119
28.10.2018 2 z 5

Autorka se s tím nepáře, nechat hlavního hrdinu spadnout do drog... Vadí mi, že se hlavní hrdinka chová jako kr***. A hlavní hrdina? No, zasluožil by si lepší partnerku, ale když už si ji vybral, dobře mu tak. Jen to, aby byl čistý, by zabralo mnohem víc času a úsilí, než si autorka představuje.

2014  81%Trable
2020  90%River Wild