Bouřlivák

Bouřlivák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248966/bmid_mighty-storm-bourlivak-Ho4-248966.jpg 4 393 84

Mighty Storm série

Rokenrolový milostný trojúhelník… životní příběh novinářky Tru Bennettové… a lídra rockové skupiny Mighty Storm Jakea, který jí kdysi zlomil srdce Tru bylo pouhých čtrnáct let, když její nejlepší kamarád – a první dětská láska – Jake odjel z Anglie a zanechal ji se zlomeným srdcem. Dnes, o dvanáct let později, je Jake světoznámou rockovou hvězdou a snem mnoha žen. Kromě jediné: Tru Bennettové. Úspěšná hudební recenzentka a novinářka Tru moc dobře ví, že míchat práci se soukromím se nevyplácí. Nyní má před sebou úkol: udělat s Jakem interview, než se jeho kapela vydá na dlouho očekávané turné. A taková příležitost se neodmítá. Tru je rozhodnutá chovat se jako profesionálka, ale přitažlivost, která ani po dvanácti letech nepozbyla na síle, ji zaskočí. Jakeova nabídka zdokumentovat celé jejich turné je lákavá, avšak má jeden háček: Truina přítele Willa. Je Tru natolik silná, aby odolala atraktivnímu bouřlivákovi, který jí už jednou ukradl srdce? Přežije její vztah s Willem, když teď bude trávit dny v přítomnosti neodolatelného Jakea?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Mighty Storm , 2012

bowlly
28.10.2015 5 z 5

Krásná kniha. Jake jsem si zamilovala, tak moc, že jsem odkládala dočtení konce knihy, aby tu se mnou byl co nejdéle...přiznám se, že některé části jsem četla několikrát. To se mi u knížky ještě nestalo. Těším se na druhý díl. Půjdu si ho koupit hned jak vyjde.

ciniminisek
21.10.2015 4 z 5

Naivně a lehkým stylem psán tento příběh donutí své čtenáře se začíst a už od něj neupustit. Ideální volba k zapomnění obyčejných strastí našeho života, které během krátké chvíle lze vyměnit za vtip, nadšení a smyslné chvilky.

zdenka700
20.10.2015 5 z 5

Úžasná kniha, sice nepreferuji milostný trojúhelník, ale prostě v této knize to jinak nešlo. Upřímně byla bych chvilku na tom stejně jako Tru, ale rozhodla bych se poté rychle koho chci. Těším se na druhý díl. Je to krásná kniha, která vás uvolní/ nabije/ v táhne do děje takovou silou, že nemůžete přestat číst dokud to nedočtete. Bohužel během školy to šlo vážně těžko proto mi to bohužel trvalo pár dní. Kdo to chce číst, tak ať začne v období, kdy nebude tolik testů. Já jsem to neudělala a dost jsem litovala :)

EvaSupovic
07.10.2015 5 z 5

Sice opravdu ale opravdu nemám moc v lásce knihy s tématem trojúhelníku, ale kniha se mi nakonec líbila. Klasický příběh velikého kamarádství a ztracené lásky :-D

2014  81%Trable
2020  90%River Wild