Bouřlivák

Bouřlivák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248966/bmid_mighty-storm-bourlivak-Ho4-248966.jpg 4 393 84

Mighty Storm série

Rokenrolový milostný trojúhelník… životní příběh novinářky Tru Bennettové… a lídra rockové skupiny Mighty Storm Jakea, který jí kdysi zlomil srdce Tru bylo pouhých čtrnáct let, když její nejlepší kamarád – a první dětská láska – Jake odjel z Anglie a zanechal ji se zlomeným srdcem. Dnes, o dvanáct let později, je Jake světoznámou rockovou hvězdou a snem mnoha žen. Kromě jediné: Tru Bennettové. Úspěšná hudební recenzentka a novinářka Tru moc dobře ví, že míchat práci se soukromím se nevyplácí. Nyní má před sebou úkol: udělat s Jakem interview, než se jeho kapela vydá na dlouho očekávané turné. A taková příležitost se neodmítá. Tru je rozhodnutá chovat se jako profesionálka, ale přitažlivost, která ani po dvanácti letech nepozbyla na síle, ji zaskočí. Jakeova nabídka zdokumentovat celé jejich turné je lákavá, avšak má jeden háček: Truina přítele Willa. Je Tru natolik silná, aby odolala atraktivnímu bouřlivákovi, který jí už jednou ukradl srdce? Přežije její vztah s Willem, když teď bude trávit dny v přítomnosti neodolatelného Jakea?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Mighty Storm , 2012

happy19
11.10.2018 5 z 5

Příjemné překvapení!Nechápu nízká hodnocení..jsou mnohem horší knihy s 5*...

lucie2952
31.07.2018 2 z 5

První polovina knihy byla skvělá. Ale druhá už byla přehnaná, stalo se toho za krátkou chvíli hodně a konec se strašně táhnul. Čtivá kniha byla, ale dějově to bylo přehnané. Jake se v druhé polovině knihy začal chovat jako idiot, díky němu jsem měla chuť knihu odložit. A True zase přeháněla s tím, jak moc ublížila Willovi a jak ho musí chránit... Kniha Trable od stejné autorky byla o 100% lepší. Dávám nakonec této knize dvě hvězdičky, ale dala bych i tři, kdyby byly kapitoly s pohledu Jakea - Bonusová kapitola to fakt nezachránila, spíš zhoršila - ani jsem jí nedočetla, protože to byla stejná kapitola jako byla u True, akorát ji vyprávěl Jake.

sd1992
14.07.2018 5 z 5

Kvůli celkem nízké popularitě této duologie u nás jsem od knihy neměla téměř žádné očekávání. Ale říkala jsem si, že když už mám doma oba díly (a pořídila jsem je za opravdu směšnou cenu), tak jim přece dám šanci. A rozhodnutí to bylo skvělý, protože mě to od začátku do konce moc bavilo. Je fakt, že na oddychovku to má poměrně dost stran (502), ale v konečným důsledku je to jedno, protože knížka se čte úplně sama a ani se nanadějete a je konec. Takže já ji můžu doporučit!!! :-) Mimochodem poslední kapitola Jakeovo první setkání s Tru z jeho pohledu je naprosto boží. Fakt jsem se zasmála :-D

Maruš.D
18.04.2018 3 z 5

Příběh není špatný, je to taková milá oddechovka. Na můj vkus až moc omáčky kolem, takže jsem místy prolítla stránku jen tak letem světem. Neurazí, ale ani nepřekvapí a nenadchne. Kniha se čte pěkně, postavy jsou milé a procítěné. :-)

warca
16.04.2018 2 z 5

Příběh byl pěkný. Ale autorka ho jaksi nedokázala správně uchopit. V polovině mě kniha začala nudit. Bylo to zdlouhavé a nezáživné.

MarKy95
23.03.2018 3 z 5

Fajn kniha, ale znova si ji asi nepřečtu :)

Petra38
22.03.2018 5 z 5

I kdyz nemam rada tema s neverou tak supr, vratila jsem se k ni nez jsem cetla druhy dil a jako celek vazne povedene.

TerezaMondeková
02.03.2018 3 z 5

Zamilovaný kluk, miluje jenom ji, navždy bude milovat jenom ji, ale svlékne kalhotky každé holce, která okolo něho projde. Občas myšlení kluků fakt nechápu. A hlavní hrdinka mi taky nebyla moc sympatická. Má dlouho přítele, kterého miluje, ale za jeho zády spí s jiným, nakonec miluje oba a nemůže se mezi nimi rozhodnout. Občas jsem některé postoje, názory, nebo chování hlavních postav nechápala. Občas jsem se do čtení musela nutit. Taky to, že je hlavní hrdina závislý na kokainu a jen tak, když chce, tak přestane. A co mi opravdu vadilo... oslovení baby.

kacaaba
24.02.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, taková hezká romantika protkaná humorem. Už se těším na druhý díl.

Evka3814
25.01.2018 5 z 5

Rozhodně super kniha, pěkný příběh.

janno69
29.11.2017 3 z 5

Četla jsem i horší knihy, ale i hodně lepších. Nicméně myšlenka dobrá, trochu horší zpracování. Tru mi dost často lezla na nervy. Ale ve své podstatě jsem dostala to co jsem od takovéto knihy očekávala. Oddechovku u které nemusí člověk moc přemýšlet....

venacava
30.10.2017 1 z 5

Tak tohle bylo sladké jak karamel

jani.ruzicko
20.09.2017 4 z 5

Nebylo to špatné, možná trochu zdlouhavé... Tru mě docela štvala, tím jak byla děsně nerozhodná a vůbec nevěděla, co chce... po týdnu chození už potřebovala trochu prostoru a odstup, jako vážně? Občas mi připadala jako dítě =D nejdřív je přesvědčená, že ho opustí a že už s ním nechce mít nic společného a pak jí Dá Jake prstýnek, TEN prstýnek a ona hned řiká ANO.. trochu prodejná, ne?! =D myslím, že z pohledu Jakea by to bylo mnohem zajímavější =) Začátek, kdy Tru vyprávěla jen svoje myšlenky mi přišel děsně dlouhej a i když vyprávěla, jak to všechno bylo, tak to bylo lehce nezajímavé... každopádně pak už se to četlo lehce =) na podobné téma je ale lepší série Stage Dive. =)

Helena Lacková
06.09.2017 3 z 5

VIDEO RECENZE

nani_nka
24.08.2017 1 z 5

Túto knihu som začala čítať po prečítaní série Stage Dive, kde hlavnými hrdinami sú tiež rockové hviezdy. Avšak zatiaľ čo Stage Dive milujem, táto kniha ma vôbec neoslovila. Začiatok sa mi aj celkom páčil, Tru mi bola sympatická (len na začiatku), hoci som nechápala, ako môže niekto aj po 12 rokoch ľúbiť svoju dávnu detskú lásku a popritom mať priateľa...a ako aj Jake mohol byť stále po toľkých rokoch zaľúbený do Tru, hoc mal milión priateliek, ale tak fajn no...Ale potom ako sa stretli a Tru to mala v hlave pomýlené (Jake vs. Will) som knihu radšej zaklapla a išla čítať niečo oveľa, oveľa lepšie :)

V3runecka
22.07.2017 4 z 5

Klasická, trošku zdlouhavá oddechovka. Bohužel po rozjezdu jsem chytla alergii na Tru a její chování. Příběh průměr, na tohle téma je stokrát lepší Stage Dive.

ardeas
26.05.2017 3 z 5

Ak by som mala byť spravodlivá, musela by som knihu rozdeliť na polovice, pričom prvá časť bola fakt utrpením a druhá bola celkom obstojná. Často opakujúce sa vety, zbytočné fňukanie a "zbožňovanie" ma iritovali. Následne sa to rozbehlo, autorka zatlačila na plyn a už to bežalo takmer do konca dobre. Nie vynikajúco, ale dobre. Osobne hudbu milujem, ale v mojich očiach proste kniha neobstála s potencionálom. Bola prehnane dlhá a tým ubúdalo na rezkosti. Škoda - celkovo slabý priemer.

Aríka
17.02.2017 3 z 5

U této knihy jsem měla problém se začíst, byla zdlouhavá. Příběh mě sice bavil, ale i tak mě kniha nepřirostla k srdci, znám lepší romány s tímto tématem, např. Stage Dive.

misulka680
21.12.2016 4 z 5

Knihy S.Towle mám ráda, i když je děj trochu předvídatelný, mě se kniha líbila. Tru sice jednala někdy na můj vkus divně, ale nevadilo mi to. Jack byl super, kdo by ho nechtěl mít doma.

Markett
11.10.2016 5 z 5

Podobný námět už jsem jednou četla. Taky myslím, že podobných knížek s rockovou hvězdou bychom asi našli víc. Ale popravdě řečeno, hezky se mi Bouřlivák četl, fakt že jo, ač já si sama někdy řekla, že já bych hodně věcí udělala jinak než Tru, ale to už by nebylo ono... Děj sám o sobě byl velmi poutavý a čtivý, i když podobná dějová linka byla jinde (jak jsem zmínila), tahle nabídla zase trochu jiné koření celého příběhu. Staří známí přátelé, kteří se setkali po 12 letech, hluboká zamilovanost, milostný trojúhelník... prostě pěkně promyšlené. Co se postav týče, Tru a Jake byli dobří, i když bych Jakovi někdy nejradši jednu vrazila, ale můj nej oblíbenec byl Stuart.

A druhý díl... sem s ním! :)

2014  81%Trable
2020  90%River Wild