Mega hustej nářez

Mega hustej nářez https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155534/bmid_mega-hustej-narez-PKs-155534.jpg 4 1015 135

S partyzánštinou je konec. Je na čase rozpoutat válku. Absolutní válku lidí proti mimozemským okupantům. Jestli má být planeta Země svobodná, je třeba obětovat všechno, včetně vlastních životů - a to platí nejen pro lidi, ale i pro upíry. Jan Bezzemek, Gerhard, Petra, Lucie i Diana a jeho partička upířích transvestitů a dalších jejich spojenců stojí na prahu poslední bitvy se žlutými parchanty z vesmíru a vědí, že není cesty zpět. Čeká je buď smrt, nebo svoboda."Tak jo, sežeňte mi granáty a nějaký hulení. Tohle bude epický," říká JUDr. Tomáš Uhřík. Upíři proti mimozemšťanům potřetí a naposled. Na konci knihy zůstanou jenom jedni a cesta k tomu stojí za to.... celý text

LavinaVRovine
11.01.2014 1 z 5

U mě Kotleta prostě nefunguje. Akce nemastné neslané, příběh průhledný, ale co nejvíc...nejvíc chybí je humor!

Dandulka
12.11.2013 5 z 5

Perfektní! Chudinka naše krásná Ostrava! Z Heřmanic do ZOO a pak na Bazaly. Pro mnoho lidí to jsou jen názvy, ale pro nás Ostraváky jsou to pojmy!

Tomislav
08.11.2013 5 z 5

Závěrečný díl Bratrstva krve mne rozhodně nezklamal. Mně osobně se asi líbil ještě více než druhý díl. Už se těším na Perunovu krev ;-)

lonewolf_x
16.09.2013 4 z 5

Bombastický závěr a jistě ještě bude pořádná odveta .-), jsem zapomněl na hvězdy 5*

olle3
04.09.2013 4 z 5

Podle mě nejslabší díl, ale stejně dobrý. Škoda jen, že za tu cenu za dva dny přečtený.

"Střepina mi z hlavy trčela jak prostředníček rapperův." :)

Honey0105
20.07.2013 5 z 5

Ok.. Ten konec byl docela dost přehnanej, ale.. Psal to chlap a chlapi mají tendence přehánět, a jelikož si na to ženy zvykly, tak ani ten konec mě nevyvedl z rovnováhy.
I když to občas bylo smutný, tak stejně bych řekla, že tenhle díl je nejpovedenější. Je to už prostě mega nářez. Nové postavy mě bavily, a i když mě hodně věcí naopak štvalo, tak nakonec všechno dopadlo tak, jak mi to vyhovovalo. Takže cajk.

adam.ruby
19.06.2013

četl jsem jen kousek, vážně jsem jen náhlédnul, ale tohle ne, to je fakt nářez...nebudu to kritizovat, ale rozhodně to není můj šálek kávy a ty své fandy si tato kniha rozhodně najde...

Fuksinka
13.05.2013 5 z 5

"No to mě svaž do kozelce, počůrej a prodej na pokusy Číňanům." Kotleta se vrátil s Mega hustým nářezem a spolu s ním za zpěvu Kalašnikova i Gerhard a stará známá firma Bezzemek. Název vůbec nepřehání a super je, že se zase nebere tak vážně, zejména v pravdě epickém finále. Uhříkovy hlášky jsou ta pravá třešnička, vlastně višnička na dortu. Jen mě dost vadily ty Janovy výčitky svědomí, trošku divně napsaný a nelogicky utnutý. Váhala jsem mezi 4 a 5 hvězdama. Za to, jak si vytřel zadek s hyenama z Novy, musím dát 5.

finka
02.05.2013 2 z 5

První i druhý díl se mi líbily. Teď při čtení třetího trpím. Mega hustá blbost. Nevěřím, že dokážu dočíst....co se stalo? Asi dost bylo perel. A to mám v knize od mistra řeznického věnování - ano, žije! Nakonec nedočteno.
Souhlas s N10Tikky - brouku, vyjimečně se shodneme:-)

Lestat19
29.03.2013 4 z 5

Trilogie Bratrstvo krve se tímto dílem dostalo ke svému konci. Jednou stranou jsem rád, že jsem se dozvěděl jak to celé končí a na druhou stranu mi postavy budou chybět. Nicméně autor se nechal v rozhovoru slyšet, že po dopsání románu Perunova krev se asi dočkáme knihy z dob před kartanskou invazí. Ale to už předbíhám. Třetí díl přináší to co jsem čekal - akci a hlášky (o vulgárnostech ani nemluvím ;)). Zkrátka nářez. Jan Bezzemek a jeho přátelé opět stojí proti kartanům. Zpočátku jsou to jen jednotlivé drobné akce aby mohlo přijít epické finále. Pobaví odkazy na Pána prstenů (viz. třeba Odula). Bohužel tu docela umírají postavy - a některé dost oblíbené.(

orson
22.03.2013 5 z 5

Po slabším / vycpávkovém druhé díle je Kotleta zpátky v plné síle - krev, usekané údy (některé opakovaně) a desítky, stovky, tisíce... no vlastně i milióny mrtvých. Trochu jsem se bál, že kvalita půjde dolů, ale nestalo se tak. Sice se už v ději žádné velké nečekané promyšlené odhalení nekonalo, ale zato měl pěkný spád, rychlou akci a spoustu dokonalých hlášek! Neodpustím si a jednu uvedu: "Gerharde, kurva, z tebe už je zase trupík!"-

N10Tikky
21.03.2013 2 z 5

Zklamání, velké zklamání... :( Doufal jsem, že završení bude velkolepé. Že když u druhýho dílu šla kvalita dolů, tak jen pro to, že si vše nechával autor(či autoři) na velké finále.
Místo velkého finále se však konala jen velká kravina. A i ty 3* dávám s přivřenýma očima. :(

X3ON
14.03.2013 5 z 5

:D kezby, zatim nebyl cas na nakup. rekl bych, ze uz jen za nazev knihy musi clovek dat 5 hvezd :D, ale co jsem slysel tak je to hodne dobre ;)

finka
13.03.2013 2 z 5

X3ON: tos to už přečetl? Dnes to vyšlo a před cca dvěma hodinama jsem to sem nahodila. Víš, co očekávat, tak jsi dal preventivně pět hvězd, co? Se nedivím, bude to jako jednička a dvojka.
Aha. Teď jsem koukla do bazaru, kdo to už prodává. A ne, ty to teprve poptáváš :-))))

X3ON
13.03.2013 5 z 5