Krajina plná stínů

Krajina plná stínů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4714/bmid_krajina-plna-stinu-97C-4714.jpg 4 803 105

Mediátor série

Svět šestnáctileté středoškolačky Susannah se hemží duchy, zbloudilými dušemi, které potřebují pomoc, aby se dostaly do "země stínů". Pomoci jim mohou "mediátoři", lidé se schopností zesnulé vidět a hovořit s nimi. Suze je jinak normální 16letá středoškolačka, která se musí vyrovnávat s matčiným sňatkem, přírůstkem tří nevlastních bratrů, stěhováním z New Yorku do Kalifornie a změnou školy...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

The Mediator - Shadowland , 2000

Vianescee
12.09.2015 4 z 5

Od knihy jsem nic moc nečekala, ale byla jsem velmi příjemně překvapená. Skoro jsem knihu nemohla odložit a zvládla jsem ji během chvíle. Byla jsem ráda, že mám doma všechny díly a můžu pokračovat okamžitě. Z popisu mě příliš nezaujala, ale bylo tam vše, co mám ráda. Napětí, trochu dobrodružství i romantiky a všeho tam bylo tak akorát. Hovorový styl knihy mi sedl a stejně tak jsem si oblíbila Suzein pohled na věc a humor. Jako hlavní hrdinka byla perfektní a já neměla chuť při jejích rozhodnutích mlátit hlavou do zdi (což už se mi taky stalo). Jakožto takový rozjezd to ještě nebylo úplně ono, zatímco další díly jsem hltala ještě víc. Můžu jen doporučit celou sérii.

Lusa
01.08.2015 5 z 5

Když se mi konečně po letech podařilo tuhle sérii pořídit konečně kompletní, jsem si řekla, že bych si jí přece jenom měla už přečíst. První díl jsem dala na jeden zátah za odpoledne, i když věková skupina čtenářů bude asi pár let podemnou, hned mě to dokázalo strhnout a bavila jsem se stejně tak dobře, jako u dalších Cabotiných knih.

Kat9
19.06.2015 5 z 5

Pěkná knížka.Jsou tam sice i nějaké věci,co mě trochu štvaly,ale čte se to fakt skvěle.Navíc mi to připomíná mou oblíbenou sérii Drahokamy od K. Gierové.

zuzana13
02.06.2015 5 z 5

Krásná kniha. Romantická. Škoda že má jenom 6 dílů.
Doporučuji.

kika55
19.03.2015

užasna krasna kniha od meg tešim sa na dalšiu čast

terikanda
23.02.2015

ahoj prosim te ty knizky se mi moc libej mas i ostatni dily a jestli ne tak mi prosim rekni nkdejsi to koupila strsne se mi to libi
predem dekuju za odpoved

Nelly
19.02.2015 3 z 5

Začala jsem číst a říkám si, dobrý námět, to bude bomba! Bohužel přišlo zklamání, čekala jsem od námětu víc. Možná další díly naplní mé očekávání. Toto bylo tak na 3,5 hvězdičky...

*Pájuše*
16.02.2015 5 z 5

Knihu jsem četla na druhém stupni a pamatuji si, že jsem z ní byla unešená. Teď jsem ji po tak dlouhé době četla znovu a musím říct, že pořád patří mezi mé oblíbenkyně. A ještě dlouho patřit bude! :-)

Elda99
26.01.2015 5 z 5

Úžasné!!! :)

knihomolka01
13.09.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla ani ne za dva dny a to jsem se ani nesnažila, děj neskutečně rychle ubíhal a já po celou dobu fandila suze ať konečně nakope tý pomstychtivý Heather zadek.:D

Damonka18
04.09.2014 5 z 5

Úžasná knížka! Musíte přečíst! Miluju Jesseho,chci aby byl s Suze. Doporučuji!

Natally
29.08.2014 5 z 5

Krajina plná stínů mě naprosto uchvátila, děj je moc hezký a propracovaný. Určitě doporučuji přečíst :))

ElisR1
15.08.2014 5 z 5

Tahle kniha mě docela dostala. Bavila jsem se u Suziných hláškách, děj příjemně plynul... Jediné, co bych vytkla je málo Jesseho :).

verulaj
13.08.2014 4 z 5

Čtivá kniha nejen pro mladé slečny. Velmi pozitivně hodnotím absenci umělého natahování děje a nepředvídatelnost děje.

1v8na
07.08.2014 4 z 5

čtivá kniha. Moc se mi líbila! Připomnělo mi to film Duch z roku 1990 ve verzi pro mladší čtenáře.

SelkaNika
04.08.2014 4 z 5

Čtivá to oddechovka! Hlavní hrdinku si oblíbíte, protože některé její komentáře stojí za to. Jakmile začnete číst, nedá Vám to, a jedním tahem slupnete rovnou celou sérii.

Claire
14.07.2014 4 z 5

četba na chvilku, zajímavý nápad, ale co se týče umu autorky psát co nejlépe teda nic moc.... Ae v druhém dílu to už je daleko lepší :)

Tina 243
08.07.2014 4 z 5

Kniha se mi četla dobře takové čtení na pár hodin, oddechové - postavy sympatické, příběh poutavý.Námět je zajímavý. Jen když už čtete 4.díl série tak je každý díl o nějakém nezvladatelném duchovi , kterého zastaví a potom skončí se zlomeninami a odřeninami. :D Série se mi ale stějně líbila zvlášť poslední díl

muchomurka
04.02.2014 4 z 5

Knížka mě překvapila, téměř nic moc jsem od ní neočekávala a hle. Líbil se mi příběh, staré domy, duchové, postavy a jejich charaktery. Ze začátku jsem si říkala Misijní škola, he? Ale do příběhu to perfektně sedělo. Doufám, že další díly budou minimálně stejně dobré.

hlina
01.01.2014 4 z 5

Velmi čtivé, nenáročné. Pro mě odpočinkové čtení, které má šanci nadchnout mnoho čtenářek.

pro dívky duchové a přízraky pro mládež záhrobí

Meg Cabot
americká, 1967
2004  87%Krajina plná stínů
2012  74%Mezi láskou a smrtí
2001  76%Princezniny deníky
2004  87%Andělé smrti
2011  66%Nenasytná

Kniha Krajina plná stínů je v

Přečtených1 278x