Možná jednou

Možná jednou https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347734/bmid_mozna-jednou-pzU-347734.jpg 4 1760 464

Maybe Someday série

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

Maybe Someday , 2014

blonďatá.luc
21.06.2017 5 z 5

Máte zrovna dnes málo času a chcete jen něco rozečíst? Tak tuto knihu odložte na jindy, jinak budete muset měnit plány. Až do poslední stránky nejde odložit a pak ji jen člověk drží v ruce a nedokáže se odpoutat, vlastně ani nechce. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí až je jednomu líto, že je ve svém skutečném životě nemá, a city, které z knihy vystupují, tou nejkratší cestou putují přímo do čtenářova srdce. Úžasně napsaná kniha, která se vám postará o nezapomenutelný čtenářský zážitek ♥

Nebraska
20.06.2017 5 z 5

Příběh, který překvapí. Postavy, které si zamilujete. Hudba, která vznikla pro tuhle knížku. Dohromady skvělý mix ♥
Pro mě stále #1 od Colleen.

lusesita
19.06.2017 5 z 5

Podle mě je to od Coleen nejlepší kniha, kterou zatím napsala. Tak děkuju vydavatelství, že vyslyseli moji prosbu a knihu vydali. Je prostě úžasná.

Nikaa1
19.06.2017 5 z 5

Zda chci napsat nějaký komentář, musím si urovnat myšlenky.

Nemyslela jsem si, že nějaká další kniha od Colleen bude lepší než Bez naděje. Zatraceně, ale tohle? Nečekala jsem to. Ani jsem nečekala, že soundtrack bude tak ÚŽASNÝ. Možná jsem tuhle knihu právě přečetla, ale tenhle krásný soundtrack budu poslouchat ještě dlouho.

Takhle kniha je VŠECHNO. Nezvládnu ani trošku popsat tuhle knihu. Také nezvládnu psát o klukovi, který hrál na kytaru naproti Sydney. Ridge.

Postavy - úžasné! Děj - úžasný! Soundtrack - úžasný!

Tuhle knihu jsem si plně vychutnala a užila. Můj bože, já Colleen miluju.

MILUJU.