Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423669/bmid_matcina-hra-V7p-423669.jpg 4 725 284

Návykový psychologický thriller plný nečekaných zvratů o ničivém vztahu mezi Emily, jejím přítelem Adamem a jeho matkou Pammie. Ukazuje, jak mocná může být síla manipulace a že všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

ještěrka38
21.06.2021 5 z 5

Dlouho jsem u knížky nebyla tak naštvaná, ale kniha se čte úžasně. :-)

Lenoulinka
11.05.2021 3 z 5

Od této knihy jsem čekala podle anotace daleko víc. Neříkám, že by nebyla čtivá. Chvilkama i napínavá, ale moje očekávání to úplně nenaplnilo. Četla jsem poutavější thrillery. Zatracovat úplně nebudu. Obálka pěkná. Ale jinak za mě průměr.

Belanna
08.05.2021 5 z 5

Mistrně napsaný thriller, který nejde odložit. Velmi mě bavil, napínavý a gradující až do samého konce, který nečekáte. Jen občas mě rozčilovala naivita Em. Doporučuji k přečtení.

Milena1967
06.05.2021 5 z 5

Fakt hodně dobré čtení, překvapivý konec, který by vás nenapadl ani ve snu.

LuciLu
02.05.2021 5 z 5

Tak tohle bylo něco .... nemohla jsem přestat číst. Úžasný psychothriller. Po celou dobu se ve mne praly dvě roviny ... zvědavost a nechápavost, jak si to může Emila nechat líbit - stále dokola a dokola. Ale jak sama Emily říká - je něco úplně jiného, když se vás to netýká, než když jste přímo zainteresovaní. Konec jsem tušila, ale i tak jsem byla překvapena. Určitě doporučuji.

Nixa
25.04.2021 5 z 5

Tohle byl skvělý psycho thriller!
Emily a Adam se do sebe zamilují a po krátké známosti začnou plánovat svatbu. Bohužel Adamova matka Pammie není ze svatby vůbec nadšená a je rozhodnutá udělat vše pro to, aby se Emily zbavila.
Čtivé, napínavé, překvapivé a mrazivé.

Monuli36
11.04.2021 5 z 5

Nešlo přestat číst.Napínavé od začatku do konce.A ten konec?Vůbec jsem to nečekala.Doporučuji

Verunka123
06.04.2021 5 z 5

Super, super, super. Opravdu po dlouhé době thriller, kdy mě konec fakt překvapil.

Madi
26.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Tak když nebudu koukat na to, jak hrozně byla Em naivní a pitomá, tak jo, byla to dobrá kniha. Čtivá a byla jsem zvědavá jak to dopadne. Ačkoliv jsem tušila ještě před rozuzlením.
Ale ta naivita a pitomost Em byla neskutečná. Adam se k ní choval jak hadru, podváděl jí, zrušil svatba a ona pořád tvrdila, že ho miluje víc než svůj život??? A ještě k tomu byla zamilovaná do jeho bráchy...
Pammie by stačilo, kdyby si spolu rozumně sedli a všechno vyříkali, to by ale knížka skončila už tak ve čtvrtině že jo.

gordon13
25.03.2021 4 z 5

Hrozně moc čtivá kniha, je to přesně ten druh, co vás nutí jen číst a nepřestávat:-)
Ale přestože bylo závěrečné rozuzlení překvapivé, kulhalo to na obě nohy...proč by to někdo dělal tak složitě, přišlo mi to zkrátka takové násilně naroubované, něco jako konec Hry o trůny:-)

kikina28
24.03.2021 5 z 5

Úžasná kniha přečtená za víkend. Mnohdy jsem říkala Emily: Proč si to necháš líbit??? Ovšem závěr..... Američané by řekli WAW!!! Já zase PECKA!!! Děkuji za tuhle nádhernou knihu, na kterou jen tak nezapomenu.

Evkae36
21.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Přečteno na jeden zátah, děj vtáhl a nepustil.
Je neuvěřitelné, co člověk dokáže vytrpět, když miluje. Ale já bych teda vzala nohy na ramena hned na začátku, na takové baby jsem přímo alergická, a ejhle, ono to bylo úplně jinak...

Lenama18
15.03.2021 4 z 5

Dobrá knížka, ikdyz mě trochu štvalo jak je Emily hloupá a naivní že si to všechno nechá líbit. Konec knížky mě opravdu překvapil, tohle jsem nečekala.

Toňula
12.03.2021 5 z 5

Opravdu výborný thriller, příběh od počátku graduje, hrdinčino vyprávění nás vtahuje do děje a nenechá vydechnout až do překvapivého konce. Super!!

Olivie11
21.02.2021 5 z 5

Skvělá kniha .Od začátku do konce napínavý a drsný příběh.Závěr knihy byl velkým překvapením.Pro mně top kniha .Kdybych mohla dám deset hvězdiček.

Knihomol2108
19.02.2021 5 z 5

Skvělý rodinný psychothriller. Má to spád, šťávu, skvělý závěr.

Karolína7
13.02.2021

Docela silně jsem děj prožívala a nechápala, jak může být potenciálně tchyně tak zlá. Líbila se mi prokreslenost i dalších postav.A ten konec, ten mne opravdu překvapil...

Kerberos
27.01.2021 4 z 5

Hodně žen má problémy s tchýní a tahle se teda povedla.Příběh je velmi čtivý,asi od poloviny jsem začala mít tušení,že něco je jinak.Konec velmi překvapivý.

Aaloha
25.01.2021 4 z 5

Pěkné to bylo, napínavé, spíš psycho než thriller. Napsáno tak, že od knihy nechcete odejít.

Kasandra109
06.01.2021 2 z 5

Tak tohle bylo celkem zklamání. Zápletka byla opravdu hodně předvídatelná a postavy mě ničím nezaujaly. Problém je také v tom, že víc než psycho thriller je kniha spíš rodinné drama.