Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423669/bmid_matcina-hra-V7p-423669.jpg 4 725 284

Návykový psychologický thriller plný nečekaných zvratů o ničivém vztahu mezi Emily, jejím přítelem Adamem a jeho matkou Pammie. Ukazuje, jak mocná může být síla manipulace a že všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

Miluna40
09.09.2019 2 z 5

Libil se mi konec. Jinak jsem si nezvolila dobre. Pro mne trochu utahane a vetsi cast knihy o nesnasenlive skorotchyni. Bohuzel hlavni zenska postava mi prisla slaba,moc si toho nechala libit a muzsky hrdina trochu slizsky,trochu slaboch,a lidsky smejd. Docetla jsem ji v nadeji,ze konec bude jiny nez vypada. Coz se splnilo.

kneslova
08.09.2019 5 z 5

Velice slušná kniha, pěkný psychothriler po celou dobu, dobře se čte. Jedinou výtku mám k rozuzlení celého příběhu, ale přesto super čtení. Tak 4,5hvězdiček

Luisa73
06.09.2019 5 z 5

Emily se v baru potká s pohledným Adamem a zamiluje se do něj. Je připravená udělat pro lásku vše. Ale má těžkého protivníka – Adamovu matku, která dělá vše pro to, aby Emily Adama opustila. Emily bojuje ze všech sil, zdá se, že má vítězství téměř na dosah – nakonec však je vše jinak.
Skvělý psychologický thriler, který má spád a dobře se čte. Doporučuji.
Pozn. Jestli znáte film Příšerná tchýně, dost je to podobné, akorát závěr překvapí.

Kočička911
02.09.2019 5 z 5

Za mě super.
Krátké kapitoly, kde to šlape jak po másle.
Žádný dlouhý odstavce bez přímé řeči, tak to mám ráda. Prostě akce.

A děj?
Zajímavý.. Jen mi to hodně připomínalo film Příšerná tchyně.
Přítelkyně syna je chudinka, na které nenechá budoucí tchyně nit suchou a dělá jí naschvály.
Nicméně ke konci mi začínalo docházet jak to ve skutečnosti je,
Takže konec tak trochu překvapení..