Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423669/bmid_matcina-hra-V7p-423669.jpg 4 726 726

Návykový psychologický thriller plný nečekaných zvratů o ničivém vztahu mezi Emily, jejím přítelem Adamem a jeho matkou Pammie. Ukazuje, jak mocná může být síla manipulace a že všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

mysterygirl
21.10.2019 5 z 5

Tak to byl po dlouhy dobe psychothriller, u ktereho muzu rict wau.
Za me nejlepsi psychothriller tohoto roku

Medovnice
20.10.2019 5 z 5

Přečteno za dva dny. Parádní závěr. Občas trochu přitažené za vlasy, ale jako celek příjemná rychle ubíhající oddechovka.

plamínek21
18.10.2019 5 z 5

Parádní kniha. Chytlavě čtivá, bez hluchých míst, s rafinovaně šťavnatým dějem. Autorka se čtenářem rozehraje mistrnou hru a pokud si budete myslet, že vidíte hrdinům do karet, tak zjistíte, jak jste se mýlili :-). Vřele doporučuji.

Bee240
16.10.2019 5 z 5

Dnes jsem dočetla tuto knihu a přes velké očekávání mě opravdu překvapila...tohle je hodně hodně dobré čtení. Kniha je napínavá od začátku do konce což většinou tvrdím u každé ale je to dechberoucí zážitek. Příběh na první pohled vypadá jako klišé..matka co nesnáší nastávající ženu svého syna ale jako co se tam dělo a ten konec, to bylo jedno velké O MŮJ BOŽE.....naprosto geniální a úžasné.Nemohla jsem se odtrhnout a hlatala jsem každé slovo. Četlo se samo a bylo to prostě skvělé. Jsem tak nadšená a zaskočená zároveň tím jak to dopadlo , ale byla to jen třešnička na dortu. Už dlouho jsem nebyla tak nadšená jako jsem z této knihy. Na obálce je napsáno že je to návykový psycho thriller a je to naprostá pravda opravdu skvost. Kdo nečetl rozhodně doporučuji je to jedna z nejlepších knih jaké jsem tento rok četla.

Terez25
15.10.2019 5 z 5

Naprosto skvělé čtení. Střídavě fandíte té, či oné postavě, abyste na konci zjistili, že všechno je úplně jinak.
Užasná kniha, kterou jen tak neodložíte. Jen mě mrzí, že už ji mám přečtenou...

niki7763
15.10.2019 5 z 5

5 hvězd musím dát za opravdu skvěle čtivý text. Už dlouho se mi nestalo, aby v jednom díle nebyla ani jedna stránka o ničem. To opravdu klobouk dolů. Co se týká námětu knihy, je fakt, že víceméně do konce nevíte, co se vlastně děje, ale v posledních cca 30 stránkách pak sami zjistíte, kde je pravda, tudíž vás konec zase až tak úplně nešokuje. Cením si plynulého děje, který přeskakuje veškeré "nudné" pasáže. Seznámení, začínající románek atd. Kniha je opravdu velice čtivá a upřímně fakt dobrá. Doporučuji

Knižní střípky
06.10.2019 5 z 5

TAK TOTO BYLA PECKA! Výborná psycho jízda, vřele doporučuji všem milovníkům psychologických románů. Emily a Adam jsou mladý pár. Poznáváme je od počátků jejich vztahu. Vše vypadá sluncem zalité, na nebi ani obláček. Ovšem pozor! Přichází Emilyino tolik očekávané setkání s budoucí tchýní Pammie. A nastává geniální psychologická hra o to, jak vystrnadit potencionální snachu ze života milovaného syna Adama. Čtete a říkáte si, je toto možné? Ta baba je neskutečně fikaná megera. To snad nemůže myslet vážně? Tohle už je vrchol, dál už přeci nemůže zajít a v další kapitole zjistíte, že může...No a konec? Opravdu bomba. Skvěle vymyšleno, skvěle napsáno.
Kniha je vyprávěna samotnou Emily. I když se pomalu prokousáváme dějem od prvopočátku vztahu, kniha vůbec není nudná. Vše běží od začátku krásně, pozvolna, tak jak má. Čtenář se nenudí. Naopak je stále hnán dopředu a dopředu, protože prostě musí vědět, jak se to vše vyvine. A že se to teda vyvine, to Vám slibuji.

katst
06.10.2019 5 z 5

Tak tohle se hodně povedlo. Čtivé, strhující, promyšlené, přečteno jedním dechem. A i když jsem od poloviny knih tušila, že vše bude jinak než se od počátku zdá, stejně mě konec překvapil.

Agida
06.10.2019 5 z 5

Skvělá knížka, která mě ihned vtáhla do děje. Nikdo nikdy neví co se skrývá za zavřenými dveřmi. Tajemství postupně vyplouvají na povrch a ten závěr jsem opravdu nečekala...Doporučuji....

bookcase
02.10.2019 5 z 5

Jedním slovem masakr. Dost povedený psychothriller.

Jana77
27.09.2019 5 z 5

Skvěle napsáno s nečekaným závěrem. Nenudila jsem se ani chvilku!

Kamilajznik
24.09.2019 5 z 5

Tak tohle byla jizda!! Tohle jsem teda ale necekala. Takze doporucuju!

Costanzo
22.09.2019 5 z 5

Matčina hra je mrazivý psychothriller s nádherně vykreslenými postavami, kde některé budete milovat a jiné nenávidět. Tento příběh nám ukazuje mocnou sílu manipulace a sledujeme zničující vztah mezi Emily, Pammie a Adamem. Kapitoly byly přiměřeně dlouhé, po celou dobu nás autorka udržuje v napětí. Příběh plný zvratů a nečekaných událostí mě naprosto vyvedl z míry. Autorka si ke konci příběhu až nebezpečně pohrávala s mými myšlenkami a já do poslední chvíle netušila, jak to celé dopadne. Kniha v závěru nabírá na obrátkách a valí se na nás jako čerstvě utržená lavina. Zápletka je vymyšlena do sebemenších detailů, je naprosto zdrcující a vyrazí vám dech. Doporučuji.

Madame R
19.09.2019 5 z 5

Matčina hra mě zaujala hned na první pohled a anotace se zdála být super. I když tento žánr moc často nečtu, něco mi říkalo abych tomu dala šanci a nelituji. Děj mě okamžitě vtáhl a s napětím jsem otáčela další listy. Opravdu jsem nečekala jak nakonec vše dopadne a překvapilo mě to. Jsem nadšená.

eva3992
19.09.2019 4 z 5

Příběh dívky Emily, která jednou v baru potká Adama, muže svých snů. Jejich vztah je naprosto idylický, má jen jednu vadu na kráse - skoro tchyni Pamelu. Chce snad Pamela, aby Emily zemřela?
Mrazivý psychothriller, který Vám nedá spát. Manipulace mysli je opravdu silná zbraň.
Příběh plný zápletek a napětí a na konci Vás čeká odhalení, které si myslím, nikdo nečeká.
Některé pasáže byly pro mě trochu zdlouhavější, ale jinak se kniha četla moc pěkně a uchovávala mě v příjemném napětí.

koki.veru
19.09.2019 5 z 5

Velice povedená a čtivá knížka. Zajímavý příběh i zápletka.

martenkaaa
18.09.2019 4 z 5

Kniha je psaná velmi čtivě, nechybí v napětí, ale bohužel jsem od ní čekala trošku víc. :-) Konec mě tak úplně nepřekvapil, něco podobného jsem očekávala. Každopádně i přes to se jedná o docela povedené dílko.

mikika
16.09.2019 3 z 5

i když omletý námět, autorka píše docela čtivě. jen pointu odhadne každý, kdo četl Andělskou tvář...

Tereziee
13.09.2019 5 z 5

Skvělý thriller, který vás drží v napětí celou knihu. Posledních cca 10 stran je opravdu šokujících a překvapivých. Tak to má být.

Danago
10.09.2019 5 z 5

Zápletka mi dlouho připadala jako nic moc originálního. Matka, která nesnáší přítelkyni svého syna a dává jí to všemi možnými způsoby najevo.
Ano myslím, že čtenář nepotřeboval tolik příkladů, aby pochopil.
Ale knížka se čte lehce a rychle. I když byste Emily někdy nejraději propleskli, co všechno si nechala líbit. Ale těžko říct, zda by jste se na jejím místě zachovali jinak.
Ale není vše tak, jak se může na první pohled zdát. Za to překvapení musím dát 5*