Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Jako všechny ostatní díly!

illca2
13.01.2015 3 z 5

Dle mého vše bylo předvídatelné...Ale romantika jak má být :)

Pedruska01
11.01.2015 5 z 5

Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem četla něco podobného. Možná ještě nikdy. Lehce erotický, ale příšerně romantický příběh, leckdy s klišé prvky se četl neskutečně dobře a rychle. Hodně mi sedl, a tak proti tomu nemám žádné výtky. Skvělá četba - nic složitého, kterou jsem měla potíž odložit.
Líbilo se mi to, a tak ani neváhám a doporučuji! :)

Zdeňula
26.12.2014 5 z 5

Nenáročná romantická knížka, přečetla jsem ji za jeden vánoční den. Doporučuji přečíst na odreagování či dovolenou...moc mě bavila.

jasmína
14.12.2014 3 z 5

Ač nejsem milovnice červené knihovny, příběh mě zaujal, s miminkem se mi dokonce stala obdobná situace, takže až na neuvěřitelnou proměnu NIcka k lepšímu se dalo příběhu celkem i věřit, a skvěle jsem se odreagovala od mateřských povinností :)

Jo a Martínka 135 opravdu nádherně pomlouvá, přitom já mám ráda spíše knihy, co nemají šťastné konce, ale možná až sama zažije poporodní deprese, bude vědět o životě víc, a nebude všechny házet do jednoho pytle, doufám, že na tomto serveru už není, nikdo jí sem nenutil se přihlašovat !!

Veronika.C
04.12.2014 4 z 5

Příjemné oddychové čtení ... kniha se mi líbila, ale mohla být trochu delší a děj propracovanější. Líbil se mi hrabě Conte takže se těším na druhý díl :)

PomněnkaPrvní
04.12.2014

Příjemné čtení z žánru červené knihovny, kterému nic nechybí. Dlouho v paměti nezůstane, ale čte se dobře, pobaví a odpočinete si u toho.

Laf
02.12.2014 4 z 5

Pohodové čtení na dlouhé večery :). Velice pěkně napsané, jen některé části by mohli být více popsané, ale i tak pěkné :)

Alzbetta
01.12.2014 3 z 5

Jedním slovem SLAĎÁK. Kdysi jsem četla vesměs jen červenou knihovnu,ale dnes už mi to nic neříká.Od začátku je jasné jak se děj bude vyvíjet a jak dopadne.Ale zas v tomto předvánočním čase,je to taková pohodová oddychovka. Pro ty kdo mají rádi tento žánr,určitě bude nadšen.

123.Iveetka
24.11.2014 3 z 5

Dobrá oddychovka na víkendové odpoledne. Nic náročného, dobře se četla, měla spád.

barbuskaa
28.10.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem jí prakticky za jeden den.. fajn oddechové čtení :)

esussi
26.10.2014 3 z 5

Takový lepší průměr to byl.

locin
14.10.2014 5 z 5

Konečně se mi po dlouhé době podařilo vypnout. Nehledala jsem žádný složitý příběh, ale knihu u které zapomenu na práci a odpočinu si. A přesně tohle jsem našla.

matas888
11.10.2014 4 z 5

Romantickou literaturu úplně nevyhledávám, ale jako relaxační četba proč ne, už jsem si od těch krimi zápletek taky potřebovala odpočinout :-) Místy jsem se i pobavila, styl psaní je poutavý.

NikinkaFantasy
01.10.2014 4 z 5

Nelíbilo se mi to tak, jako Manželský omyl (ty knížky čtu na přeskáčku). Ale aktuálně jsem zvědavá hlavně na druhý a čtvrtý díl. Pořád se mi zdá, že Nick je prvotřídní pablb. Alexa byla celkem sympatické. Co mě v knížce pobavilo? Tak asi ta jejich ideální představa manžela/ky. Všechno jde do kélu, když někdo odpovídá aspoň v jednom bodě a toužíte po něm, co? :-D Pak ještě Nickovi neustálé nálady vůči Contemu. U toho jsem se vždycky bavila. Maggie - ta holka je suprová. I Conte se mi líbil. A právě proto se moc a moc těším na to, až se mi do ruky dostane příští díl. A samozřejmě - taky ten čtvrtý. Pěkná knížka.

KriKri
13.09.2014 4 z 5

Rychlé předvídatelné čtení, ale je to takové milé, takže proč ne. Mám ráda knihy, u kterých se nemusí přemýšlet, člověk u nich vypne a krásně se odreaguje. V reálném životě nejsou většinou jen šťastné konce, tak proč si jich neužít aspoň v knihách?

elisabetth
03.09.2014 2 z 5

2,5*

Bylo to rychlé čtení. U téhle knihy nikdo nezůstane dlouho, protože začnete a pak hned skončíte.
Četlo se to velmi dobře.
Ale stejně.. Já tyto knihy nemůžu hodnotit moc vysoko. Přijde mi to jako obyčejná harlekýnka na odpočinutí, odreagování. Nemusí se u toho přemýšlet.
Hlavní hrdina má opět nějaký psychologický problém, proto nemůže mít běžný vztah se ženou. To tu ještě nebylo! Naštěstí je aspoň hlavní hrdinka relativně normální. Na můj vkus sice moc dobrosrdečná, ale vlastní knihkupectví, takže bych se s ní ráda kamarádila.
A také jsem ráda, že tam nebylo žádné BDSM.

marasaj
23.08.2014 4 z 5

Je to oddechovka, která je dle mého názoru dobře napsaná. Kniha se mi četla dobře a velké plus je pro mě i to, že v knize najdete spoustu chvil nad kterými se zasmějete. Vhodné na léto, na dovolenou :) s chutí se pustím do dalších dílů! :)

Karolína18
18.08.2014 5 z 5

Opravdu pěkná a celkem vtipná knížka. Líbilo se mi, že si každý uvědomil v jinou chvíli, že toho druhého miluje. Alexa mě dostala svou upřímností a odvahou být se za svou rodinu i za cenu, že jí bude Nick opovrhovat - nebo možná právě proto.

Anneesek
13.08.2014 3 z 5

Nenáročná oddechovka, předvídatelná, ale milá :)

sex pro ženy

Jennifer Probst