Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

Pet007
07.08.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla také za jediný den. Milá romantická oddychovka.

katka5963
25.07.2015 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, velmi čtivá, přečetla jsem jí za jeden den, jen škoda,že ty další díly nejsou zase o nich :)

soltera
07.07.2015 3 z 5

V tejto knihe nebolo nič, čo by som už nečítala v inej knihe podobného žánru. Ale bolo to príjemné čítanie. Najmä časť, keď hlavná hrdinka začala rodiť bola taká zábavná, že som plakala od smiechu, doslova.

1.ještěrka
15.05.2015

Tak já nevím. četla jsem to z nemožnosti dělat cokoliv jiného a nutnosti zkrátit si dlouhou chvíli. Jinak bych to asi odložila.Všechno mi v té knize přijde divné,sladké, krásné mimo reálný život.Taková pohádka s dávkou erotiky pro dospělé. Jen ne asi pro mě.

Modrásek16
13.05.2015 5 z 5

Příjemná oddechovka na dovolenou. Přečteno za pár dní. Určitě si přečtu další díly.

kklepkaa
06.05.2015 1 z 5

Manželská smlouva je celkem líbivá oddechovka na jedno odpoledne. Rychle se čte a nenudí. V tomto žánru řadím tuto knihu k těm lepším.

angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Pěkná kniha. Je v ní to, co má být a na konci náš čeká happy end.
A i když jsem ke konci nenáviděla našeho miliardáře Nicholase Ryana, po posledním přečteném řádku nebyla po nenávisti ani stopa.

inuska6280
18.04.2015 5 z 5

Celou knížku jsem si zvykala na formu jakou je napsaná, ale i tak jsem jí přečetla za jeden den, je čtivá, suprový příběh :)

lenka608
06.04.2015 4 z 5

Moc hezká a čtivá knížka. Na svých pouhých 224 stran má mnohem propracovanější a hlubší děj, než by se mohlo zdát. Je to víceméně klasika "miliardář se zamiluje do hloupé husičky", ale i tak stojí za přečtení. Dílo oceňuji 4*, jednu musím odebrat, neboť i přes to, že je knížka moc hezká, tak bych ji podruhé nečetla.

Ewik
23.03.2015 3 z 5

Kniha se četla celkem příjemně. Je to dobrá kniha na odreagování, místy jsem se i zasmála. Nemusí se u toho vůbec přemýšlet, čte se to úplně samo. Klasický příběh, kde už není milionář, protože o něj by žádná nezakopla, ale rovnou multimiliardář. :-)
Líbila se mi ta pasáž se psy a policií. To byl sranda.

Leniiis
17.03.2015 4 z 5

Parádní a originální příběh, kterej se četl skoro sám. Jediný, co mě naštvalo tak, že na konci nebylo napsáno co se jim narodilo, ale tak přežiju to asi..:-D

alfinha2321
16.03.2015 4 z 5

Nenáročná kniha pro dámy, vhodná na odreagování. Koupila jsem jí v akci za 39 Kč a nakonec musím uznat, že se mi četla velmi příjemně, ač většinou podobný typ literatury nevyhledávám.

jitka7
09.03.2015 4 z 5

Tahle knížka byla pro mě fakt k relaxování. Dost mě pobavila. Ani jsem nečekala, že mě to tak vezme. Je to nejlepší díl z celé série. Četlo se to samo :))

kika 13
05.03.2015 5 z 5

Pěkný příběh,četl se jedním dechem.

matilda74
23.02.2015

Pěkný příběh. Skvělý relax.

Aktenanka
16.02.2015 3 z 5

Čekala jsem od toho víc.

Antoaneta
11.02.2015 4 z 5

Velmi milá romantická kniha,hezký příběh, čtení jsem si užila.Ráda doporučím je to bezva oddechovka.Určitě si přečtu i další díly.

Sonula25
07.02.2015 4 z 5

Velmi pěkná knížka. Sice jsou všechny romantické knížky jako přes kopírák, ale zase jsem byla do děje opět zabraná :-)

Gigy
06.02.2015

Přečteno jedním dechem během jediného večera! Parádní kniha :)

Sarka14
29.01.2015 5 z 5

Už hodně dlouho se mi nestalo, že bych knížku přečetla doslova jedním dechem. Měla jsem předtím trochu těžší žánr a možná i to přispělo, že se mi takováhle oddechovka četla v podstatě sama. Rozhodně bych jí řadila v tomto žánru mezi ty vydařenější. Je to jednoduchá romance, ale není to žádná tvrdá erotika. A právě proto se mi možná taky líbí víc, než jiné knížky podobného typu. Autoři se často zaměřují na erotiku a sex a zbytek upadá. V téhle knize je to více v rovnováze. Líbila se mi a ráda si přečtu další.

sex pro ženy

Jennifer Probst