Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1389 1389

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

jan-da
03.08.2014 5 z 5

Už je to rok, co jsem tuhle knížku četla a nemůžu se dočkat, až se k ní zas vrátím! Kdybych jí začala číst ráno, tak jí mám do večera přečtenou a po dočtení jsem se k ní chtěla zas vracet.. Sice je každému jasný, jak to dopadne, ale u mě jednoznačně a jedině 5 hvězdiček. Já si tuhle knihu prostě zamilovala!

Adria Orici
25.07.2014

Knihu sem nečetl, ale podobné příběhy miluji. A to nejsem holka. Souhlasím s uživatelskou Kočičáci.

Kočičáci
24.07.2014 3 z 5

Na dovolenou jako oddechovka dobrá volba - vypnete, nemusíte o ničem přemýšlet (po psych.románu jsem si vyčistila hlavu).

Ač to normálně nedělám, nemůžu si odpustit reakci na komentář paní Martinky 135:

Když se Vám daný žánr nelíbí a neoslovuje Vás, tak vůbec nerozumím tomu proč ho čtete, a když už ho zhodnotíte negativně - OK, Váš názor se počítá. Ale jak si dovolujete hodnotit kohokoliv z nás (cituji) jako "znuděné maminy, co kromě červené knihovny v životě nic kloudného nepřečetly" !!!!! Vy si myslíte že jste něco víc než ostatní, když nečtete "červenou knihovnu"??? Já ji také běžně nečtu, ale když už po podobné knize sáhnu tak vím co od ní čekat, a nedovolila bych si kritizovat takovým nevybraným způsobem její čtenáře.
Každý žánr má své čtenáře a % hodnocení díla v daném žánru tomu odpovídá. Ale když se Vám na Databázi nelíbí a měla jste o ní lepší mínění - nikdo Vás a Vaše urážky nedrží.
Tak jsem si zapřemýšlela :-) a ač jsem to nevzala osobně, tak jsem ráda, že jsem se vyjádřila.

Dymond
24.07.2014 3 z 5

Klasická červená knihovna... zápletka nulová... ale jedno této knize nemůžu vytknout, skvěle se u ní člověk odreaguje a nemusí nad ničím přemýšlet...

Helena Lacková
06.07.2014 5 z 5

Nejlepší klasický román červené knihovny co jsem kdy četla :-)

TereZz24
25.06.2014 4 z 5

Příjemné čtení. Spolkla jsem ji za pár chvil a opravdu mě nadchla:) Nenáročná, romantická kniha. :)

Pakuna
25.06.2014 3 z 5

Kniha se čte dobře, postavy byly zajímavé. Zápletka byla na můj vkus docela předvídatelná. Závěr byl spíše úsměvný..

kikies
22.06.2014 3 z 5

Slušnější romantický příběh, slabší erotický román, přečteno za jedno odpoledne, zajímavě vykreslené postavy, ale poměrně snadno předvídatelný děj.

janno69
18.06.2014 4 z 5

Příjemná oddychovka.....

kelve
17.06.2014 5 z 5

Vzala jsem tuto knihu do ruky a velice dobře se mi četla. Oceňuji, že je kniha napsaná lehce a u většiny pasáží jsem se smála. Málo která romantická kniha dokáže rozemát. Čtěnář v této knize nesmí hledat hlubohou myšlenu. Je to prostě povedená oddychovka.

Ankavi
04.06.2014 4 z 5

Ale tak jako oddechovka - proč ne? Námět jednoduchý, příběh nekomplikovaný, děj romantický a závěr...? Smála jsem se :-) A jako romantická jednohubka na volný večer tato kniha nezklame. Je to taková pohádka, bude se vám po ní dobře usínat.

Beni
15.05.2014 5 z 5

Naprosto úžasná kniha... vytáhnu ji vždy, když mám volný večer... pokaždé ji přečtu na jeden zátah :-D
Mohu jen doporučit, takže 5*

Patamata
14.05.2014 5 z 5

Prima kniha na dlouhý večer, za mne ano!

steparka
29.04.2014 4 z 5

Kniha se mi hodně líbila, oddychové čtení, zajímavý příběh, musela jsem přečíst i druhý díl a těším se na třetí :-)

Erinien
26.04.2014 3 z 5

Tomu já říkám romanťák na úrovni. Kniha mě donutila těšit se na pokračování- manželskou past .

Ditula
17.04.2014 4 z 5

Kniha se mi dobře četla. Byla to taková oddychovka, což jsem chtěla. Příběh mi přišel zajímavý a vyhovoval mi i styl psaní - že zde byl i pohled z té druhé strany. Takže kniha účel splnila :-)

Mi-šu-le
04.04.2014 5 z 5

Lehké a oddechové čtení, s lehkou erotikou, které Vás vtáhne do děje. Pokud sháníte knihu, u které by jste se chtěli cítit příjemně napjatí, mohu jen doporučit.

munka
19.03.2014 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila.

raty
19.03.2014 5 z 5

Pěkná pohádka na odreagování na jeden večer.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Pěkná oddychové čtení. Doporučuji.

sex pro ženy

Jennifer Probst