Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1385 260

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

Framboise
16.08.2017 3 z 5

Dobrá odpočinková kniha, dá se přečíst během odpoledne. Předvídatelné, ale milé.

ctenarkaEva
26.07.2017

Romantický příběh jako z filmu, naprosto předvídatelný příběh. Velmi nenáročné čtení na zkrácení volného odpoledne. Nevěděla jsem, že kniha má volné pokračování, to se mi dostalo do ruky jako první, tak jsem byla zvědavá i na předcházející díl. Oba příběhy mají velmi podobnou zápletku, další díly už číst nebudu.

Akjaj
01.07.2017 2 z 5

Přečetla jsem první i druhý díl. Druhý jsem četla jenom proto, jestli náhodou nebude alespoň o trochu lepší než první, ale nebyl...dál už nejdu. Pro mě knížky zklamáním... jednoduchý, naivní děj s velikým sexuálním podtextem. Je mi smutno z toho, že podobné knihy se stávají bestsellerem...

a.nnysek
15.06.2017 5 z 5

Super oddechovka, přečetla jsem za jeden večer :-) I jsem se místy pobavila :-)

kklepkaa
05.06.2017 1 z 5

Manželská smlouva je celkem líbivá oddechovka na jedno odpoledne. Rychle se čte a nenudí. V tomto žánru řadím tuto knihu k těm lepším.

Prateri
31.05.2017 3 z 5

Kniha se chlubí na přebalu značkou Světový bestseller. Pokud je takto označeno nějaké literární dílo, mám o něm úplně jiné představy. Manželská smlouva svým obsahem i slohem je kniha průměrná. Ale je to jen můj názor.

Adelin239
27.05.2017 5 z 5

Kniha mě zaujala jak obálkou, tak i obsahem. Sice v ní nejsou žádné velké zvraty, ale to mi na ní vůbec nevadilo, ba naopak. Celý děj je pojat v romantickém, vtipném a pohodovém stylu. Jako oddechovka na doma se tato kniha perfektně hodí :)

MíšaS.
15.05.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Četla se hezky a rychle. Nečekejte žádný velký příběh, ale jako oddechovka je to dobré.

Ivetaa
08.05.2017 5 z 5

Kniha má vtip, dobře se čte. Těším se na další díly.

xSimaix
16.04.2017 4 z 5

Už podle názvu knihy je vidět, že se nebude jednat o převratnou novinku ve světě románů. Velice známé a využívané téma - dohodnuté manželství.
Ale, co se této knize nemůže upřít, jsou pěkně propracované postavy a vlastním zajímavým příběhem, který vás chvilkami vytrhne z reality toho, o čem kniha vážně je. Kniha je napsána zajímavě, nenáročně a hodí se na čtení po večerech. + je to kniha na velmi rychlé přečtení, takže spíše pro nenáročné. :)

EvikU.
07.04.2017 3 z 5

Sympatické čtení na dlouhé večery. Mám jednou za čas takovouhle knihu ráda.

havrmoni
28.03.2017 5 z 5

To byla pěkná oddechovka se symatickými postavami. Nic náročného jen relax od všedních dnů. Čtivé a vtipné,ke konci jsem se smála i nahlas.

Denčaa
11.02.2017 3 z 5

Taková už "klasika", od které neočekáváte nic extra, děj je předvídatelný, ale hezky se u toho odpočívá. Hlavní hrdinou taky spadají do dnešních parametrů. Celkově takový průměr.

elisa194
05.01.2017 3 z 5

nenadchne, neurazí. Jelikož člověk předpokládá jak to dopadne, tak mi chybělo to napětí, které mám ráda.

xindl007
23.11.2016 4 z 5

Mám tenhle styl psaní ráda. Když se začtete, musíte to prostě dočíst a nejlépe na jeden zátah. Už se těším na pokračování.

Radka89
18.10.2016 2 z 5

Nenáročné oddechové čtení :-) myslím, že z knihy by mohli čerpat američtní tvůrci a natočit romantický film i když téma je už asi dost okoukané - dva lidi co se nesnáší a poté se do sebe zamilují..aaach :-) :-)

Mellisek
21.09.2016 4 z 5

Tahle kniha nebyla vůbec špatná, jen byla hodně předvídatelná. Četla jsem v pdf. verzi takže jsem četla četla až jsem zjistila že jsem dočetla. Několikrát v knize bylo upozorněno na onu zápletku takže všem bylo jasné jako to asi i skončí. Zajímá mě to dál kvůli hraběmu atd. Ale hezky se to četlo, jednoduše napsané žadné protahované děje :-)

Paluska
10.09.2016 4 z 5

Pohádka pro dospělé? ano:-D Co víc si přát od takových "románů pro ženy"?
Četla jsem jedním dechem a bavilo mě to:-)

petra4080
29.07.2016 2 z 5

Jednohubka na jedno odpoledne, čte se dobře, ale žádná bomba to teda není. Předvídatelné, bez jiskry a bez nápadu.

Jaruce
29.07.2016 3 z 5

Ano určitě bych tuto knihu neoznačovala za Bestseller, ale četlo se mi to hezky a lehce, dokonce mě i chvilkami rozesmál.

sex pro ženy

Jennifer Probst