Manželovo tajemství

Manželovo tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/bmid_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4 2882 2882

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

Anre3
15.02.2015 4 z 5

Pěkný a silný příběh. Epilog je krásně napsaný. Určitě doporučuji.

BUBINA1971
14.02.2015 5 z 5

Tak zase jedna z mých top knih. Smutný, ale skvěle propracovaný příběh. Trochu mi připomíná knihu Smolný rok od Joshilyn Jackson. A epilog pravdivý -
Nikdo z nás nemá tušení, jakými všemožnými směry se naše životy mohly ubírat a možná i ubírat měly. Nejspíš je to jen dobře. Některá tajemství by měla zůstat tajemstvím navěky. Můžete se zeptat Pandory. Doporučuji k přečtení.

Katuska88
12.02.2015 5 z 5

Tak této koupě opravdu nelituji. Po dlouhé době pro mne kniha, která si opravdu zaslouží být v Edici světový bestseller.
Epilog byl tak strašně trefný a tak "krutý" ve své podstatě, že se člověk až musí trošku zamyslet...
V postavách jsem se neztrácela, bylo mi hned ze začátku více méně jasné, že se propojí do jednoho uceleného příběhu.
Některými zvraty jsem byla téměř překvapená, tím, jak byly tak definitivní a přitom tak logické... Smutné, ze života, trefné. Kniha ve mne opravdu něco zanechala. Musí být hrozné, když přežijete vlastní dítě... Knihu jedině doporučuji. Výborné!

hanča34
11.02.2015 5 z 5

Podle názvu jsem čekala něco jiného. Zpočátku jsem se nemohla začíst, zdálo se mi to nudné. Pak ale kniha nabrala spád a přečetla jsem to jedním dechem.

Petruse21
11.02.2015 3 z 5

Čekala jsem krapet víc dle anotace.

monte
09.02.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila, přečtena jedním dechem. Epilog super.

destak
08.02.2015 3 z 5

Moc hezky čitelná kniha, která zaujme hned od začátku a myslím, že nikoho nemůže urazit. Zároveň mě donutila k zamyšlení o určitých životních situacích. Za mě doporučuji k přečtení.

M.S.
08.02.2015 4 z 5

Zprvu se mi do knihy vůbec nechtělo, ale po přečtení první kapitoly jsem se do ní ihned zamilovala. Ze začátku je sice těžké vžít se do příběhu, ale to jen kvůli hned několika hlavním příběhům. Konec byl naprosto nečekaný, přesně tak, jak by to u kvalitních knih mělo být. Žádné oddechové čtení ale nečekejte, příběh vás bude nutit se ke knize v každé volné chvíli vracet. Opravdu překonala má očekávání!

vertunka
08.02.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem, je naprosto výborně napsaná i když po přečtení prvních třech kapitol se to nezdá. Ale pro čtenáře, který si dokáže pamatovat co se odehrálo 20 stránek dozadu, je to přehledné. Příběh je moc krásný, některé situace jsou jako ze života. Epilog si budu pamatovat dlouho a určitě si ho ještě jednou přečtu, což se o knížce říct nedá, protože když už víte c je v dopise, není to tak napínavé.

Peace
05.02.2015 4 z 5

"Můžete se snažit sebevíc vžít se do tragédie někoho jiného, ale nic z toho doopravdy nebolí, dokud se to nestane vám samotným."

Část knihy mi připomínala seriál Odložené případy, což nebylo na škodu, protože jde o jeden z mých oblíbených :o) Knihu bych však, i přes její čtivost, zkrátila tak o 100 stran - některé situace mi přišly zbytečně rozvleklé a nadmíru popisné.

Jablotro
04.02.2015 5 z 5

Naprosto bravůrně napsaný román. Neskutečně propojené hlavní hrdinky, až se člověk diví jak moc. Dlouho jsem nečetla něco tak silného. Epilog byl vážně fascinující, velmi nápadité. Co se týče dopisu, tak vážně ohromující. Kam se hrabe přízemní nevěra, i když po několika spelukacích mě napadla i potvrzená varianta. Každopádně doporučuji a dávám nejvyšší možné ohodnocení :)

ciniminisek
04.02.2015 5 z 5

Hodnoty jako jsou důvěra, láska, přátelství a přísliby do budoucnosti, jsou důležité nejen v životě našich, ale i v knize, jenž každému zůstane v mysli a donutí čtenáře o svém životě přemýšlet. V knize, která se zabývá otázkami typu co by kdyby. V knize, která předčí očekávání nejednoho čtenáře. V knize Manželovo tajemství.

kacaaba
03.02.2015 3 z 5

Uf. ze začátku jsem myslela, že knihu odložím. Pak jsem se začetla. Přišlo mi to hrozně těžké čtení. Vtáhlo mě to do děje a představovala jsem si, jak bych se s takovými problémy poprala já. Určitě mě to donutilo přemýšlet, ale už teď vím, že to znovu číst nebudu.

pajama
03.02.2015 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem.

pajama
03.02.2015 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem.

januleverule
01.02.2015 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem od ní víc... Jak bylo již několikrát zmíněno, epilog super.

Tobika
30.01.2015 4 z 5

Druhá polovina se mi zdála lepší. Po přečtení dopisu se nedalo odtrhnout. Epilog úžasný.

Dousabel
27.01.2015 4 z 5

Velice povedený psychologický román, četlo se to úplně samo. Ze začátku jsem si chvilku musela udělat pořádek v postavách, v každé kapitole jsem si opakovala - Cecilia má manžela toho a toho a děti ty a ty, Tess má manžela toho a toho... Ale jakmile jsem si je všechny zaškatulkovala, už jsem je nepustila a skládala jejich příběhy jako puzzle. Možná druhá půlka trochu slabší, když už člověk věděl, o co se tam jedná a chtěl vědět, jak to dopadne, ale epilog to vynahradil, četla jsem ho třikrát po sobě.

Michaela91
26.01.2015 5 z 5

Krásná kniha, krásný epilog, bylo to čtivé a zajímavé čtení. Libilo se mi jak se příběhy prolínají mezi sebou...

mirunda
26.01.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Četla jsem jí jedním dechem. Epilog byl vážně úžasný ...