Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4987 1474

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

LucinkaLLL
19.11.2017 4 z 5

Skvělá knížka, která určitě stojí za přečtení! Napínavá až do poslední stránky.

VladiKlaisner
17.11.2017 4 z 5

Kniha mne pohltila natolik, že jsem si celou dobu připadala jak na horské dráze. Rozjezd sice poněkud pomalejší, ale pak už jen pocit, že nemůžu vystoupit a každou chvíli se změní směr i výška.
Autorka si pro svůj thrillerový debut vybrala jednoduché téma a pár snadno zapamatovatelných postav a to se jí vyplatilo. Neztrácí se v příběhu a každá postava má svoji dějovou linii. Jen pro příště bych zvolila trochu více napětí.

Booky84
17.11.2017 4 z 5

Na knihu jsem byla hodně zvědavá a moc se mi líbila, děj rychle běžel a kniha se vlastně četla sama. Zápletku jsem na půl rozlouskla a konec mne tedy dost překvapil.

takana
17.11.2017 5 z 5

Skvělá knížka

makyla
17.11.2017 4 z 5

Ale tak... Nebylo to vůbec špatné. Kniha se četla dobře, žádná vyloženě hluchá místa tam nebyla. Poslední třetina měla opravdu spád a byla plná zvratů. Takže doporučuji, určitě stojí za přečtení.

jadunka
15.11.2017 4 z 5

Už dlouho jsem nenarazila na knihu, která by mě pohltila natolik, že jsem ji stihla přečíst ve vlaku na trase Praha - Ostrava. Za tu poslední kapitolu ubírám hvězdičku, protože byla tak prvoplánová... Ale jinak mi příběh připadal napínavý, originální, čtivý a jako detektivku k oddechu určitě doporučuji. :-)

TheSarcasm
14.11.2017 5 z 5

Určitě mohu doporučit. Napínavé, příběh odsýpá a zbytečně se nikde dlouho nefilosofuje ani nemoralizuje. Postavy byly možná trochu ploché, ale vykreslovat jejich charaktery by bylo asi na úkor plynulosti děje. Občas trochu předvídatelné, ale nic co by rušilo. Pár zajímavých zvratů se taky našlo. V rámci žánru podle mne nadprůměr.

Lukana82
13.11.2017 5 z 5

Přečteno za dva dny jedním dechem.

Mišule_11
12.11.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila! :) Její příběh mě nutil číst pořád dál a dál...abych nakonec vůbec věděla, kdo to vlastně udělal! A že jsem koukala, jak to nakonec bylo všechno propletené..! :)

eiramka
12.11.2017 3 z 5

Čeká Vás vytrhnutí všech osmiček? Pak sáhněte po téhle knize ! :) Je to to ten typ knihy, který Vám nedá vydechnout, musíte číst dál a chcete se za každou cenu dozvědět, kdo unesl malé miminko! Nebudete myslet na zubaře, ale třást se obavou , kdo je ten zloduch a jestli se maličké nic nestane. Knihu zhltnete za pár hodin, protože odložit ji nelze . A nebudete hnidopich a a asi od poloviny knihy si říkat, proboha, tohle přeci je totální ptákovina :) Kniha splní svůj účel: pobavíte se a za pár dní na ni v klidu a pokoji zapomenete :)

jana5123
12.11.2017 4 z 5

Super, čtivá kniha

Knihomoucha
10.11.2017 4 z 5

Kniha jako taková je svým obsahem dobrá. Není to klasický brak, děj je zábavný, napínavý , ALE nevím, jestli uż se nedělají korekce, ale tolik chyb v interpunkci, nebo rozdělení slov jsem snad ještě neviděla. Celé mi to kazilo děj, u každé blbé čárky jsem se zarazila.

Světluška4
09.11.2017 5 z 5

Napínavá kniha, plná zvratů. Kniha se mi velmi líbila nemohla jsem se odtrhnou a četla jsem každou volnou chvilku.

greddycz
08.11.2017 5 z 5

Napínavé do poslední chvíle, za dva dny přečteno! Skvělá kniha

intelektuálka
06.11.2017 4 z 5

Případ záhadné ztráty dítěte mě zaujal a hned od počátku mi byli podezřelí všichni.
Líbila se mi postava detektiva, racionálně uvažujícího, protože ve své praxi už toho zažil hodně a jeho tvrzení, že lidí jsou schopni všeho je ověřené. A závěr nám ukáže, že peníze jsou vždy na prvním místě. Doporučím. Zajímavá prvotina.

Martasek5
06.11.2017 4 z 5

Super nápad na knížku. Skvělé téma! Ale zas tak dobře nezpracované. Dobře se dílo četla, pár postav, zápletka, nic těžkého.. jen mám pocit že se z daného tématu dalo vytěžit o dost víc. Škoda! :)

Raszkulce
06.11.2017 5 z 5

Za mě 5 hvězdiček, knížka splňovala vše co bych si od detektivky přála. Zvraty, napětí atd. A ten konec .. trošku předvídatelný ale i tak ...epic :)

AnetaPospisilov
06.11.2017 4 z 5

Příběh zajímavý a nápad super. Měla jsem možná velké očekávání, proto jsem byla trošičku zklamaná, protože za mě to nebylo úplně TOP a bohužel tomu něco chybělo. Zvratů tam bylo hodně, ale děj docela předvídatelný. Napsané to bylo čtivě, takže nemůžu říct, že by mě knížka nebavila. :)

Anie94
05.11.2017 5 z 5

Naprosto strhujici pribeh plny zvratu. Mela jsem sice nejake "podezreni" jak to cele dopadne, ale na to jak do ve skutecnosti dopadlo jsem pripravena nebyla. Moc krasny pribeh ktery vas nuti cist dal a dal....

Laura_Petite
05.11.2017 5 z 5

Zapomněla jsem ještě dodat, že úplný konec bych tam možná nedávala. Připadalo mi, že už se to tam nehodilo, bylo to zbytečné... na druhou stranu oceňuji autorčinu snahu o originální zakončení a otevřený konec.