Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4995 1476

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

Evík6660
07.12.2017 odpad!

zklamala mě, není napínavá, odkládam ji, nemá spád..

Nikkaa
07.12.2017 4 z 5

Kniha byla ctiva,tezko sem ji odkladala,jak se člověk zachova v takovém případě je neodpustitelné kor kdyz to dítě je jeho vlastni,no co dodat vse zacalo do sebe zapadat velmi brzy...i když na prvni dojem sem se obavala krytí neúmyslného zabiti ale vse dopadlo dobře...

Mruskulka
06.12.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, dokonce se mi mé podezření z části potvrdilo. Během čtení mi zapadali další a další kousky dohromady. Rozhodně nelituji, že jsem si knihu koupila.

Mikako
06.12.2017 4 z 5

Myslíte, že už víte, ale ve skutečnosti nevíte nic. Nebo alespoň do 3/4 knihy.
Potom přijde zvrat a ten sedne jako zadek na hrnec. Všechno do sebe zapadne a vy jste spokojení. Já jsem aspoň byla...
Potom přišel další zvrat a já jsem si řekla: Ne, cože? Já tyhle stránky ve své knížce mít nechci.
Za to ubírám jednu hvězdičku.
I když, musím uznat, celou dobu to k něčemu takovému asi směřuje.
Jinak kniha se čte výborně. Nenarazila jsem na hluché místo, kdy by mě nebavila. Ale prostě ten konec :-(

Alena_S
05.12.2017 4 z 5

Chválím čtivost a napětí. Ale ty postavy, to byla "sbírka": číst to ještě v pubertě, nejspíš bych se (kromě toho, že bych z toho byla zděšená) divila, jak jsem si mohla přát být už dospělá, když jsou "dospěláci" takoví pitomci!? :) Většinu příběhu se mi líbilo, jak se nám ten thriller zaplétá, ale po dočtení závěru mám pocit, že mám za sebou ošklivou černou komedii. A proto se budu těšit na další autorovu knihu. ;)

caracol
04.12.2017 3 z 5

Zajímavé téma, zajímavé rozuzlení.
Kniha neurazí, ani vyloženě nenadchne. I když jsem ji přečetla za víkend, protože mne zajímalo, jak to dopadne, chyběla mi tam taková ta jiskra, která vás v táhne do děje a drží se vás ještě po přečtení knihy....

LucaDusa
02.12.2017 3 z 5

Nešlo o vyloženě špatné čtení, ale mnoho věcí v knize je předvídatelných. Konec byl překombinovaný. Některé pasáže na druhou stranu braly dech a velmi oceňuji příběh okolo Anne a jejího dřívejšího života.

Johhanka79
01.12.2017 4 z 5

Spíše 3,5 hvězdičky, půl hvězdičky ubírám za poslední tři strany, které byly jaksi násilně šokující. Zajímavá kniha popisující "pozadí" jednoho únosu. Jak knihu čtete, tak postupně chápete, co a jak se stalo a jak do sebe "vše" zapadá a dává smysl.

VeruLee
01.12.2017 5 z 5

Napínavé lehké čtení :)

Gabrinela
30.11.2017 2 z 5

Nudné, naivní, hloupé. Nedávno jsem už něco takového četla. A to mám tyto thrillery, které jsou v poslední době moderní, ráda. Tohle mě vůbec nezaujalo.

28401
30.11.2017 5 z 5

Fajn čtení, jen snad ta poslední kapitola tam ani nemusela být.

katerina9582
30.11.2017 5 z 5

Kniha mně neodradila od různých komentářů.. nečekala jsem nic... Je sice fakt, že konec byl možná překombinovaný, ale knížka velice čtivá, svižná .... Super námět , za mně super.

Didi15
29.11.2017 4 z 5

Přečtena za dopoledne. Bylo to velice čtivé . Ale ubírám hvězdičku,je to vyšší průměr.

nikol1774
29.11.2017 4 z 5

No.. na knížku jsem se hodně těšila, spousta lidí mi ji doporučovali a světe div se, celkem mě zklamala.. zdála se být stejná jako všechny ostatní, děj byl předvídatelný (teď nemluvím o konci), až poslední strany mě dostaly. Najednou mělo všechno takový jiný nádech. Všechno se začalo vyjasňovat, opravdu bych jednou chtěla číst knihu, která bude od první stránky až do poslední zajímavá tak jako konec téhle knihy.
Celkově hodnotím 4* z toho důvodu že mi byli sympatický postavy a soucítila jsem s Anne, věřila jsem jí zatímco jí jiní podezřívali.
Ten konec.. nemyslela jsem si že únosce může být on. Ale pak mi to začlo zapadat, no a ty poslední řádky? Co to sakra mělo být? Ty mě donutí koupit si další díl, pokud nějaký bude. :)

MartulkaS
29.11.2017 4 z 5

Super kniha. Přestože byl "pachatel" odkryt už v polovině knihy, a vy si myslíte, že už znáte kdo a proč to udělal, autor to ještě trochu zaplete a vy čtete a čtete abyste věděli jak to tedy celé bylo. Až poslední stránka mě trochu zklamala.

regulax
26.11.2017 4 z 5

Vše už bylo napsáno :-) viz Sofós, Verrrunka, lencin, Bublinka, AnetaPospisilov, Martasek5. Takže příjemné čtení!

Sofós
23.11.2017 4 z 5

Nemůžu říct, že to byla kniha, která čtenáři drásá nervy. Téma ale bylo velice zajímavé a i forma byla čtivá. Byla jsem ukolébaná pocitem, že vše je jasné - viník i důvod. A nakonec, světe div se, mi autor ukázal, že věci se mají jinak. Závěr mě překvapil a díky tomu dávám 4*.

Verrrunka
22.11.2017 2 z 5

Bohužel poměrně odfláknuté. Na to, jakou měla kniha všude propagaci, tak je to zase takové to klasické lapení do sítě marketingu. Za začátku je to poměrně napínavé, i když psané dost stroze, ale zase to čtení poměrně odsejpá. Jenže pak se zhruba v polovině dozvíte skoro rozluštění celého problému a je po napětí. Pak už je to jen překombinované a zbytečně natahované. A konec? To snad ani není možný....

slaska77
21.11.2017 4 z 5

Přečetla jsem jedním dechem, možná časový rekord v tomto roce. Až na poslední 2 strany nemám výhrad, moc dobré!

lencin
21.11.2017 3 z 5

Příběh manželské dvojice Anny a Marka a jejich ztracené dcerky. Začátek zajímavý a nadějný,pak zklamání. Průměr.