Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 5017 5017

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

saez
05.05.2017 3 z 5

Čekala jsem více, dostala jsem méně.

axi81
03.05.2017 4 z 5

Superčtivé, napínavé, možná až moc překombinované. Hlavně teda ten konec.

biairicia
03.05.2017 3 z 5

Celkem fajn kniha. Prvních cca 60 stránek byl pro mně celkem boj i co se týče stylu psaní. Poté však začalo být celkem zajímavé. I nějaký ten zvrat. Stojí za přečtení, ale už jsem četla lepší knížky.

Marčullkas
03.05.2017 3 z 5

Snažím se knížky moc nekritizovat, protože každý ať si v knížce najde co potřebuje, ale tady jsem asi trochu zklamaná. Moc povyku pro nic, zápletka dobrá, ale jinak průměr. Dobrá reklama dělá hodně, ale čemu/komu věřit? . . .

Sallka
03.05.2017 3 z 5

Nějak jsem nepostřehla ten děj plný zvratů a překvapivý konec. Opět jsem se nechala nalákat na slibné hodnocení knihy a samolepku bezceleru už vůbec nekomentuju. Ani styl psaní mi moc nevyhovoval, ale četlo se to rychle, páč jsem celou dobu čekala na to váááuu. Achjo...

Kozoroh525
03.05.2017

4 hvězdy za neočekávané zvraty

JanickaP
03.05.2017 3 z 5

Davam 3 hvezdicky. Nebyl to zadny propadak to vubec, ale na druhou stranu neustale opakovani se myslenek detektiva, kdy vam v prubehu knihy milionkrat rekne/nastini stejny prubeh unosu jako na zacatku knihy, je ponekud otrepany. Dopadne to tak zvlastne...

Lindulinek
02.05.2017 5 z 5

Opravdu povedená prvotina, děj plný zvratů a překvapení a závěr? Super!!! Těším se na další knihy.

Aichah
02.05.2017 3 z 5

No nevím, na to jak vážné to bylo téma a kolik v tom mohlo být emocí mi to přišlo psané tak nějak vlažně.

amladar
02.05.2017 5 z 5

Překvapivá kniha, co kapitola to možnost dalšího pachatele. Až do konce jsem si nebyla jistá tím, kdo to všechno spískal a kdo má nebo bude z toho mít největší prospěch. Bez krve a velkého násilí, ale na přemýšlení dost dobrý. Doporučuji!!

K4t13
02.05.2017 2 z 5

Kniha má dobrou reklamu, skvělý popis a vynikající námět. Děj je naopak velmi předvídatelný, ničím moc nepřekvapí a už vůbec nešokuje. A ještě navrch se to nečetlo lehce. Knihu jsem často odkládala a začíst se nebylo vůbec snadné. Navrhují odlepit nálepku "úžasnosti", aby co nejméně čtenářů bylo stejně zklamaných jako já a vyhazovalo za tento "zázrak" peníze.

BBaarča
02.05.2017 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila a to jsem většinou z bestsellerů zklamaná. Jednoduchý styl a opravdu trochu překombinovaný děj, ale čtivé a napínavé od začátku do konce, dobře vystižená psychologie postav. Za mě si pět hvězdiček (s odřenýma ušima) zaslouží.

koolsavage
02.05.2017 3 z 5

Čte se to dobře, i když styl vyprávění je takový strohý. Děj je předvídatelný, ale i přesto je knížka napínavá. /3,5*/

Ingrid40
02.05.2017 5 z 5

Perfektni kniha, neslo ji odlozit a musela jsem se drzet, abych se nekoukla na zadni stranu kdo za tim vsim ma prsty.

Terry11
01.05.2017 2 z 5

Děj je překombinovaný, jako by si autor řekl, počkej, manžel už je moc podezřelý, změním to na tchána. Navíc mi styl vyloženě vadi. Působí jak policejni zápis, je strohý, neempatický, neosobni, ať už je za nim jakýkoliv vypravěč. Vše pak podtrhuje vyprávění v přítomném čase. Další ukázka toho, jak nás ta reklama zdařile masíruje.

Marticka79
01.05.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem, nedá se odložit jak moc je napínavá a nutně se potřebujete dozvědět jak to všechno nakonec dopadne. Opravdu doporučuji si ji přečíst!!!

kob
30.04.2017 4 z 5

Oddechovka na nedělní odpoledne. Rušilo mě jen použití více slovesných časů, které místy působilo velmi nepřirozeně. Nicméně - za přečtení stojí.

SimonaM86
30.04.2017 2 z 5

Tak za me palec dolu, ale takhle mi to přijde pokaždé, když má kniha takový reklamní ohlas ( viz Dívka ve vlaku... ale vždycky se nechám napálit

hankahin
30.04.2017 5 z 5

Pěkné oddechové čtení. Napínavé od začátku do konce. Kniha mě nezklamala.

aishimizu
29.04.2017 2 z 5

Tak jo, knihu jsem měla přečtenou hned. Ale bohužel - zklamání. Stále jsem čekala na nějaký ten zvrat, pořádný chaos a zamotání hlavy abych si na konci mohla říct "Páni!" a mé myšlenky by se neustále točily kolem toho, jak to vlastně dopadlo a nedopadlo. Místo překvapení se ale dostavila příšerná nuda a předvídatelný děj. Na to, jak je kniha propagována a jaké má ohlasy... Ach jo, jsem opravdu zklamaná.
(A také jsem trochu očekávala, že se člověk vžije do těch postav. Ale objevuje se zde nulová charakteristika a co se týče nějakých pocitů, emocí a toků myšlenek, je to hrozně chabé, prázdné.)