Manželé odvedle

Manželé odvedle
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 5014 5014

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

Jack Bauer
09.05.2017 5 z 5

Velmi čtivá kniha hned od první stránky od které se nedá odtrhnout. Přečteno na jeden zátah. SPOILER. Zdá se mi dost nevěrohodné a hloupé, že by někdo šel jen tak s 5 milióny dolarů na opuštěné místo nebo předal svoji dceru neznámému muži. Tohle je dost přitažené za vlasy a nebýt vysoké čtivosti, hodnotil bych méně.

ThePeace135
09.05.2017 1 z 5

Jedna hvězda snad jen proto, že dát nulu mi přišlo moc kruté. Dobrý námět (který mi ale místy nápadně připomínal Zmizení Samanthy Shipleyové) nechala autorka v podstatě spláchnout do záchodu. Jakým směrem se to bude ubírat mi bylo jasné hned po pár prvních kapitolách. Nakonec mi ale přišlo, že autorka nechtěla z jedné z hlavních postav udělat největšího padoucha a narychlo to změnila, protože vyústění celé zápletky mi přijde dost chabé. Celkově mě kniha nezaujala a hned poté, co jsem začala číst jinou jsou na Manželé odvedle téměř zapomněla.

Nikola_94
09.05.2017 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, nemohla jsem se vcítit do postav, když vše vyprávěl jen vypravěč. Pak k polovině knihy jsem si zvykla a začetla se. V polovině knihy už jsme znali pachatele, ale jen se kolem něj vše zamotávalo. Celkově se mi kniha nakonec líbila a doporučila bych ji.

EvkaB7
09.05.2017 5 z 5

A mně se to líbilo. Bylo to napínavé, hodně zvratů a nečekaných tajemství, něco se sice uhádnout dalo, ale i tak mě autorka dostatečně povodila za nos. A ten strohý a jednoduchý styl psaní mi u thrilleru sedí a nevadil. No, u mě dobrý :).

Vladísek
09.05.2017 3 z 5

Při čtení této knihy jsem se přistihla, že často přemýšlím nad tím, kdy už bude konec. To se mi většinou nestává, pokud mě kniha dokáže něčím zaujmout. Tady mi to všechno přišlo trochu přehnané a překombinované, přitom však tak jasné hned od začátku! Pachatele si bystrý čtenář dosadí do vzorce hned. K ději se nabalují další a další "rádoby" šokující zjištění. Vcelku to pak vyznívá až moc šroubovaně, neuvěřitelně, skoro trapně. Je to ovšem škoda, protože by to mohlo být slušné počtení.

Jaroslava82
09.05.2017 2 z 5

Tak kniha Manželé odvedle mně teda moc nenadchla. Docela zklamání! Jako bestseller bych ji rozhodně neoznačila! Za mně palec dolů.

Mabie
08.05.2017 3 z 5

I já jsem podlehla reklamě a koupila si tuto knihu. Téma samozřejmě brutální - únos dítěte je sázka na jistotu, ale jinak je příběh trochu moc zamotaný. Kniha není z těch, které si nechám doma v knihovně, ale i tak jsem ji přečetla za víkend.

Andy82
08.05.2017 4 z 5

Přečetla jsem velmi rychle, vcelku dobré, ale konec takový uspěchaný.

Corly
08.05.2017 5 z 5

Líbilo se mně moc!!!! Plné zvratů a překvapení, fajn styl psaní!
Thrilery moc nečtu, ale tenhle patří mezi ty, co si nechávám! :-)
Ale shoduju se s dalšíma, ten konec být nemusel...

Elea76
08.05.2017 3 z 5

Kniha se četla dobře, dokázala mne chytnou, ale na můj vkus byl konec moc překombinovaný.

Terka18
07.05.2017 3 z 5

Příliš velká reklama. Kniha zase takový trhák není, ze začátku ano, měla jsem přes půl knihy za jedno odpoledne přečtené, ale poté už takový dějový posun nebyl. Překvapivý a otevřený konec, ale kdyby se autorka tolikrát nevracela k jedné věci a rychleji se posunovala, kniha by byla lepší. Pro mě to není úplný bestseller.

ADAMILA
07.05.2017 3 z 5

Jsem velká čtenářka,takovýto způsob řazení zápletek ale ani nepamatuji. Od poloviny knihy jsem již sledovala kolik stránek mi ještě zbývá ani ne proto jak to dopadne ,ale proto že mě to přestávalo bavit.

Mikl
07.05.2017 3 z 5

Zvláštní kniha. Přečetla jsem dnes přes noc, jelikož příběh Vás nepustí a chcete se dozvědět, jak vše dopadne. Řekla bych, že tuctová knížka, ale něco v příběhu opravdu čtenáře drží. Zvláštní :-)

LibraryGirl
07.05.2017 3 z 5

Opět skvělá reklama, ta dělá prostě hodně. Nevadilo mi, že autorka nepřišla s novým neotřelým námětem, ten je jednoduchý. Co mi vadí na příběhu, tak to je jeho zpracování. Psala několikrát o tom samém (viz únos), točila se neustále v kruhu a já jako čtenář bohužel s ní. Dějová linka se nikam neposouvala. Postavy byly pro mě neuvěřitelné, neživé. Knihu jsem několikrát odložila, ale chtěla jsem vědět, jak to dopadne a jak na tom bude malá Cora. Konec radši ani nekomentuji. Kdyby měla kniha víc stránek než měla, tak už leží v mé knihovně zapomenutá a zanesená prachem navždy už po několika málo stránkách, takto jsem ji aspoň dočetla, ale byl to boj neprohodit ji oknem. Velké zklamání.

amysa
07.05.2017 2 z 5

Tak a mám to za sebou... a to doslova... Zpočátku jsem si nemohla vůbec zvyknout na strohý, plochý styl, připadalo mi to pomalu jako když čtu dětský slabikář... Čtení jsem dokonce přerušila a utekla k jiné knížce a ani pak se mi nechtělo vracet... Ale zase jsem si říkala, že mě zajímá, jak to s malou Corou dopadne, tak jsem zatla zuby a vydržela... Nějak nemám nic, za co bych autorku pochválila... námět a zápletka je jak ohraná gramofonová deska... prostě pro mě žádný extra čtenářský zážitek, jednou a stačilo... asi tak...

jajinka111
06.05.2017 4 z 5

Příjemné čtení, trochu překvapivý konec.

Dandy1
06.05.2017 4 z 5

Čte se lehce, Děj je dobře zpracovaný. Ale ten konec! Odfláknutý.

SimonaP
05.05.2017 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, musela jsem se ovládat, abych nezalistovala na konec kvůli tomu, jestli je malá naživu. Naštěstí jsem to neudělala. Napínavá kniha, doporučuji.

saez
05.05.2017 3 z 5

Čekala jsem více, dostala jsem méně.

axi81
03.05.2017 4 z 5

Superčtivé, napínavé, možná až moc překombinované. Hlavně teda ten konec.