Zamilovaný darebák

Zamilovaný darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242695/bmid_zamilovany-darebak-242695.jpg 4 253 33

Malory Family série

Danny je mladá žena, ktorá vyrástla na ulici a živí sa ako vrecková zlodejka. Keď však pomôže Jeremymu Malorymu ukradnúť šperky, ktoré prehral jeho priateľ v kartách, vyhodia ju z pouličného gangu. Nemá sa kam podieť, a tak donúti Jeremyho, aby ju zamestnal ako slúžku. Pod jeho vedením a dohľadom gazdinej sa Danny mení na pravú dámu. Neustále odmieta Jeremyho ponuky stať sa jeho milenkou, lebo vie, že on sa ženiť nechce. Jedného dňa ju Jeremy vezme na bál, kde si ľudia všimnú jej nápadnú podobu s istou zámožnou ženou. Toto odhalenie však má aj nepríjemnú stránku: jej život sa náhle ocitne v ohrození. V Českém znění: Zamilovaný ničema... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A Loving Scoundrel , 2003

dudunka
26.03.2016 5 z 5

Další povedená knížka od autorky Danny a Jeremy nejlepší pár :-)

Luccy78
10.06.2015 5 z 5

Tak tenhle příběh se autorce moc povedl, opravdu se dobře četl, byl romantický, vtipný, svižný. Za mě, spokojenost :-)

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

Husta Danny nejvic se mi libi , jak mu da pesti:)

georginaa
05.02.2014 3 z 5

Jedna z dalších romantických duší, kdy ona je nádherná on je k zakousnutí, prostě tak bychom chtěly vypadat a mít tak krásného chlapa...jenže to je jen v románech a v pohádkách. O to víc je to líbivější čtení, čím toho máme méně. A tak to Lindsey umí napsat, že ji věříte každé slovo.

Evička
31.12.2013 4 z 5

Pěkná oddychovka na svátky :-)

TerezaB
26.11.2013 5 z 5

tahle knížka, stejně jako snad každá od Lindsey se mi opravdu líbila. Nic mi tam nescházelo.

Verca Pher
07.10.2013

Nadherny pribeh...

belia7
31.03.2013 5 z 5

siedmy diel o Maloryovcoch je super, trošku pripomína My fair lady :) autorka nemohla vymyslieť lepšiu partnerku pre Jerremyho než je Danny. Pútavé vtipné čítanie, opäť úžasná kniha :)

marijko
16.03.2013 5 z 5

Krásný příběh o "Popelce", která i přes útrapy života ke svému velkému štěstí přišla. Osudová láska a velmi povedené dialogy, člověk má pocit jako by byl s nimi v "knize".... A tolik krásných žen a mužů...

Kaety
15.11.2012 5 z 5

Moc pěkná kniha, která mě přivedla na čtení knih od J. Lindsey. Četla jsem ji jako první, ale je potřeba si přečíst i předchozí díly, jinak se v tom velkém příbuzenstvu začnete ztrácet. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a zápletka je také výborná.

MissBlack
15.08.2012 4 z 5

Když mi přišel katalog knižního klubu a byla tam anotace o dvou větách, zaujalo mě to. Říkala jsem si, že by to mohla být legrace, tehdy jsem byla ještě celkem malá a dál se nepídila, prostě jsem si tu knihu objednala. Jakmile jsem ji začala číst a objevilo se tam slovo "mylorde", byla jsem v šoku, co jsem si to koupila. A nakonec se mi to hrozně zalíbilo. To je můj krátký příběh, jak jsem se dostala ke své první historické romanci, která bude mít v knihovničce čestné místo. O legrační situace tam skutečně není nouze, ani se to netáhne a šťastný konec, tak co víc si můžu přát?:-D.

Senza Jenka
25.11.2011 5 z 5

Sice pochybuji, že by ji neodhalili, obzvlášť, když byla taková krasavice, ale bylo to docela zábavné.

WEIL
19.08.2011

I ničema má právo se zamilovat a nikdo nemá právo mu v tom bránit.