Pirátská nevěsta

Pirátská nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1446/bmid_piratska-nevesta-DCp-1446.jpg 4 192 24

Malory Family série

Mladičká Gabrielle Brooksová se po smrti matky rozhodne vyhledat svého otce. Myslí si, že je kapitánem na obchodní lodi, a proto ji překvapí, když zjistí, že se z něj stal pirát. Poté, co s ním na moři stráví tři roky, ji otec požádá, aby odjela do Londýna a našla si tam vhodného manžela. Do společnosti má Gabrielle uvést otcův starý přítel James Malory a jeho žena. Gabrielle se v Londýně seznámí s bratrem paní Malloryové, okouzlujícím americkým námořním kapitánem Drewem, a okamžitě se do něj zamiluje. Drew se ale vdavekchtivým ženám zdaleka vyhýbá... Den před odjezdem z Londýna se mu ovšem podaří Gabrielle zaplést do skandálu a dívka se mu chce pomstít. Otcovi pirátští kamarádí jí pomohou zajmout Drewovu loď a mladý kapitán se tak stane Gabrielliným vězněm. Po čase však přestává být jasné, kdo z těch dvou je žalářník a kdo vězeň.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Captive of my desires , 2006

Verca Pher
26.03.2014

Krasna kniha..

miruska1
11.07.2013 5 z 5

Koniec mi prišiel trochu rychli,ale inač sa mi kniha veľmi pačila.

belia7
31.03.2013 3 z 5

8 diel z Maloryovskej série ma trochu sklamal, ale asi to bude slovenským prekladom. Neskutočne mi vadí vykanie medzi Jamesom a Georginou čo v predchádzajúcich knižkách nebolo. Aj rozvíjanie lásky medzi Gabrielloua Drewom je akosi slabšie napísané, málo romantické.

padajicidvere
27.02.2012 3 z 5

Přečetla jsem pár románů od této autorky, takže jsem samozřejmě čekala, že i tato kniha bude "něco". Bohužel to ani nebylo tak "něco".. jako spíš obyčejné čtení, které mě zajímalo až uprostřed děje. Ze začátku jsem se opravdu přemáhala přečíst první strany. Naštěstí se za pár stran zjevil pan Úžasný, takže překážky byly překonány. Od tohoto momentu se mi kniha četla mnohem lépe..jen kdyby autorka přidala víc toho popisu hlavních hrdinů..více do detailů. Naštěstí jsem to přešla díky velmi krásným chvílím v knize.

piráti romance historické romance

Johanna Lindsey