Najkrajšie pokušenie

Najkrajšie pokušenie https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372405/bmid_najkrajsie-pokusenie-rl9-372405.jpg 4 100 23

Malory Family série

< 12. díl

Jamesa Maloryho máta minulosť. Nevie odpustiť darebákovi, ktorý kedysi uniesol jeho milovanú dcéru Jacqueline z debutantského večierka v Amerike. Túži po pomste, hoci sa jej vtedy nič nestalo. Vypátra, kto únos narafičil, a zamieri so svojou flotilou do Karibiku, aby sa pomstil ako pravý Malory. Aj Jacqueline oveľa viac zaujíma odplata, ako hľadanie si manžela, a hnevá sa na otca, že ju nevzal so sebou. Na jednom večierku však spozná tajomného cudzinca. Ten ju aj jej brata Jeremyho vyláka do prístavu pod zámienkou, že ich dopraví k únoscovi, za ktorým sa vydal ich otec. Súrodenci tak skončia ako „hostia“ na pirátskej lodi plávajúcej preč z Anglicka. Jacqueline spočiatku na palube s neznámym mužom bojuje. Postupne zisťuje, že nejde o obyčajného piráta a najväčšou hrozbou je pre ňu náklonnosť, ktorú k nemu cíti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Beautiful Tempest , 2017

Senza Jenka
09.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Čekala jsem... víc. Jack je sice odvážná a z konvencí si zase tak moc nedělá. Ale zároveň je velmi nerozumná, prchlivá a impulzivní.
Jeremy pobavil i trochu překvapil - jeho konstatování o sexuálně ukojené ženě... Nečekala bych, že podobné slovní spojení použije vůči své vlastní sestře. Ale jako gardedáma byl VELMI důsledný :D.
Damon oproti tomu byl prostě roztomilý. Ale chápu, že jí tím lezl na nervy.
Scéna s piráty opět velmi naivní a odbytá - škoda.

nina3905
31.07.2023 5 z 5

Kniha je parádna! Autorka svoje verné čitateľky určite nesklamala. Len ma veľmi mrzí, že už ďalšie diely z tejto série nepribudnú, ach - jaj.

petraj30
06.06.2023 5 z 5

Opravdu veliká škoda, že už nepřibudou další díly. Bylo to povedená série.
Jack byla ztřeštěná a nezávislá dívka, někdy mi občas lezla na nervy, ale v přijatelných mezích. Damon byl naprosto úžasný. James a Tony tvoří dvojici, bez které by se tato série prostě neobešla.Opravdu tleskám a děkuji za příjemně strávené chvilky. Určitě se ke všem knihám s velkou chutí vrátím.

Ála1968
04.05.2023 5 z 5

Tak jsem se po týdnu rozloučila s Maloryovími a určitě se mi bude stýskat.Tato série bude patřit k mým oblíbeným a určitě se k ní budu vracet.Škoda, že už nic tak krásného Lindsey nenapíše.

cukrovka
18.12.2022 5 z 5

Opět skvělé romantika od této autorky. Čtivé, vtipné, romantické. Hlavní postavy byli velmi sympatické a příběh byl zajímavý.

pip11
14.06.2022 4 z 5

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale pak už to byla příjemná a celkem vtipná oddechová četba.

rampapa
24.02.2022 5 z 5

Miluju tuhle sérii a tuhle rodinu. Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. James je úžasný hned jsem si ho zamilovala. Určitě knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

ivana7717
15.02.2022

Znovu výborná kniha o Maloryovcoch. Romantická, vtipná a plná rýchlych zvratov. Obe hlavné postavy mi boli veľmi sympatické, či už nespútaná, tvrdohlavá Jack alebo rozvážny, milý Damon. Tieto príbehy sú pre mňa neskutočnou oddychovkou.

Jamalu
23.08.2021 5 z 5

Skoda že autorka už nenapiše žadnou dalši knihu. Maloryovy budou chybet spoustě čtenařům.

janqa410
23.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Váhavý začátek, ale nakonec se vše rozbouřilo a já začala číst téměř dvě stránky současné, jen abych se dozvěděla, co bude dál. Jacqueline byla naprosto skvělá, neohrožená, vášnivá a vtipná, stejně tak jako Damon. Líbila se mi i zápletka, příběhy z prostředí lodí a plavby po mořích a oceánech, to já můžu. Velice sympatický mě byl i naštvaný tatínek, který opravdu nešel pro ránu daleko, no kdo by se divil, ale jeho holčička věděla jak na něj a nakonec to zvládli a žili šťastně, ikdyž Damon možná občas v předklonu po ráně do žaludku, až do smrti.

Maruš.D
19.04.2020 4 z 5

Řekla bych, že velmi dobré zakončení série (jestli je to poslední díl). Čtivost zde zase nechyběla. Celá série byla krasně propojená a pokud čtete souvisle, tak to dává smysl. Pokud čtete jen jednu knihu, v postavách se můžete velmi lehce ztratit.
Jack mi už v předešlém díle připadala jako rozmazlený fracek, což se vesměs moc nezměnilo, ale nakonec jsem si jí taky docela oblíbila. Jen to její chování mne občas iritovalo. Ackoliv s výchovou, kterou dostala se není čemu divit. :D
Parchanta alias Damona jsem milovala už z předešlé knihy. Jeho klidnou povahu, plnou lásky, odvahy a přesvědčení si nejde zprotivit. Příběh byl zajímavý, plný zvratů a dějů. Nakonec jsem si sérii Maloryů zamilovala a nelituju přečtení. Jak si jednou zvyknete na styl psaní, čte se to pěkně. :-))

luci2
14.04.2020 5 z 5

Kniha, u které se budete bavit od začátku do konce, jenz je plna zvratu. Skoro mě mrzí, ze série dal nepokračuje, avšak doufám, ze autorka rodinu Maloryovych časem obohatí o další titul. Damon byl úžasný hrdina, který osloví každou ženskou duši. Dokonce bych si rada přečetla příběh o jeho příteli Mortovi. Tuto knihu vřele všem doporučuji.

PS: Rada se k cele serii budu vracet, i když některé tituly budu mít radši ;-)

munka
27.11.2019 4 z 5

Pekná romantika, dobrodružstvo a hlavne kapitán Hawk. Podpichovanie medzi Jamesom a Tonym musí byť v každej knihe, a táto nie je výnimkou. Podobne aj napadanie priženivších sa mužov , zaťov do rodiny.

miruska1
27.07.2019 5 z 5

super ako vždy :-D

alnahu
18.10.2018 4 z 5

Další výborná -čtivá oddechovka od Johanny ,která mě bavila od začátku až do konce. Kniha je opět nabitá dějem napětím a hlavně vášnivé lásky , jako všechny knihy od této autorky. Kniha má i pěknou lákavou obálku.

LilianaFalcon
02.10.2018 5 z 5

Další skvělá "Maloreyovka". Už z předchozího dílu jsem se na Jack s Parchantem strašně moc těšila a bylo to super. Líbilo se mi, že si spolu zbytečně moc nenadávali a spíš se snažili si navzájem odolat :D
Hlavně mám ráda Jamese, kapitána Hawka, díky němu byl příběh hned o stupeň zábavnější :-)

kikibo
03.09.2018 5 z 5

Konečně mám také přečteno, Boží! Kniha splnila má očekávání, Jack je skvělá :D
Pro mě top spisovatelka, musím si posvítit i na její další série a knihy.

mariva
06.08.2018 3 z 5

Nenáročná oddychovka - ze série už jsem dříve některé díly četla, ale mám pocit, že už těch Malloryových je poměrně hodně a začíná být složité se v tak početné rodině orientovat.

havrmoni
12.07.2018 5 z 5

Já nemám slov. Tato rodinka spolu s Cystery od Laurens a Hataway od Kleypas,je má oblíbená. Na rozdíl od Laurens se této autorce daří držet čtivost. A to hodně. Postavy si drží charakter od prvního dílu,stále se setkáváme se starými známími a mě se moc líbí,když si řeknu třb ,,no tak to se Tonymu nebude líbit" a nespletu se. Vlastnosti osob v této rodině jsou opravdu dobře popsané. Zamilované,dobrodružné a co je důležité,pamatuju si o čem knihy jsou.

helenkan
18.06.2018 5 z 5

Super víkend vylepšený skvělou knížkou. Tahle rodina Maloryů nikdy nezklame. Série o ní je prostě boží. :) Dala bych i deset*. :))

romance

Johanna Lindsey