Lovci monster s.r.o.

Lovci monster s.r.o. https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397762/bmid_lovci-monster-s-r-o-hcz-397762.jpg 4 486 104

Lovci monster série

Tuto knihu jsme původně hodlali uvádět sloganem „Kdyby se Jiří Kulhánek narodil v USA, jmenoval by se Larry Correia.“ Nakonec jsme si ale řekli, že se vykašleme na nějaké slogany, nebudeme parazitovat na Mistrově jménu a necháme „mluvit“ knihu samotnou. Takže se bavte…

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Monster Hunter International , 2007

LovelyLucy
14.05.2013 3 z 5

Trochu mi dělalo problém se začíst. Pak ty všechny názvy zbraní, byl pro mě taky trochu problém. Ale to bude asi tím, že jsem holka. Ale když jsem se začetla, hltala jsem každou stránku. Napětí, akce a ten chlapský pohled má něco do sebe. :)

dusan122
24.04.2013 4 z 5

Super nářez.Už se těším na další díly.

Monicay
05.03.2013 5 z 5

Tahle kniha mě nadchla. I když většinou podobný žánr nečtu, anotace téhle knihy mě upoutala, a proto jsem se do ní pustila. Snad nikdy předtím jsem nečetla knihu psanou z pohledu mužského hrdiny, takže to byla příjemná změna. Celý příběh je dobře postavený, Owen jde z akce do akce, celou dobu jsem se bavila a listovala jako o život, abych se dozvěděla, jak to bude dál. I když jde v knize hlavně o upíry, nebyla nouze ani o další zajímavé bytosti, z nichž nejvíc mě upoutali kamenní chrliči. Tuhle knihu rozhodně doporučuji k přečtení a za sebe se už neuvěřitelně těším na další díl, který by měl Fantom Print vydat někdy letos.

Boboking
11.07.2012 4 z 5

I přes trestuhodné vedra jsem přečetl sci-fi novinku Lovci monster sro od Larry Correia. Nakladatel prezentuje jako amerického Kulhánka, a celkem to tak vypadá. akční scifi plné černého humoru, bestii a potoků krve. Přiznám, že jsem čekal, že to bude "béčkovějšíů záležitost, ale nakonec to mělo hlavu a patu. Snad poprvé se mi stalo, že anotace knihu zbytečně "shazovala". Např. Kosmas ji raději "cenzuroval". Takže, fandové Kulhánka, Žambocha, Kotlety atd., klidně do toho!!!