Stříbrná židle

Stříbrná židle https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76787/mid_stribrna-zidle-9Os-76787.png 4 1556 102

Letopisy Narnie série

Narnie… kde obři chystají zkázu… kde zlo splétá sítě… kde vládnou kouzla… Navzdory neznámým nebezpečím a hlubokým a tmavým jeskyním je skupinka přátel vyslána hledat uneseného prince. Na své výpravě do Podzemí se však setkávají s daleko krásnějším a daleko hrozivějším zlem, než si vůbec dokázali představit.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Orbis pictus (ČR)

The Silver Chair , 1953

Honey0105
09.07.2011 2 z 5

Myslela jsem, že už se nikdy ke čtení dalších dílů Narnie nedostanu, ale nakonec přeci jen.. Statečně jsem překousala těchto pár stránek a to za chvíli.
Je pravda, že Eustác mi není už tak sympatický jako předchozí čtyřka, ale co se dá dělat.. Nikdy jsem neměla moc pozitivní názor na Narnii a ani tentokrát tady nebudu jásat. Filmy ještě jakžtakž zvládám, ale knihy.. Nelíbí se mi styl, kterým to je napsaný a myslím si, že takovéhle příběhy by si zasloužily podrobnější popis. Jako pohádka pro děti je to ale moc hezké. Kdybych to začala číst mladší, možná by se mi to líbilo více.. Bohužel.. Sáhla jsem po tom, až teď.. A to hlavně z toho důvodu, že Narnii četl opravdu každý a byla by ostuda nepřečíst to!
Když to nebudu moc okecávat, tak tedy.. Přečíst se to dalo, ani mi to nějak nevadilo, ale také musím říct, že píběh mě zase tolik neuchvátil.

martinkaLLL
04.06.2011 2 z 5

Jak už tam nejsou ti stateční 4 sourozenci,tak už ta Narnie není ono. S Eustancem a Jill ten příběh taktrošku váznul.