Letopisy Narnie – komplet

Letopisy Narnie – komplet https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49884/mid_letopisy-narnie-letopisy-narnie-HFo-49884.gif 4 804 93

Souhrnné vydání všech sedmi příběhů z cyklu Letopisy Narnie. Příběhy, které neodmyslitelně patří do světového fondu dětské knihy jsou pozváním pro každého z nás. Spolu s dětskými hrdiny se dostaneme do světa, kde je sice Zlo silné, ale Dobro nakonec přeci jenom zvítězí!

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Chronicles of Narnia , 2005

Hanka_Bohmova
11.01.2014 3 z 5

Přečetla jsem "z musu", zabývám se především autorovými knihami pro dospělé. No co říct... je to pro děti. Připadalo mi to málo propracované. Jako podobenství velmi trefné.

Freechappi
20.12.2013 3 z 5

Snad kdybych byla dítě dokázala by mě naschnout alespoň ta mluvící zvířátka, ale takhle to nebylo nic co by mě nějak uchvátilo nebo mi zůstalo vězet v hlavě, takový slabší průměr, s koncem který zavání křesťanstvím pro můj ateistický čenich až příliš.

kuky921
30.09.2013 5 z 5

Knížka, která se čte sama. Je pravda, že jsem se o Narnií dozvěděla až po filmovém zpracování.

PAVEL z BRNA
23.09.2013

Serii Narnii jsem objevil až jako dospělý a nadchla mě tak,že jsem ji četl mnohokrát.

Yanna0
06.08.2013 4 z 5

Příběh je hezký, ale mohl by být lépe napsaný. Jakoby mě nedokázal vtáhnout plně do děje, i když se mi samotná myšlenka Narnie ohromně líbila. :-(

Anduska
21.07.2013 5 z 5

Skvělá fastasy-dobrodružná knížka, kterou mám moc ráda. Knihu jsem si půjčila od kamarádky a hned jsem se do ní začetla. Pohltil mě příběh Narnie :)

Nelin
18.07.2013 2 z 5

Nedočetla jsem. Možná si o mě někdo bude říkat, že jsem divná, ale tahle kniha se mi opravdu nečte dobře. Děj je vymyšlen nádherně. Je to všechno propracované, to je vidět. Narnie by byla dokonalá, kdyby tu knihu napsal spisovatel, jenž by ten svět dokázal blíže popsat a do slov vložit určité napětí.
Celé mi to přišlo, jako by vynucené a těžké. Proto jsem to nedočetla.

Veronica
09.05.2013 5 z 5

Knížka je má oblíbenná a podle mě jednou z nejepších dobrobrodružných knih na světě. Doporučuji všem,kdo se chtějí odtrhnout od dnešního poněkud zkaženého světa a uniknout do krásné Narnie. Rozhodně lepší než film!

Marika Vanova
05.06.2012 5 z 5

Je to nádherná série, kterou jsem zhltla už v roce 2001 a nyní je čteme znovu s dětmi. Vřele doporučuji, ale myslím, že už není nikdo, kdo by to neznal.

Dandulka
21.05.2012 5 z 5

Kouzelný svět Narnie!!!! Léž by se dalo utéct i dnes!!!

Antena
24.04.2012 2 z 5

Přečetla jsem všechny díly, ale moc mě to nenadchlo ani jsem to moc nechápala. Nejvíce se mi líbil díl Kůň a jeho chlapec, protože tento díl je úplně jiný než ty ostatní a byl to jediný díl, u kterého jsem se nenudila a přečetla ho v pohodě do konce. U ostatních jsem se docela přemáhala. Tím nechci říci, že je to špatné čtení, ale můj šálek čaje to rozhodně není.

Hipi
22.04.2012 3 z 5

Narnii jsem četla poprvé asi ve 14ti (všechny knížky) a tenkrát se mi líbila. Jenže teď už jsem na to kapku stará a navíc mě docela štve ta do očí bijící křesťanská symbolika (Aslan = Ježíš aj.), příliš mnoho příliš kladných hrdinů a ta mluvící zvířátka to nezachrání. No jo, je to pro děti, ale i mezi pohádkami (mám je občas ráda) je prostě jen průměrná.

Carol
22.12.2011 1 z 5

Letopisy narnie jsem ani nedočetla, u třetího dílu jsem se začala dosti nudit. Miluji sci-fi a fantasy, ale tahle kniha mi nějak nesedla, nejvíce se mi líbil první díl.