Nové sliby

Nové sliby https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495982/bmid_nove-sliby-Qzb-495982.jpeg 4 691 691

Láska z Green Valley série

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

New Promises , 2019

Drnkla
04.02.2023 4 z 5

Stejně jako první díl je kniha velká až kýčovitá romantika, ale hezký příběh a čtenář celou dobu fandí hlavním postavám, i když je celou dobu jasné, že na závěr bude happy end. Opět obsahuje krásné popisy hor a zimních sportů. I když kniha nenabízí žádné zamyšlení, těším se na třetí díl k dalšímu zimnímu odpočinku.

Eva_Skala99
29.01.2023 5 z 5

Druhý díl ještě krásnější než první. Čtivě napsáno, krásný příběh, romantika s trochou sexu. Mona Kasten má konkurenci. Jdu na třetí, užijte si čtení.

pogmanka
22.01.2023 5 z 5

Další kniha od autorky a já jsem stejně nadšená jako z dalších dvou dílů. Mají opravdu hezkou atmosféru, čtou se dobře a člověk prostě nemůže těm dvěma nefandit. Příběh jsem si moc užila a doufám, že autorka ještě někdy něco napíše.

Kuci12
22.01.2023 4 z 5

Jakou jinou knihu sebou přibalit na týden lyžování v Itálii než tu, kde se to sněhem, sjezdovkami a mrazivým vzduchem jenom hemží. Bylo to stejné, jako první díl a možná o chloupek lepší, protože šlo o návrat starých známých. Líbilo se mi, že jsem opět potkala Lenu, Ryana a zároveň dorazila i hollywoodská hvězda. K úplné dokonalosti chybělo, aby příběh vyprávěla, jak Izzy tak by se mi líbil i pohled Willa.

zdenaR
21.01.2023 3 z 5

Příjemné nenáročné čtení, které vás nenutí k přemýšlení. Jen si užíváte zasněžených hor a romantiky - trochu přitažené za vlasy, ale milé.

Annkag
13.01.2023 4 z 5

Příjemné čtení které pohladilo mě ženské libido.

kacenka6144
09.01.2023 4 z 5

Sérii jsem sice četla na přeskáčku, takže jsem věděla jak vztah mezi Izzy, Colem a Willem dopadl, ale rozhodně to nevzalo knížce na čtivosti. Pro mě to byl příjemně strávený víkend.

Lofda
04.01.2023 4 z 5

Na začátek roku Nové sliby ;-) Navíc děj odehrávající se na horách, všude spousta sněhu, lyžaři.. Izzy a Willa jsem si matně pamatovala z minulého dílu a byla jsem trochu zvědavá, jak se autorka popasuje se vztahem mezi nejlepšími přáteli. Popravdě, já totiž nevěřím tomu, že po 8letech ještě něco může být jinak..?? Ale musím přiznat, že autorka to pojala výborně a vlastně i uvěřitelně :-) Prostě takový milý, odpočinkový příběh. Ráda doporučím a brzy se pustím do dalšího dílu.

Kudík
18.12.2022 4 z 5

Návrat do Green Valley byl osvěžující, ale přeci jen jsem si musela trošku oprášit své povědomí o prvním díle, i když dvojici jako zrovna Izzy a Willa (alias Wizzy), jsem si celkem pamatovala. Jsem ráda, že se zde nadále rozvíjel vztah Leny a Ryana z předchozí části a zapamatovatelných postav, které jsou součástí GV, je také vícero. Dle anotace a začátku jsem si dělala obavy o Colea, ale celkem zbytečné. V závěru jsem ohledně něj byla překvapená, a možná o to raději si přečtu pokračování (4. díl). Přesto mám výhrady k chování hl. hrdinů, a to v rámci jejich nejlepšího přátelství, ale přesto naprosté nekomunikaci a neustálým předpokladům, co si ten druhý myslí..... Už vidím v reálném životě, jak tohle někdo 8 let tiše trpí a toleruje, ale jako pohádka pro velké holky, proč ne. :)

makkuska
11.12.2022 3 z 5

Má mě rád, nemá mě rád na dlouhých 274 stránkách. Líbí se mi provázanost z předchozím dílem a i to, že už postavy trochu znám, než začnu číst. Přesto mě jejich neustálé domněnky, nevyslovené pocity, nedorozumění, které si nikdo nikdy nenechá vysvětlit, trochu štvaly. Opravdu odpočinková a nenáročná kniha.

pavlusci
08.12.2022 5 z 5

Pěkné čtení, dávám 5 hvězdiček i když byl první díl za mě o chloupek lepší. Izzy i Willa miluju už od Nových začátků, takže tenhle díl byl za mě super, ale snesl by možná víc rozepsat na konci. Jsem ráda, že tam pořád vystupovali Lenna a Ryan a my víme, jak se jejich příběh dal vyvíjí. Už se chystám na třetí díl, takhle na zimu úplně ideální.

Petra38
08.12.2022 4 z 5

Za mě moc dobré čtení když je venku vánice a vy jste nachcipani v posteli . Teda musím říct že už mi mírně lezlo na nervy jejich,, jo a pak ne a jo a ne"....;-) ale samozřejmě to dobře dopadlo. Více takových příběhu

Lejčís
07.12.2022 4 z 5

Chcete romantickou oddechovku, od které opravdu nečekáte nic jiného než totální vypnutí? Lily Lucas je sázka na jistotu.
Nenajdete zde žádné zbytečně natahované scény, žádné emoční bomby nebo tragické osudy. Prostě jen obyčejní lidé, kteří kolem sebe krouží už hodně dlouho a my máme možnost sledovat, jak jim konečně dojde, že by mohli začít kroužit spíš spolu.
Izzy jsem si oblíbila už v prvním dílu, nesmírně mi sedla její povaha a taky vášeň pro zimu a snowboard. Oproti tomu Will mě vytáčel a nejinak tomu bylo i zde. Ale tak je to chlap že, co bychom chtěli.. mají holt od přírody trošku delší vedení, že holky? :D Ale Cole?! Na toho nic nemá.. ještě dlouho si budu pamatovat, jak strašně jsem ho chtěla proplesknout :D Bylo milé, že se do děje poměrně aktivně zapojili i hlavní hrdinové z předchozího dílu. Krásně to sérii spojilo a měla jsem tak ke Green Valley zase o trochu blíž.

Pokud máte rádi romantiku, zimní prostředí jednoduchost a humor, knížka Vás rozhodně nezklame. Obzvlášť, pokud si u ní chcete odpočinout. Já se rozhodně chystám i na další díly :)

meda2007
06.12.2022 5 z 5

Tato kniha opět nezklama. Krásne odpočinkové čtení, které jsem si naprosto užila. Jen bych Willa občas něčím bouchla aby mu pár věcí došlo, ostatně Izzy to párkrát udělala za mě ( šikovná holka :-) ) Izzy nešlo nemiloval a Will byl úžasný. Už při prvním díle jsem si zamilovala všechny čtyři postavy a těšila se na další díl. A jsem ráda že mě nezklamal, jen mě štve že jsem ho zhltla tak rychle a je najednou po všem.

Jak nemám ráda zimu a vše co k ní patří, tak po přečtení těchto dvou knih, bych nejraději odjela do hor a začala lyžovat. Po dočtení na mě dýchl takový klid a pohoda...

P.S. : Možná to bude znít divné ale zamilovala jsem si i Cola.

petulkapeta
04.12.2022 5 z 5

Jeho pohled mě zasáhl do srdce. Srdce, které už mělo pár řádných trhlin.
„Wille, v tomhle bodě už jsme byli," řekla jsem tiše. „Chceš mě jako kamarádku.“
„Samozřejmě tě chci jako kamarádku." „Ale já chci -"
Dřív než jsem se nadála, položil mi ukazováček na pusu. Jeho oči se vážně dívaly do mých, když pokračoval.
„Jsi moje nejlepší kamarádka, Izzy. Už od doby, kdy jsi v pískovišti nechala formičku T-Rexe."
Znáte ten pocit, když se po prvním dile těšíte na druhý a to jen kvůli tomu když vite o kom bude? Popravdě nevím koho mam raději,ale Izzy je skvělá holka a hlavně žádná nafoukana barbina. Will jako sherif vrr,ale jak běhal za každou sukni než mu to došlo...

Kacased
30.11.2022 5 z 5

Krásná kniha. Čte se moc dobře, rychle. Nic náročného, teď před Vánocemi ideální. Mě tahle autorka sedí. Romantika, trochu humoru, já si tak odpočinula u té knihy. Určitě si přečtu i třetí díl.

tyna_01
30.11.2022 5 z 5

Druhý díl ze série pokračuje svižným tempem, stejně jako díl první a vůbec se mi nechtělo přestat číst . Miluju, když se v navazujících dílech dozvíme, jak si nadále žijí postavy z předchozích dílů a já jsem měla radost, jakým směrem se ubírá život Leny a Ryana ️.
Co se týče Izzy, o které je tento díl, tak musím říct, že to neměla vůbec snadné. Už v prvním díle se zamiloval a Will se nadále choval jako pako. Žádné gesto směrem k Izzy neprojevil, spíš ji zraňoval svými činy a potom, když si dovolila ona sama žít a začít něco s jiným klukem, tak jí dělal žárlivé scény. No, nechápala jsem ho. Sice ho mám ráda, ale v tomto se mi chlapec vůbec nezamlouval .
No a Cole? To byl prostě borec - co na srdci, to na jazyku, dostál si svého, když chtěl Izzy jako svoji instruktorku a aspoň jí nepletl hlavu jako Will. A pokud chcete vědět, kým si ji nechala poplést v závěru, tak si rozhodně knihu přečtěte .
Musím říct, že autorka prostě umí. Člověk se dokáže vcítit do toho prostředí knihy, jako by tam byl s hlavními postavami a všechno to prožíval s nimi ️.

Ella161
12.11.2022 5 z 5

Autorka píše tak čtivě! To už mi ukázala kniha Nové začátky. Vážně mi připadalo, že jsem tam byla s nimi. Kolem mě jen sníh a příjemná zimní atmosféra. Navíc jsem knihu přečetla za pár hodin, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Což mě na jednu stranu mrzí, ale zase se uklidňuji tím, že mám i další díl.

Bylo hezké se opět dozvědět něco nového o Leně a Rayenovi. Zvedlo mi náladu, že ty dva jsou stále spolu, začali spolu bydlet a stále jim to klape! Moc jsem si je v první díle oblíbila, takže jsem byla fakt ráda, že jsou to Izzy jedni z nejbližších přátel.

Lidi, já si tak zamilovala Colea! On byl prostě úplně dokonalý. A hlavně vtipný. Líbilo se mi, jak na všechno odpovídal pravdivě a vůbec mu to nedělalo problém. Taky si sám ze sebe dokázal udělat srandu a navíc byl velmi všímavý. Prostě chlap snů, kterého by chtěla snad každá holka. Zato Will… já ho mám ráda, ale tady se choval většinou jako idiot. Vůbec se nedokázal rozhodnout. Žárlil, byl bez důvodu naštvaný… On moc dobře věděl, co k němu Izzy cítí a stejně si tahal snad každý den nějakou ženskou do postele. On věděl, jak jí tím ubližuje. Nemohl pak být přeci překvapený, že se začala zajímat i o někoho jiného….
No a Izzy jsem si zamilovala už v předchozím díle. Ona je prostě svá. Upřímná, veselá a statečná. Neměla to se svými city jednoduché a bylo obdivuhodné, že všechno tak dlouho dokázala potlačovat a ignorovat (před ostatními samozřejmě). Ono se zdá, že je to tvrdá holka, které nikdo nemůže ublížit, ale realita byla jiná. To se mi na ní líbilo.

Jo a NESNÁŠÍM milostné trojúhelníky. Proč by prostě někdo chtěl něco takového psát nebo zažít? Nesnáším to, že se vlastně ani nedokážu rozhodnout, koho mám radši a oblíbím si oba. To se mi přesně stalo u téhle knihy. Neměla jsem žádného favorita, ale když už si vybrala, tak jsem byla trochu zklamaná? Byla jsem ráda, to jo, ale na jednu stranu mě i mrzelo, že si nevybrala toho druhého. Fakt jsem byla extrémně nerozhodná a zmatená. Nakonec jsem ale asi ráda, jak to skončilo.

narisa
06.11.2022 5 z 5

Druhý díl série byl opět velice čtivý. Začala jsem číst s tím, že si přečtu jen kousek před spaním, a najednou jsem byla ve dvou třetinách.
Příběh navazuje na ten předchozí a hlavními postavami jsou Will a Izzy. No, Will mi dost ležel v žaludku za velice časté střídání postelových partnerek a jeho slepotu vůči Izzy. Jinak to byl sympaťák, ale tímto si to u mě dost rozlil, hlavně tím, jak jí to dělal na očích, jak naschvál. Ale ne, on byl jen natvrdlý. Izzy byla sympatická a docela jemná duše, což jsem ani moc nečekala. Měla jsem radost, když to dali konečně dohromady, obzvlášť když jim to trvalo tak dlouho.
Nemůžu si pomoct, ale opět mám pocit, že ke konci šlo zase všechno dost rychle a některé věci nebyly dovysvětleny. Ale co. Bylo to příjemné romantické čtení.
Jo a Cole byl skvělý. Dost se těším na jeho díl, který je v pořadí čtvrtý, tak doufám, že u nás vyjde.
Hodnotím 4,5* a doporučuji.

-knihomolka-
03.11.2022 5 z 5

Vzhledem k tomu, že první díl byl super, tak jsem se hned vrhla i na druhý a rozhodně to stálo za to. Horské prostředí a sympatické postavy docílily toho, že je to velmi příjemné čtení a přestože člověk dopředu ví, jak to dopadne, tak to vůbec nekazí dojem z příběhu a bylo to prostě strašně fajn!:-)