Znovu od začátku

Znovu od začátku https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514994/bmid_znovu-od-zacatku-4Pj-514994.jpeg 4 279 58

Larsen Bros série

Když pětadvacetiletá Clementine Johnsová po násilném napadení ztratí paměť, je nucena začít znovu. Musí teď přijít na to, kým je a proč učinila rozhodnutí, jaká učinila – včetně rozchodu se svou údajnou životní láskou, tatérem Edem Larsenem, k němuž došlo před pouhým měsícem. Ed sotva věří vlastním očím, když se jeho bývalka dostaví do tetovacího salonu bez vzpomínek na minulost a vyptává se na rozchod, který ho téměř zničil. To poslední, co potřebuje, je další zklamání v lásce, ale nemůže ji nechat znovu odejít. Mají se rozejít nadobro, nebo si jejich láska zaslouží opakovanou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Repeat , 2019

Michelleee
dnes 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku do konce. Opravdu čtivé čtení co mělo všechno. Příběh zajímavý a jsem ze čtení nadšená.

bekule
dnes 5 z 5

Velmi vtipná,zábavná a neskutečně čtivá romantika ,trochu i s detektivní zápletkou ,která si na nic nehraje.

MamaKnihomolka
16.03.2024 3 z 5

Už od prvních stran se mi Clem líbila. Její myšlení, reakce a chování byly chvílemi opravdu úsměvné
Líbilo se mi, jak brala své minulé já, jako cizího člověka, kterého chce poznat. Stejně tak k tomu všemu přistupovala.
Co jsem nechápala bylo to, jak její sestra a Ed mohli stále rozhodovali za ní. To by mě taky štvalo.

Ze začátku mě kniha hrozně bavila, ale postupně se mi začali příčit výrazy postav nebo i zbytečně moc popisu jako: 'dal si nohu na koleno, dělal si pohodlí ', že si pes lízal zadek apod. Pak jsem chvílemi měla tendence kroutit očima.

Cca od třičtvrtě knihy jsem čekala na jistý zvrat, který se přímo nabízí, vzhledem k tomu co se Clem stalo, ale nic takového nepřišlo.
Kniha je krátká, svižná a příjemná na čtení. Ideální jako odpočinková, u které se člověk usměje.

Cucy
15.03.2024 4 z 5

Příjemné čtení a zajímavý příběh díky prodělanému úrazu hlavní hrdinky. Konec je sice předvídatelný, ale člověk někdy prostě potřebuje číst knihy se šťastným koncem. :-)

Iva095
22.01.2024 4 z 5

Pěkná, svižná jednohubka s takovým koncem, který jsem očekávala.

moma08
24.11.2023 5 z 5

Kniha byla krátká, četla se skvěle, k tomu děj plynul a byly pasáže, kdy jsem se i zasmála.
Příběh trošku odlišný, díky úrazu, co zažila Clementine.
Škoda, že byl příběh napsán jen z pohledu hl. hrdinky....
Určitě si přečtu další díl...

Tess61
24.11.2023 5 z 5

Moc hezké čtení, milé postavy, zajímavý příběh. Pokud někdo hledá romantické čtení ideální volba i humorná

Silvisek
20.11.2023 4 z 5

Kniha byla nic moc. Ale slo to, takova oddychovka

Nuttelka
20.11.2023 4 z 5

Sice nic extra překvapivého, či zvratového, hodně předvídatelné.. ale mně se to líbilo :-) Přiznám se, že mě děj spíše dojímal.. zakomponována i troška napětí, které jsem teda taky odhalina na první dobrou, ale nijak to na čtivosti neubralo.. Ed se mi líbil hned, Clem začínala s čistým štítem, nedovedu si představit, že bych přišla o paměť, samozřejmě něco by rád člověk zapomněl i dobrovolně :-)) ale vzpomínky a zkušenosti nás utvářejí, jací jsme.. proto i Clem po úrazu byla úplně jiná a moc se mi líbilo, že se s ničím "nepárala", co na srdci to na jazyku.. a teď si posvítíme na bratříčka Leifa :-)

sidonka
04.11.2023 5 z 5

Krásně napsaný příběh o hledání ztracených vzpomínek s pohádkovým koncem

petulkapeta
02.11.2023 5 z 5

„Láska je složitá. No, ať je to, co chce, je to složité."

Mam rada tohle téma. A samo bylo tam i napětí,přemýšlela jsem jestli se jí paměť vratí nebo ne. Ještě zajímavější bylo přemýšlet kdo byl za tím. A taky to že stale k ní něco citil se mi libilo...

Ála1968
11.10.2023 4 z 5

Skvělý příběh, vůbec jsem nečekala takové rozuzlení. Neumím si představit,co to pro člověka znamená, když ztratí paměť .Musí to být strašné, nevědět kdo je,neznat lidí okolo ani svůj předchozí život.Těším se na další díl.

astra3
10.10.2023 5 z 5

Kniha se četla moc hezky. Milý romantický příběh s "detektivní" zápletkou.

kalinka99
05.10.2023 5 z 5

Vtipné momenty s romantickým nádechem a příjemné postavy. Příběh mě naladil na dobrou náladu.

janina66
30.09.2023 4 z 5

Milé, čtivé, oddychové a romantické s předem jasným koncem.
Takovou knihu jsem potřebovala na odpočinek a relax.

johana3160
18.09.2023 4 z 5

Trochu mi to pripomelo jinou knihu, ale spis to bylo o tom ze hlavni hrdina byl taky tater a pak mi to pripomelo jinou knihu zapletkou a padouchem (snazim se nespoilerovat) jako by to bylo par knih splacanych dohromady i kdyz amnezie byla pro me prvni. Splacanec nebo ne, kniha byla celkem dobre podana, ale furt mi tam neco nekde chybelo jako oddechovka fajn, jen ne zadny zazrak..

Raislin
22.08.2023 5 z 5

Milá oddechovka na letní dny, když se chcete zasnít a věřit, že vše dobře dopadne. Mě kniha moc bavila a dle mého názoru stojí za přečtení.

etell
20.08.2023 5 z 5

Veľmi zaujímavý príbeh, odporúčam knihu.

maja8148
20.08.2023 5 z 5

Celkem originální zápletka, dobře napsané postavy, vtipné popkulturní narážky a romantická chvilka nad tetováním. Přesně tohle mi ke spokojenosti stačí. A já jsem více než spokojená.

haninetka
31.07.2023 5 z 5

Zajímavý příběh. Něco takového jsem ještě nečetla. Jsem zvědavá na další díl.

ztráta paměti, amnézie

Kylie Scott
australská
2016  82%Rocková hvězda
2016  90%Rockový risk
2016  84%Rockové sólo
2016  84%Rockový polibek
2018  77%Věř mi

Kniha Znovu od začátku je v