Znovu od začátku

Znovu od začátku https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514994/bmid_znovu-od-zacatku-4Pj-514994.jpeg 4 287 287

Larsen Bros série

Když pětadvacetiletá Clementine Johnsová po násilném napadení ztratí paměť, je nucena začít znovu. Musí teď přijít na to, kým je a proč učinila rozhodnutí, jaká učinila – včetně rozchodu se svou údajnou životní láskou, tatérem Edem Larsenem, k němuž došlo před pouhým měsícem. Ed sotva věří vlastním očím, když se jeho bývalka dostaví do tetovacího salonu bez vzpomínek na minulost a vyptává se na rozchod, který ho téměř zničil. To poslední, co potřebuje, je další zklamání v lásce, ale nemůže ji nechat znovu odejít. Mají se rozejít nadobro, nebo si jejich láska zaslouží opakovanou šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Repeat , 2019

Lucie.285
23.07.2023 5 z 5

Tak tohle bylo perfektní. Opět neuvěřitelně čtivé, nešlo přestat číst. Clem byla prostě skvělá, co na srdci to na jazyku a někdy jsem se fakt neskutečně nasmála. Příběh je vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky, erotické scény nemají chybu a téma ztráty paměti pro mě byla v tomto žánru příjemnou novinkou. Potetovaný ochranitelský Ed byl prostě zlato. Takže pokud váháte, rozhodně doporučuji.

Knihomol_ka
13.07.2023 4 z 5

Tento příběh mě opravdu zaujal svou anotací. Nic podobného jsem ještě nečetla.

Zajímalo by mě jaká byla Clem před tím vším. Je těžké si udělat o její osobnosti obrázek, jelikož ji popisovali jen dvě osoby. (Sestra a ex přítel).

Rozhodně se mi více líbila novější Clem.

Příběh se četl jedna báseň a byla to taková jednohubka, kterou jsem stihla přečíst za jedno odpoledne. Hlavní postavy jsou velmi sympatické a o spicy scény není nouze.

Musím vyzdvihnout bratry Larsenovi.
Jinak jsem měla typ, kdo za tím asi stojí, ale netrefila jsem. Na konci jsem pěkně koukala.

Krásný příběh! A já jdu na další díl

Radka1727
06.07.2023 4 z 5

Zajímavý příběh, napětí, emoce, přitažlivost, žárlivost, svižné tempo.... možná zbytečně uspěchaný konec a krátký epilog. Snad nám to autorka vynahradí ve 2.dílu.

Andrejka91
19.06.2023 4 z 5

Tuto knihu jsem si užila. Moc mě bavilo napětí, které se táhlo celým dějem. Bylo to krátké ale mělo to vše, zápletky, akci, romantiku, erotiku...
Clem i Ed byli oba skvělí a rovnou se vrhám na další díl.

Kudík
15.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Těžko říci, jaká přesně byla Clem před napadením a ztrátou paměti, protože informace převážně od její sestry Frances a následně Eda (jejího ex) jsou zpočátku strohé a silně ovlivněné jejich názorem. Osobně se mi líbila stávající Clem, a to pro její přístup, smysl pro humor a mluvu bez filtru. To by asi v bance koukali. :) Pozitivním překvapením bylo, že se návrat paměti nekonal a bratři Larsenovi jsou ve výsledku tři, mladší vtipálek Leif (2. díl) a starší Nielse. Strůjce útoků jsem si tipla dobře a relativně brzy, ale v průběhu jsem párkrát zaváhala, zda je to ta správná osoba, protože jsem měla ještě další dva možné adepty. Rychle čtivé s trochou akce, a pár dobrými vtipy... hodnotím 4,5*, ale za Gordona mohu jen zaokrouhlit nahoru. :)

Lutzinka
14.06.2023 4 z 5

Líbilo se mi to. Hlavně to, jak to nakonec dopadne s Cleminou pamětí. Prostě to celá dávalo tak nějak víc smysl.
Je to krátké a přitom to bohatě stačí, dostanete přesně to, co si myslíte, že dostanete.
Díky bohu za čtyřnohé mazlíčky.
Akorát nechápu, co mají všichni pořád s těmi tatéry.

0197
12.06.2023 5 z 5

Na téma takové velké amnézie jsem v knize ještě nenarazila. A přesně kvůli tomu jsem se do ní pustila.

U Clem jsem si oblíbila její upřímnost a bavili mě její otázky, kterými se snažila o své minulosti dozvědět. Byla vtipná a postarala se o nespočet humorných situací. Představa, že nepoznám ani svého sourozence, no nic moc. Zároveň to pro ni byla i šance napravit určité věci. Své oblíbené knihy a filmy viděla a četla znovu poprvé, kdo by to nebral :-) ?

Edovi rozchod zlomil srdce. To bylo cítit. Škoda, že chyběl jeho pohled. Zjišťuju že, mám slabost pro tatéry :-). A tady Ed se mi zalíbil. Žádný namachrovaný bad boy. Snažil se Clem odolávat a právem se na ni zlobil.

Měla jsem jednoho adepta na záporáka a netrefila jsem se :-(. Čtivé to bylo jak blázen a nebyl čas se zastavit a pořádně si to promyslet. Hlavně je to napsané hravým a lehkým stylem. Možná bych ocenila ještě pár detailů o té amnézii a něco trošičku rozvedla (epilog), ale to je drobnost a celkově jsem si knihu maximálně užila. Pes Gordon to skvěle doplňoval a i knihovnice Iris :-)

Books_by_Dee
08.06.2023 3 z 5

IG: @books_by_dee

V knížce se setkáváme s Clementine, která po napadení ztratí paměť a pomalými krůčky se snaží objevit své staré já nebo spíše najít nové já. S tím ji začne pomáhat bývalý přítel Ed. Clem si totiž nepamatuje vůbec nic, ani vztah s Edem, jen ji to k němu neuvěřitelně přitahuje.

+hlavní postavy Clementine a Ed příjemné postavy se zajímavou minulostí
+ vedlejší postavy (brácha Leith ještě, že je o něm druhý díl, Tessa a další)
+tajemství já bych byla špatný detektiv, protože mě teda zrovna tahle osoba nenapadla
+erotické scény
+komunikace miluju, když spolu dva dospělí lidi dokáží mluvit (ne jak to bylo třeba v mé poslední knížce The Nanny)

- rychlejší konec (zase takový hop šup konec)
- epilog kratší, chtěla jsem víc, ale chápu, že máme druhý díl
- s první 100 stránek jsem měla trochu problém se začtením, ale příběh - mě v druhé polovině začal neskutečně bavit.

lusitta05
05.06.2023 5 z 5

Bola to jednohubka,ale naozaj vydarená. Veľmi dobre sa príbeh čítal a človek si uvedomí, že niekedy nám život dá aj druhú šancu na nápravu.

Laf
02.06.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila. Hned mne vtáhla a zápletka byla poutavá. Proto jsem knihu zhltla málem jedním dechem. Závěr byl teda trochu rychlejší, ale to mi vůbec nevadilo. Za mne skvělá kniha. Vřele doporučuji :)

Adel.007
02.06.2023 3 z 5

Dávám tři hvězdičky protože byl to rychlejší konec měla jsem to přečtené tak za dva dny. Epilog byl kratší ale máme i k tomu další druhy díl. Měla jsem problém se začíst na začátku ale v polovině to už šlo.

georginaa
31.05.2023 5 z 5

Zajímavý příběh jak se díky zranění a amnézie může člověk stát úplně jinou osobností. Nabízí se začít znovu od začátku, vyvarovat se chyb které se staly v minulosti, nedělat to co se nechce a vybrat si ze života to nejlepší co se nabízí. Přesně to Clem udělala. Vybrala si opět toho samého ex chlapa, přátel jen tolik kolik zvládla a i tak hledala k nim cestu, jelikož si z nich nikoho nepamatovala. Docela pěkný a milý příběh.

Ewe291
30.05.2023 5 z 5

Teda toto bolo zaujimave. Ale celkovo to ukazuje a hovori aky je zivot krehky a hlavne ze dovera malo rozhovoru je vo vztahu dolezity. Ktovie ako by to bolo ak by do toho nevstupil zlocin a amnezia .... Ale autorka to vzala zaujimavo. Ale ten koniec mi prisiel velmi rychli a tak isto aj ..... No neprezradim viac. Za mna velmi pozitivne a hlavne sa mi pacilo ako sa Clem znova hladala a aj Ed bol skvely a ziskal si ma. Nik nemoze za to aky je ale kazdy ma pravo na druhu sancu a niekedy aj tretiu lebo priznajme si sme len ludia. Pacilo sa mi ako sa k tomu Clem postavila a ze nebola len "hlupucka" Ed toho som si vedela dokonale predstavit a to sa mi na knihach paci, ked sa dokazem vzit do deja a zaroven si predstavit hlavne postavy aj tie ostatne. Za mna urcite ano a urcite sa budem ku knihe vracat

Hatshepsut
29.05.2023 5 z 5

Zajímavý příběh s hlavní hrdinkou Clem, která následkem násilného přepadení ztratí paměť a její život začíná od začátku. Děsivý pocit, když nepoznáváte ani nejbližší lidi a musíte převážně věřit tomu, co vám ostatní odhalí. Čtivý příběh se zajímavými postavami a s trochou napětí. Malinko mě zaskočil rychlý konec a vcelku pro mě rychlé odhalení hlavní zápletky, ale přesto se mi kniha moc líbila.

Knihotyna
24.05.2023 5 z 5

Co se mi líbilo:
- knížka je velmi čtivá, vtipná - Clem (hlavně tedy "nová Clem" je jedna z těch hrdinek, které nemáte chuť přetáhnout něčím po hlavě skoro na každé straně - ba naopak, kvůli amnézii nemá žádnou stopku a tak její upřímné otázky mnohdy udiví ne jen Eda :)
- komunikace - to hlavní, co ve vztahu potřebujeme a tady to jde krásně vidět :)
- Ed je prostě boží :D, co více dodat a jeho brácha není daleko za ním :)
- vedlejší postavy - každopádně Iris a Frances jsou přesně ten druh lidí, které ve svém okolí potřebujete :)

Co se mi (trošinečku) nelíbilo:
- toho, kdo může za přepadení jsem odhadla v momentu, kdy se v příběhu objevil
- závěr je trošku jak z rychlíku, ale nevadí :)

Já jsem spokojená. Vtipná, nenáročná romantika s klukem, kterého by chtěla každá a s hlavní hrdinkou, která se nově nebojí projevit a jde rovnou k věci, i když se to ostatním zdá trapné.

be_pa
23.05.2023 4 z 5

Stage Dive u mě pořád vede, ale jak už se píše níže, konečně knížka, která se autorce zase celkem povedla. Trochu mohl být příběh víc rozvinutý a rozuzlení méně čekané, ale bavila jsem se. Zase jiný příběh, super čtení ... a tak dále :-).

Dellphi
20.05.2023 5 z 5

Kylie Scott je zpět v celé své kráse! Super, konečně zase povedená kniha. Od série Stage Dive jsem čekala, kdy se jí zase zadaří napsat něco podobně dobrého. A teď to vyšlo. Sice to byla taková jednohubka, ale četla se skvěle a bavila mě od začátku do konce. Těším se na další díl.

Jita160
17.05.2023 5 z 5

Někdy by bylo docela fajn ztratit paměť a zapomenout hlavně na chyby a špatná rozhodnutí ,které člověk v životě udělá.Druhá šance začít znovu a pokusit se vše napravit je dar.
V tomto originálním příběhu byla hlavní hrdinka nedůvěra a žárlivost ,která dohnala Clementine k odchodu od milovaného muže ,kterému ale i sobě svým odchodem zlomila srdce.
Anamnézu kterou po útoku Clementine měla, ale nebyla zcela úplná... ta láska a přitažlivost k Edovi ,kterou v sobě měla prostě nezmizela.
Krása a neskutečná čtivost tohoto příběhu mě moc bavila a Ed byl naprostý cukrouš.

kristy.books
16.05.2023 5 z 5

Kylie Scott som si obľúbila vďaka jej sérii Stage Dive. Potom prišlo pár slabších kníh, z ktorých som až tak nadšená nebola, ale Znovu od začátku opäť zdvihlo latku. Veľmi sa mi páčila zápletka ohľadom stratenej pamäte, príbeh som si užila od prvej do poslednej strany. Bola to taká jednohubka, ktorú som zhltla v priebehu pár hodín, čítala sa mi naozaj ľahko.

Vôbec si neviem predstaviť, čo by som robila, keby som sa ocitla v podobnej situácii ako Clem. Prísť zo dňa na deň o všetky spomienky, nepamätať si na svojich blízkych, nevedieť nič sama o sebe... to musí byť hrozné. Ako sa však hovorí, všetko zlé je na niečo dobré, a to platilo aj pre Clem. Hoci si nič nepamätala, dostala druhú šancu napraviť niektoré veci. Celkom som si túto jej "novú verziu" obľúbila, bola viac sama sebou, nebála sa povedať, čo mala na jazyku, nedusila v sebe svoje pocity, viac si užívala život.

Ed bol úplne skvelý, kde zoženiem takéhoto frajera? Brala by som ho všetkými desiatimi! Citlivý, dobrosrdečný, starostlivý, milujúci potetovaný tatér... jeho si proste nešlo nezamilovať. A ešte k tomu všetkému mal rozkošného psíka.

Romantická linka mi sadla. Hoci spolu predtým už Ed a Clem chodili, vďaka jej nehode a jej následkoch sa vlastne znovu spoznávali a zbližovali, čo som si nesmierne užívala. Romantika bola obohatená aj o určitú akčnú zápletku. Kto ublížil Clem a stále jej nechce dať pokoj? Čo sa vlastne stalo v tú osudnú noc? Tieto dve zložky sa pekne dopĺňali.

Obľúbila som si aj Edovho brata Leifa, ktorému bude venovaný druhý diel série Larsen Bros. Už teraz sa naň teším a dúfam, že to bude taký skvelý príbeh, akým bola aj jednotka.

MAU256
14.05.2023 5 z 5

Nějaké ruce zakrývají ty moje a on říká: "Puso. Zůstaň se mnou." Jestli to má být to poslední, co kdy uslyším, jsem s tím pitomě spokojená.

Snadno se nechá člověk přesvědčit, že ten, koho milujete, vás podvádí a než si to vyříkat, radši se sbalit, odejít a zlomit dvě srdce. Tak přesně tohle se stalo Clem, která se nechala přesvědčit, že Ed a Tessa jí podvádí. Odešla, ale to zřejmě nestačilo, proto byla napadena. Po útoku, který přežila, však ztratila paměť, změnila se. Dostala druhou šanci na život i na lásku. Knížka se moc hezky četla, malá zápletka a romantika, co víc si ještě přát?