Králův generál

Králův generál https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400839/bmid_kraluv-general-EYf-400839.jpg 4 146 24

Honor Harrisové je teprve osmnáct let, když se poprvé setkává s Richardem Grenvilem, mužem pyšným, bezohledným a naprosto okouzlujícím. Ale po pádu z koně se Honor musí smířit s následky svého zranění a uchyluje se k samotě. Zatímco Richard stane v čele armády, ožení se s jinou a svým arogantním chováním si dělá nepřátele, Honor mu zůstává věrná i po letech a díky svému postavení v rodině nakonec odhalí tajemství panství Menabilly.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Motto

The King's General , 1946

sylvavel
17.11.2011 5 z 5

Po Úniku druhá nejlepší kniha od této spisovatelky. Když se mi dostala před lety poprvé do ruky, četla jsem celou noc, abych ji mohla druhý den vrátit.Dnes má své místo v mojí knihovně a čas od času se k ní vrátím.

mifie
08.02.2011

Tuto knížku jsem četla jako první od této spisovatelky a naprosto mě uchvátila :-D

nightlybird
13.11.2010 3 z 5

Knihy Daphne mám v podstatě v oblibě, tahle mne ale příliš nenadchla, odehrává se v historickém období, které mne nic moc nezajímá a navíc mám raději historické romány, kde je víc historie a míň bouřlivých citů. Řekl bych,že je to kniha spíš pro čtenářky, ty by to nepochybně pobavilo daleko víc než mne.

bovinka
30.11.-0001 5 z 5

Toto je též moje oblíbená. Díky ní jsem se začala orientovat v anglické historii. A navíc, hlavní hrdinka na vozíku. Úchvatně popsané, myslenkové pochody, děj, napětí. Už jsem se k ní vrátila dvakrát