Kontrakt

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 219

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

mikika
22.07.2019 3 z 5

ačkoli anotace i obálka dávala tušit těžkou erotiku, nakonec se z příběhu vyklubala těžká romantika - transplantace osobnosti přímo ukázková. hodně připomíná Alfa samec atp.

andrea4865
19.07.2019 3 z 5

Čekala jsem podle anotace další knihu :Šef versus sekretářka,kterych je napsano mnoho,ale tato kniha měla i neco navíc,něco co mě bavilo,to hašteření mezi nima bylo oživení knihy.Autorka ale měla skončit už ve tričtvrtině knihy protože konec už byl zdlouhavy,prilis sladky,jakoby se autorka s knihou nechtěla rozloučit a vymyšlela další děj ktery už byl zbytečný.

pavlikova9332
17.07.2019 5 z 5

Tato kniha mě bavila. Vtipně napsano.

Tesset
15.07.2019 2 z 5

Ze začátku celkem fajn, ale pak se z toho stala strašná slaďárna, naprosto ale naprosto nereálná.

Jirulka
09.07.2019 5 z 5

Pohádka pro dospělé. Dostala jsem od ní přesně to co jsem čekala. Richard se tedy změnil, ale láska dělá divy..

Lenka.Vílka
09.07.2019 2 z 5

Upřímně nevím, co na tuhle knihu napsat. Po přečtení anotace jsem si řekla: "Počkej, vždyť jsi tohle stejné už viděla v tolika filmech a už to bylo taky v hodně knihách!". Byla jsem prostě zvědavá. Na knihu se zde pěje chvála, tak jsem doufala, že v ní najdu něco...jiného, navíc, nového. No, to se sice nestalo, ale pokud jsem vynechala ty nudné řeči o práci (kvůli které to všechno bylo a já ani nechopila, co Richard dělá přesně za práci, evidentně něco v reklamě, ale co?!), byla to příjemná četba, ale pérka mi to nepostavilo. Ideální četba jako "cestovní paperback" pokud by Baronet zbytečně nevydával pevné vazby. Vylezu, nechám někde v čekárně na poličce a na dalším přestupu si vezmu jinou harlequinku. Nebudeme si lhát, to je to, co v knize dostanete. Nemít kniha posledních padesát stran a celkově o sto méně, dám snad i tři hvězdy, a budu ignorovat neoriginalitu. Vy ostatní si zbytek hvězd do pěti k mému  hodnocení domyslete. Kniha totiž splnila, co měla. Zabavila. Ale jenom na chvíli. Bohužel bez nějakého přínosu a přesahu.

(Ale bonus to zabil. To už mi růžová lezla i ušima. Brrr.)

Kiwicatko
06.07.2019 3 z 5

Hlavniho hrdinu unesli mimozemstani, jinak totiz ten obrat o 180 stupnu nejde vysvetlit. Lidi se zvladnou zmenit, ale ani v knizkach to nejde uplne v takove rozsahu.....i kdyz ocividne papir snese vsechno.

Darktherka
23.06.2019 5 z 5

Skvělý !! Aneb jak se z becitneho hulvata stane pomalu něžná duše. Fakt se mi to moc líbilo. Když člověk najde toho pravého, hned je život o něčem jiném

Adris
23.06.2019 5 z 5

úžasné♥ moc doporučuji.

Litocha
19.06.2019 3 z 5

Na začátku jsem si čtení opravdu užívala. Zápletka sice není nijak originální, navíc je dost přitažená za vlasy, ale střety mezi Richardem a Katy mě bavily a Penny byla skvělá.
Stránky rychle ubývaly, ale pak se Richard změnil a ta jeho proměna bohužel moc zvládnutá nebyla. Z cynického hajzlíka par excellence se stal rozněžnělý cíťa jak po lobotomii mozku, který obrátil naruby své pocity, pracovní návyky, názory, prostě všechno. Skoro jako by se najednou převtělil do ženy. (V tom apendixu na konci je z něho navíc ještě pěkný ňouma.)
Tu změnu osobnosti bych ještě akceptovala (koneckonců od tohohle typu knížek nikdo nečeká hlubokou realistickou sondu do lidských vztahů, čteme to právě kvůli té pohádkové romantice), ale bohužel se k tomu přidal nezvládnutý konec. Posledních cca 100 stran už bylo tak cukrkandlových, až mě z toho rozbolely zuby, a táhly se jak žvýkačka. Skoro nic se tam nedělo, ale málem mě umiláčkovaly do bezvědomí.
Další věc je neustálé propagování rodiny. Samozřejmě to je důležitá hodnota, ale tady to bylo dovedeno do extrému. Rodina má vždycky přednost před vším ostatním (klidně si vem, kolik volna chceš, však práce je podružná), když svou ženu nemiluješ, nebudeš u nás pracovat, můj konkurent mě nenávidí, protože dávám rodinu na první místo... Rodinný přístup v reklamní branži, no jasně.
Má autorka děti? Ty slzy kutálející se po tvářích novorozeněte a smrduté plínky malého kojence byly vážně k smíchu.
Dost mě mrzí, že ten nepovedený konec přehlušil většinu knížky, která byla zábavná. Snad se autorce povede další knihu vypilovat a tyhle rozporuplné pocity nepřijdou.

men0037
17.06.2019 5 z 5

Sice očekávaný děj, ale četla se hezky.

AndreaRaky
07.06.2019 5 z 5

Za mě super. Knížka se četla sama. Oceňuji, že sex nebyl hned od druhé kapitoly, jak u těchto knih bývá i když tyhle oddechovky mám ráda.

malazluta
06.06.2019 4 z 5

Již mnohokrát zpracované téma ... ale v tomto případě dobře napsané, zábavné a pokud čekáte oddychovku, tak vás tato kniha jistě nezklame.

Saryinka
06.06.2019 5 z 5

No a mě se to líbilo. Bylo to růžovější než žvýkačka, sladší než cukrová vata a bylo to boží.
Rozhodně nečekejte nějakou pecku, která ve vás zanechá nějaký hlubší pocity. Je to prostě oddychovka přesně taková, jak se sluší a patří a mě se to moc líbilo.

AniDi
04.06.2019 5 z 5

Výborná kniha, odpočinkové čtení plné romantiky. Sympatičtí byli oba hrdinové. Ke konci sice byl děj trochu utahanější ale epilog dovršil všech pět hvězd. Dokonale v něm vykreslili úžasného tatínka a já v něm naprosto viděla svého manžela. Doporučuji.

Veroush
04.06.2019 4 z 5

Některé kapitoly byly zbytečně dlouhé, ale jinak pekne čtení. V kapitolách s Penny jsem si vybavila chvíle s prababickou, což jsem nečekala, ale bylo to fajn.
Muzu doporučit.

Shanib
28.05.2019 2 z 5

Začátek super, líbilo se mi, jak byl Richard drsný a nebral si s ničím servítky. Jenže pak to šlo hodně dolů. Ty tři kapitoly z pohledu Katherine byly úplně zbytečné. Samotná Katherine byla tak strašně kladnou nesobeckou postavou bez jediné morální chybičky, až mi tím byla její postava nesympatická. Navíc jsem po dočtení zjistila, že ve mě kniha vlastně nevyvolala vůbec žádné emoce.
Nedávno jsem dočetla Hrdinu od Samanthy Young, která si je s Kontraktem v lecčem podobná, ale přitom je ve všech ohledech lepší.

Petulík128
27.05.2019 5 z 5

Super knížka, skvěle četla, jen konec se mi zdál moc dlouhý

ovecka535
26.05.2019 5 z 5

Super kniha na dovolenou, četla se sama.

Dixinka
22.05.2019 4 z 5

Odpočinkové čtení.

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley