Komisař

Komisař https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430824/komisarggj7Vf-kQt-.jpg 4 555 130

Prokurátor série

Zuzanna Kadziewiczová žije jako ve slonovinové věži. Milující otec – byznysmen – svou jedinou dcerušku finančně zajistil. Zuzanna sice pracuje jako pedagožka, ale nedělá to kvůli penězům. Prostě jen velmi ráda pomáhá dětem. V jejím světě odtrženém od skutečnosti se jednoho dne objevuje muž. Radosław je vzdělaný, mužný, atraktivní, dobře vychovaný a bohatý. Dokáže trávit večery v divadle stejně jako trpělivě radit při nákupech v buticích. Navíc se po pěti týdnech známosti ukáže, že je to džentlmen i v posteli. Jednoduše ideální chlap. Tento vysněný muž však bohužel pracuje u policie. Je to komisař Radosław Wyrwa – specialista na tajné akce. Zuzanna je pro něj pouhou loutkou, která má posloužit jako prostředník k tomu, aby pronikl do nekalých kšeftů jejího otce. Antoni Kadziewicz totiž sice budí dojem uznávaného byznysmena, ale ve skutečnosti dováží z Ukrajiny dívky na práci ve veřejných domech. Je zadlužený a vydíraný ukrajinskými mafiány a nedokáže se z té špíny vyhrabat. Určitou šancí může být spolupráce s prokurátorem Łukaszem Zimnickým. Ten mu představuje svůj plán. A Kadziewicz ve strachu, že dostane doživotí, kývne a stává se práskačem.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Komisarz , 2017

jani.ruzicko
28.11.2019 3 z 5

Je to zajímavé, ale měla jsem pocit, jak kdyby tento díl psal jiný autor než díl první. Najednou se styl psaní změnil v jednoduché věty a v celkovém kontextu to prostě vypadalo divně.
Příběh není špatný, ale Kinga a Lukasz nasadili laťku vysoko a bohužel Komisař je určitě nepředčil. Takže tak 3,5*
Budu se těšit na díl s Danielem a doufat, že se alespoň přiblíží Prokurátorovi, když už ho rovnou nenechá na daleko za sebou. =)

janina66
27.11.2019 5 z 5

Úžasné a super. Příběh Radka a Zuzy byl velmi čtivý. Líbilo se mi, že tam byli opět Kinga a Lukasz(prokurátor). Přečteno za 24hodin.

Dani25
25.11.2019 5 z 5

Prečítala som v origináli. Môj názor: je ešte lepšia než prokurátor.

Rominda600
24.11.2019 3 z 5

Miluju tenhle zanr a predchozi dil byl falt paradni, ale tady mi t vadila Zuzana. Takova blbka/naivka. Nejak jsem si na ni nemohla zvyknout, nicmene se tesim na dalsi dil.

Jacinda123
18.11.2019 5 z 5

Veľmi dobrá kniha. Dobré sa citala. Len na môj vkus trochu moc intrik.

adriane9
17.11.2019 3 z 5

Na Kingu a Lukase to prostě nemá, Zuzanna mi byla nesympatická takže to zkazilo dojem, ale stejně styl Pauliny těžce mužů, takže jo dalo se to číst a těším se na další pokračování. Snad tam hodí někoho drsnějšího jako byla Kinga :-))

havrmoni
13.11.2019 5 z 5

Jsem moc ráda, že je to pokračování Prokurátora i když Kinga a Lukas už nejsou hlavními postavy. Radek mi nevadil líbil se mi, no o Zuzaně to říci nemůžu. Odtržená od reality a když už se trochu vzpamatovala, tak stejně před ní zavírala oči. Někdy jsem si říkala, že snad ani není dospělá. Příběh jako takový byl hodně dobrý tedy ta krimi část, ale je to tak čtivé celé, že mi to ani nesympatie k Zuze nezkazila.

Damienronnie
09.11.2019 5 z 5

Výborná kniha , prečítaná za pár hodín .

Peťa2110
07.11.2019 4 z 5

Knihy od tejto autorky sa mi veľmi dobre čítajú. Sú to super oddychovky, človek sa začíta a ani nevie kedy a je na konci :-) 1 diel sa mi páčil o trošičku viac, no ani Komisař nebol zlý, už sa teším na pokračovanie :-)

Agida
03.11.2019 5 z 5

Objevila jsem novou skvělou spisovatelku, knížka byla super, měla spád a přečetla jsem ji během jednoho dne. I když musím přiznat, že Prokurátor se mi líbil trošku víc. Mám ráda tento styl knih a líbí se mi i právnické prostředí. Velmi zvědavá jsem na další díl Podezřelý.......