Komisař

Komisař https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430824/komisarggj7Vf-kQt-.jpg 4 555 130

Prokurátor série

Zuzanna Kadziewiczová žije jako ve slonovinové věži. Milující otec – byznysmen – svou jedinou dcerušku finančně zajistil. Zuzanna sice pracuje jako pedagožka, ale nedělá to kvůli penězům. Prostě jen velmi ráda pomáhá dětem. V jejím světě odtrženém od skutečnosti se jednoho dne objevuje muž. Radosław je vzdělaný, mužný, atraktivní, dobře vychovaný a bohatý. Dokáže trávit večery v divadle stejně jako trpělivě radit při nákupech v buticích. Navíc se po pěti týdnech známosti ukáže, že je to džentlmen i v posteli. Jednoduše ideální chlap. Tento vysněný muž však bohužel pracuje u policie. Je to komisař Radosław Wyrwa – specialista na tajné akce. Zuzanna je pro něj pouhou loutkou, která má posloužit jako prostředník k tomu, aby pronikl do nekalých kšeftů jejího otce. Antoni Kadziewicz totiž sice budí dojem uznávaného byznysmena, ale ve skutečnosti dováží z Ukrajiny dívky na práci ve veřejných domech. Je zadlužený a vydíraný ukrajinskými mafiány a nedokáže se z té špíny vyhrabat. Určitou šancí může být spolupráce s prokurátorem Łukaszem Zimnickým. Ten mu představuje svůj plán. A Kadziewicz ve strachu, že dostane doživotí, kývne a stává se práskačem.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Kontrast

Komisarz , 2017

Makyt
14.11.2021 5 z 5

Jak já miluju jejich hlášky a ostrovtip. Ani ženské hrdinky si nenechají jen tak něco líbit. Zuzana trochu slabší než Kinga, ale dokonale to vyvážil Wyrwa.

dencazrnu
11.11.2021 5 z 5

Opět skvělá jízda, stejně jako u Prokurátora. Tyhle knihy mají prostě šmrc, děj příjemně plyne a je to všechno okořeněno špetkou erotiky :-) Prostředí soudu mě baví a já jsem ráda, že i v této knize se objevil jak Chladný tak Kinga. Takže kdo hledá oddechové čtení, vzhůru do této série, mohu jen doporučit :-)

renefer
30.10.2021 4 z 5

Tyhle knížky se čtou rychle jak namydlený blesk. Říkala jsem si ještě jednu kapitolu, tak ještě tuto kapitolu a najednou jsem měla knížku přečtenou. Ale jak rychle přečteno tak rychle zapomenuto, vzhledem k návaznosti na první díl celkem problém. Radek je na pár facek a Zuzu nechápu, mnohem víc se mi líbil Daniel, tak doufám, že některý další díl bude o něm.

Kristy.Seb
21.10.2021 5 z 5

I další díl z této série byl prostě skvělý! Napínavé, někdy až příliš drsné na mě, ale velmi dobře napsaný napínavý a erotický děj v jednom.

vera4669
18.10.2021 5 z 5

Před delší dobou jsem četla Prokurátora, který se mi hodně líbil, ale k dalšímu dílu jsem se dostala teprve nyní a musím říct, že se mi snad líbil ještě více, tempo bylo vražedné a kniha se četla úplně sama.. Nechyběly ani chvilky napětí, za mě super, určitě se pustím do dalšího dílu

Pája699
13.10.2021 4 z 5

O chlup se mi Prokurátor líbil více, ale to neznamená, že Komisař byl špatný a nudili by jste se u něj. Za mě super čtení. Má to švih, akci, žádná zbytečná omáčka kolem. To se mi u spisovatelky líbí, že zbytečně scény nenatahuje na x stránek. Méně je opravdu někdy více. Radek sympaťák, Zuza trošku naivní husička, ale co, krásně se doplňovali a mě se to líbilo a bavilo. Těším se na pokračování.

anna7852
13.10.2021 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal, prostě super

mskamila
17.09.2021 4 z 5

Knížka byla pěkná detektivní a romantická zároveň. Byla o něco horší než jednička už minimálně protože má dost podobnou problematiku mezi hlavními postavami ikdyz příběh je jiný. Pekne zvraty i napětí už se těším na 3 díl

Boby17
24.08.2021 5 z 5

Z mého pohledu byl tento díl ještě lepší, než ten úvodní. Bylo to rychlé a akční čtení, chvílemi proložené postelovými scénami. Při domýšlení příběhu to bylo docela drsné, nevím, jaké má u nás státní zástupce (prokurátor) možnosti, ale v Polsku se mi jevily jako dosti velké. Dávám 4,6 hvězdy, takže zaokrouhluji na pět celých.

pikilo
05.08.2021 4 z 5

Spíš než románem pro ženy bych to nazvala detektivkou. Slabší díl, jednička byla o chlup lepší. Krimi zápletka rozhodně zajímavá. Hlavni “hrdinka” hloupá nesympatická nanynka. Hlaní borec, drzej, sexy a nadženej. Chladnej ale bude vždycky na prvním místě.

koolsavage
09.07.2021 3 z 5

O něco horší než Prokurátor, méně sympatické hlavní postavy, ale na druhou stranu více kriminální zápletky. Velké plus je pro mě známé prostředí Slezska. 3,5*

LilluLong
01.07.2021 4 z 5

Čakala som erotiku , dostala som detektívku, co velmi nemusím, ale ako pokračovanie trilogie, budiš,vedelo zaujať , za mna za tento diel 4*

knihomolkajanca
22.06.2021 4 z 5

Po svižném a akcí nabitém prvním díle série jsem sáhla i po Komisařovi. Stejné právnické a policejní prostředí, ale tentokrát s jinými postavami.
Tento díl se nese v dost podobném duchu jako Prokurátor. Možná čekejte trošku tvrdší slovník, ale jinak se můžete spolehnout, že postavy i dialogy vás budou bavit a ani tentokrát se vám nebude chtít knihu odkládat.

Radek je fakt pořádný drsňák a se Zuzanou se moc nepáře. Na jednu stranu mi jí bylo občas trochu líto, na stranu druhou byla v některých věcech fakt strašně hloupá a opravdu naivní. Až se mi honilo hlavou, že to snad není možné a když si představím, že bych s ní měla strávit tolik času, co Radek, možná bych se chovala stejně. :D

Oproti Prokurátorovi je Komisař je akčnější a postelových scén tady o něco ubylo. Já ale byla napnutá, jak to všechno dopadne (a teď nemyslím mezi těmi dvěma, protože to je v těchto knihách asi celkem jasné), takže jsem to uvítala. Nechybělo pár zvratů, které jsem nečekala, a celkově z knih jde poznat, že autorka se sama v podobném prostředí vyzná. I když jsou některé momenty trochu přitažené za vlasy.
Je to skvělá akční oddechovka. Určitě to není pro někoho, kdo má rád klasickou romantiku, protože tohle drsné prostředí dlážděné ostřejšími výrazy asi nebude pro každou něžnou dušičku. Za mě ale palec hore a doporučuji.

Hodnocení: 80%

JanuldaN
13.06.2021 4 z 5

Krimi zápletka a celkově příběh se mi líbil více, než u prvního dílu. Ovšem hlavní postavy... No... Zůzu jsem moc nemusela - hlavně na začátku působila dosti naivně a namyšleně. Radek sympatičtější. Jejich "povahový obrat" se mi tudíž velmi líbil. Opět čtivá kniha na oddech.

ZHrdinka
12.06.2021 4 z 5

Tohle se mi hrozne libilo asi do pulky. Pak ten jejich vztah byl takovej nemastnej neslanej.

KláraH.
15.05.2021 3 z 5

Jako nebylo to zlý, ale jako už u Prokurátora musím zkontaktovat, že jde všechno až příliš hladce, Zuza zvláštní naivka, Radkův obrat ve vztahu o 180 stupňů zpět nechápu, konec na růžovém obláčku. Ne, ani tento díl mě vážněji nezaujal, ale ani neodradilo od toho třetího

Lee7
06.05.2021 4 z 5

Tak jo, druhý díl byl velmi zajímavý.. líbilo se mi, že nám ukázali zase o něco víc charakteru postav. A Zuzana a Radkem mě bavili, nechybělo nic a epilog o_O Oukej, jdeme na další díl, protože tohle bude zajímavé..

Ešína
03.04.2021 5 z 5

Knihu jako takovou oddechovku můžu jedině doporučit. I když už od začátku tušíte jak kniha dopadne, čte se jedním dechem. Radek Wyrva mě bavil, zvláště jeho pasáže s prokurátorem Lucaszem z prvního dílu. Zůza pro mě byla sice trochu otravná a naivní ale dohromady jim to klapalo. Líbí se mi že autorka propojuje příběh s tím předchozím.

Eunike93
29.03.2021 4 z 5

Druhý díl nezklamal, opět skvělá oddechovka, kterou ovšem člověk musí přečíst od začátku až do konce v co nejkratším čase :-D Jediné, co mi vadilo bylo to, že jsem si nemohla v dialogu zvyknout na jiné postavy.

Sarkak94
01.03.2021 3 z 5

Druhý díl navazuje na ten předchozí postavami i příběhem. Opět nechybí napětí, sex, dominance, ochranitelský pud. Na rozdíl od prvního dílu přibylo vulgarit a ubylo sexu, což mě, ale nijak nevadilo. Jen mi tu ze začátku dost lezla na nervy Zuzanna, na to jak byla inteligentní, působila na mě jako naivní blbka. Naštěstí pak poznala, co je Radek (komisař) zač a díky tomu se trochu změnila. Ano, od Radka bylo hnusný, co provedl Zuze, ale na druhou stranu, který chlap by toho taky nevyužil. Opět zde byla skvělá zápletka, takže díky tomu se mi knížka líbila.