Klikatá cesta

Klikatá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439198/bmid_klikata-cesta-EPG-439198.jpg 5 411 146

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Crooked Street , 2019

koki.veru
13.04.2024 5 z 5

Opět povedený díl - postavu Frosta a Shacka jsem si moc oblíbila. Doufám,že bude brzy další díl,protože ten konec je dost otevřený a jsem velice zvědavá,jak to dopadne.

mirunda
31.03.2024 5 z 5

Tento díl mě nebavil tolik jako předchozí dva. Ale i tak jsem ho přečetla s velkou chutí. Frosta mám moc ráda, ale co byl ten konec? Tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat

rumova_kulicka
25.02.2024 5 z 5

Frosta jsem si hodně oblíbila a ač byl tento díl takkový trochu jiný, bavil mě. Nebylo to vůbec klasické vyšetřování, ale o to to bylo zamotanější. Ale teda ten konec, to mě chce autor zabít??? Uf uf uf...

Aymira
05.02.2024 4 z 5

Opět to není na plný počet hvězd, ale nudit se rozhodně nebudete.

Příliš mnoho mrtvých, záhadný muž a otevřený konec, který naznačuje (?) pokračování. Uvidíme.

Jenny46
28.01.2024 5 z 5

Tak to jsem naštvaná, že zůstal otevřený konec, kdybych to věděla počkám se čtením ( těžko říct kdy bude další díl nic jsem nenašla??)
Jinak kniha byla napínavá a nešlo odložit do poslední stránky. Záhadná vražda bývalého kamaráda, značka červeného hada a tajemné slovo - Lombard...
Sérii jsem si oblíbila a moc doporučuji a budu vyhlížet netrpělivě další díl.

KatarínaK.
12.01.2024 4 z 5

Tak jo,díky čtenářské výzvě jsem se konečně zase vrátila k detektivu Frostovi a miláčkovi Shackovi. A jsem moc ráda,že můžu konstatovat, že pan Freeman udržel skvěle nastavenou laťku na stejné úrovni jako v předchozích dílech. Možná ji i o fous posunul výše.
Styl jeho vyprávění je svižný, poutavý a nutí číst dál a dál. Čtenáři je dopřáno lépe poznat hlavní postavu, protože nás nechá dostatečně nahlédnout do jeho života.Frost je opravdový sympaťák. A díky jeho kocourovi Shackovi je nám o to bližší.Není to žádný supermozek, supernabiják, ale obyčejný člověk.A protože je tak sympatický, tak se.mi ani nechce uvěřit co na něj autor nachystal. Tak snad se tedy Frostův příběh dobere pokračování.

RMarkéta
04.12.2023 5 z 5

Frost je sympaťák. Řadím ho do party s Harrym Holem a Malin Forsovou. Freemanovo vyprávění vtáhne do děje a jen tak nepustí a přitom udržuje čtenáře v napětí, což je moc dobrá kombinace. Kupodivu tenhle příběh velmi dobře funguje i bez drsných detailů. Freeman takové popisy nepotřebuje.

monte
23.11.2023 5 z 5

To byl tedy mazec. Teď mě zajímá, zda bude pokračování. Ten otevřený konec...

Lena78537
09.08.2023 4 z 5

Tahle série mě moc baví. Brian Freeman má styl vyprávění, který mi moc sedí a knihy se krásně čtou. No a Frost? To je prostě "božan" :)

studentice
05.08.2023 4 z 5

Knížka se moc povedla. Doufám, že autor napíše brzy další díl

pam225
14.07.2023 5 z 5

Skvělá kniha, skvělé serie! Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Frost je sympaťák.

lucisek5056
05.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Za mně je spisovatel Brian Freeman super.Jeho knížky se krásně čtou.Mám ráda jeho styl psaní.Můžu jenom doporučit.

Allena24
23.05.2023 5 z 5

Konečně jsem se dostala k dalšímu dílu se sympatickým sanfranciským detektivem Frostem Eastonem a s jeho kocourem Shackem.
Čtení mělo spád a závěr byl pro mě nečekaný. Dovolím si doporučit čtenářům, kterým se líbí dobrodružství.

Marluksa
05.03.2023 4 z 5

Upřímně... jsem plná rozporuplných pocitů.
Byly chvíle, kdy jsem měla chuť knihu odložit (zvláště v okamžicích nadbytku zmiňovaných postav a klikatosti zápletky), ale také se našly momenty, kdy mě zvědavost nutila číst dál a dál.
Prosté vlnobití. Chvíli tak a chvíli onak.
Malý Fox versus velký Frost a pokaždé tu nakládačku projede??
Lombard? Vskutku nedohledatelný?? Není to už trochu moc?
Nemluvě o konci, který mě vytočil doběla!!
A to jsem si říkala, že pokračování už vážně číst nechci.
Každopádně je to prostě dobré. Čtivé. Napínavé. Kocour je bonus, což zvláště na čtenářky určitě zapůsobí.
Ale... zase jsem čekala podstatně víc. Mrazení v zádech. Husí kůži. Zadržený dech.
A ono nic.
Očividně jsem zabředla v Minierovkách, Boltonovkách, Theorinovkách, Jacksonovkách,... protože v tom furt hledám něco víc. Chybí mi emoce a opravdovost. Neprožila jsem celý příběh jako obvykle. Celovečerák se nekonal. Jen záblesky.
Takže chce-li někdo zkusit dobrou sérii, pak můžu doporučit.

katerina6763
12.02.2023 4 z 5

Třetí díl série se mi také líbil, i když jsem už v něm postrádala takové to napětí, které bylo přítomné při čtení prvního dílu. Ovšem i přesto považuju tuto detektivku za zdařilou, stejně jako celou autorovu sérii.

WaN635
26.12.2022 5 z 5

Do knihy jsem se ponořila tak, že jsem ji odložila až s poslední přečtenou stránkou.
Příběh čtivý, napínavý, byla jsem napnutá jak kšandy. Společně s Frostem jsem se prokousávala případem a řešila komu věřit a komu ne. Pokaždé, když už jsem myslela, že jsme se posunuli, tak jsem byla rychle vyvedena z omylu.
Chtěla jsem hodnotit 4 hvězdičkami, ovšem za poslední dvě stránky jsem přidala ještě jednu.

Imis
23.12.2022 3 z 5

Vnitřní hlas se mi líbil víc. Tohle byl za mě takový průměr, chybělo mi tam napětí, které se dostavilo až k závěru.

L.Helena
16.12.2022 3 z 5

Průměrná detektivka

Scheril89
20.11.2022 4 z 5

všechny tři díly ze série krásně utekly a dobře se četly, napínavé vždy až do konce

MisakCZE
26.10.2022 4 z 5

Třetí díl série s inspektorem Frostem Eastonem a neméně podařený.
Parádní jízda, při které se detektiv snaží dopadnout, zdá se, až mýtického padoucha, který vězí za mnoha podivnými úmrtími v San Francisku. Věřit už nemůže opravdu nikomu.
Soukromá linie Frosta je v této knize malinko upozaděna oproti předchozí, což mě osobně trochu mrzí, protože je velice zajímavá. Dozvíte se však i tak něco nového z jeho osobního života a možná vás to v závěru i překvapí.
Kniha končí způsobem, který vás láká na díl další. Ten ovšem stále není. Doufám, že se ho dočkáme a to co možná nejdříve.

Brian Freeman
americká, 1963