Klikatá cesta

Klikatá cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439198/bmid_klikata-cesta-EPG-439198.jpg 5 412 146

Frost Easton série

< 3. díl

Cesta ke spravedlnosti dokáže být někdy hodně klikatá. Zvlášť vede-li nejzakroucenější ulicí San Francisca. Jmenuje se Lombard Street. A slovo „Lombard“ je jediné a poslední, které vyřkne Denny Clark, než zemře v náručí svého přítele, inspektora Frosta Eastona, před prahem jeho domu. Může Dennyho smrt nějak souviset s úmrtími několika lidí, poblíž nichž byl objeven obrázek červeného hada? Řádí tu sériový vrah? A kdo nebo co je „Lombard“, záhadné jméno, které se mezi sanfranciskou smetánkou vyslovuje pouze šeptem? Bude-li se chtít Frost tentokrát dobrat pravdy, nemůže věřit vůbec nikomu – jeho protivník totiž zná každý Frostův krok a číhá za další zatáčkou, aby mohl znovu udeřit.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Crooked Street , 2019

Lavender756
19.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Za mě nejslabší díl. Hvězda dolů za klasicky akčně překombinovaný konec. Celé se to tak nějak táhne.... Úplně poslední.kapitola zachrání děj v úpadku, protože, a to se omlouvám všem příznivcům, mně Tabby medí už od jejího prvního vstupu na scénu. Tajně tedy doufám, že se z toho nevyklube zase nějaký dobrý skutek nutně spojeny s největším zločincem ve městě.

em75
18.06.2021 4 z 5

Tenhle díl se mi zdál nejslabší, možná proto, že na mě byl trochu překombinovaný. Ale i tak jsem se v postavách orientovala. Asi mě o trochu víc zajímalo, jak dopadne Frostův soukromý život než vyšetřování. A na samém konci jsem si řekla "Co to sakra má být...?" To mě fakt dostalo. Nemám ráda otevřené konce a myslím, že se v tomhle případě jedná o trilogii, tak to tak asi má být. Každopádně bych se nezlobila za pokračování v sérii, protože jsem si Frosta i Shacka zamilovala ...

ydnac
03.06.2021 5 z 5

NEJLEPŠÍ DÍL! :-)

Napětí, zvraty, korupce, sledovačky, hodně mrtvol, můj oblíbenec Frost a jeho kocour a poslední věta co mě úplně rozsekla...
Teď už si přeju jen pokračování a to co nejrychleji :-)

Lenoulinka
02.06.2021 4 z 5

Klikatá cesta mě ze všech tří dílů ze série bavila nejmíň. Zápletka byla složitá, překombinovaná. Soukromý život Frosta, ten je jako na houpačce a jsem zvědavá, jak se bude dál vyvíjet. Bylo to čtivé, ale úplně nadšená jako u předchozích knih nejsem.

Anette99
26.05.2021 5 z 5

Tady se autor trochu odklonil od sériových vrahů, kteří vraždí "pouze" z pomsty nebo protože to jsou blázni. V této knize se setkáváme s profíky řízenými záhadným člověkem či organizací, kteří tzv. likvidují problémy. Změnu jsem uvítala, bylo to po celých 346 stran velmi napínavé. Ale když jsem přečetla poslední řádky, nevěřila jsem vlastním očím. Tak moc otevřený konec, a další díl, aspoň podle mě, zatím v nedohlednu. Snad se pokračování dočkáme, protože mi teď fantazie pracuje na plné obrátky :D

Hvězdinka
22.04.2021 3 z 5

Předchozí dva díly se mi líbily více. Tady mi nesedla jak zápletka, tak otevřený konec.

Kekik
14.04.2021 5 z 5

Úžasný díl z úžasné série s detektivem Eastonem Frostem.

Já hlava děravá! Zapomněla jsem, proč jsem přečtení třetího dílu odložila. Tenkrát jsem zjistila z komentářů, že kniha má otevřený konec. Za ty měsíce se mi to vypařilo z hlavy, a já se nadšeně pustila do čtení. A že to čtení bylo úchvatné. Autor je mistr v psaní a já každý díl mohu jen doporučit. Rozšiřuji řadu těch, co již netrpělivě vyhlížejí pokračování. Už aby to bylo.

Tentokrát se Frost zakousl do případu, jehož kořeny sahají hodně daleko. Protivník je neskutečně silný ve všech možných směrech, inteligentní, a zdá se, že je několik kroků napřed. Frost se ale jen tak nevzdává.

Doporučuji.

Summer7
11.04.2021 4 z 5

Nutně potřebuji další díl :-) Frost je hroznej sympaťák, knížka ubíhá opravdu rychle, nejsou zde žádná hluchá místa a žádné dlouhé obkecávání. Tento díl se mi líbil víc jak druhý díl. A ten konec jedno velký wow, ale trošku mě to od půlky knihy napadalo ... Pan Freeman je jednička! Knihy mají titul bestseller právem!

AlbionFoxyFox
26.03.2021 5 z 5

Další případ mého oblíbeného Frosta (a Shacka). Sice mě moc nezaujalo prostředí a motivy a celková atmosféra neustálé špionáže, ale kniha byla napsaná nesmírně čtivě, byla plná zvratů, neskutečně akční. Musela jsem jít spát později a dočíst ji, i když můžu říct, že posledních pár řádků knihy způsobilo, že jsem se pak vztekala a nadávala ještě notnou chvíli po odložení :) doufám, že bude další díl, ať mám klid.

berila
17.03.2021 5 z 5

Opět výborný thriller. Ten konec jsem tak trochu odhadla (co se týkalo jedné postavy) a teď jen doufám, že to bude mít pokračování, protože jinak to tedy těžce nesla. Otevřené konce nemám ale vůbec ráda.

jasmína
14.03.2021 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, ale vůbec jsem se nemohla začíst, vyznat v postavách, celkově velké zklamání..... jsem asi jediná, ale co nadělám .....prostě jsem tomu dala šanci přes 200 stran,třeba při druhé zkoušce četby bude líp....

kofola33
07.03.2021 5 z 5

Ja nejsem vubec prekvapena, ze to bylo proste perfektni! Brian mi to dokazal uz v predchozich dvou dilech, pribehy s Frostem, Shackem, brachou a Tabby proste zeru. Je to napinave na tech spravnych mistech, i tam, kde z nekoho mluvi mrkvovy dzus:-)
Otevreny konec, ten konec!!! dokazuje, ze se muzeme tesit na dalsi dil, doufam, Briane, ze uz ho pisete, v anglictine jeste nevysel, nemuzu se dockat!

gordon13
26.02.2021 5 z 5

Povedená kniha, zajímavá, napínavá a patřičně tahající za nos. Nevíte kde je pravda, co přijde na příští stránce a to udržuje v báječném napětí, líbilo!

cedos
23.02.2021 5 z 5

WoW, tak to bylo skvělé. Je spousta napínavých knih, které v závěru tak trošku sklamou, ale tohle je paráda. Doslova do posledního písmenka ... jen nutně potřebuji pokračování.

Palele
22.02.2021 5 z 5

Sjela jsem celou sérii a myslím, že mám nového oblíbence. Frost je opravdu sympaťák a jako majitelka dvou koček jsem samozřejmě i já podlehla černobílému kouzlu. No a tahle kniha ? Když Frostovi na dveře zaklepe skoromrtvola dávného kamaráda, je jasné, že náhodná smrt to určitě není a sotva se trochu zorientuje, začne se to kolem něj kácet jako kuželky. Tajemná postava v pozadí a symbol hada, který znamená smrt. Svištěla jsem zákruty děje stejně klikatými jako ulice Lombard, nevěda co mě čeká za příští zatáčkou a byla to sakra napínavá jízda. Chvílemi jsem vůbec netušila, co se bude dít dál. A na konci čekala jedovatá hadí tlama, která přinesla víc otázek než odpovědí. Skvěle napsané, napínavý příběh a k tomu hlavní hrdina, trochu skaut, ale jinak normální chlápek, se kterým se život nemazlí. Co si přát víc ? Možná rychle další díl :)

klarkys
21.02.2021 4 z 5

Čekala jsem, že čtivost série bude s každou knihou stoupat, Vnitřní hlas byl lepší než Noční pták, ale u Klikaté cesty šla pomyslná křivka zas dolů. Skoro do půlky se to strašně táhlo, zápletka mě moc nebavila, ale pak to nabralo spád a stránky jsem hltala se zatnutými zuby...;-) Konec mě nepřekvapil, tušila jsem to. A Frost je borec, určitě se s ním zase ráda potkám ;-)

Liss93
20.02.2021 5 z 5

Frost Easton narazil na důstojného soupeře, který ovládá všechny kolem jako loutky. Nikomu se nedá věřit. Napjatě jsem očekávala, jestli se už v tomto díle dozvíme, kdo je Lombard. A kvůli (ne)překvapivému konci se těším na pokračování.

onyx84
15.02.2021 5 z 5

Opět super...celá kniha je bez hluchých míst,pořád něco...ale ten konec zase?...a on si pan Freeman vydá knížku mimo sérii a prostě čekej... :-)

jane eyrová
15.02.2021 5 z 5

naprosto úžasná kniha, psychologicky propracované postavy , napínavý děj.

Skalara
07.02.2021 4 z 5

Nebyla špatná, ale chci znát konec :D nemám ráda když musím čekat na výsledek :D

Brian Freeman
americká, 1963