Katedrála z písku

Katedrála z písku https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498982/bmid_katedrala-z-pisku-E26-498982.JPG 3 27 8

Příběh o rodině, co působila jako vzor dokonalosti a spořádanosti, a přece přišla smršť.

Hakl54
22.02.2024 3 z 5

Kniha nemá napětí, ale čte se dobře. Tak nějak celým dějem pozvolna proplouváte a konec vás až tak moc nepřekvapí.

Aleh
04.07.2023 4 z 5

Líbí se mi ten styl psaní a nemůžu říct, že by mě to nudilo Styl psaní je poměrně úsporný a na malém prostoru toho svým čtenářům sděluje poměrně hodně. Autorka dává prostor všem členům rodiny a střídavě je nechá mluvit a posouvat tak děj kupředu. Každý se tak na to dívá ze svého úhlu pohledu. Život rodiny plyne, ale určité události a náhody dají do pohybu to, co už mělo zůstat utajeno. V každé rodině je něco a mnozí v knize najdou třeba i návod, jak překlenout složitá období v tom svém životě. Letní četba a mimochodem se mi moc líbí i název knihy Katedrála z písku. Lze se pouze domýšlet, co všechno tím autorka chtěla říct.

Kočičáci
31.07.2021 3 z 5

Klasický příběh ze života, ve kterém se může poznat nejedna rodina. Pro mě příjemná letní oddychovka, u které si odpočinu, ale za pár dní mi splyne s dalšími podobnými. Lepší průměr, novější autorčiny knihy se mi líbily o fous víc.

zdenaR
22.05.2019 2 z 5

Kniha je čtivá, dobrá oddechovka, předvídatelný děj, vztahové problémy v manželství.

renova
22.08.2017 2 z 5

Docela čtivě napsané, ale od začátku vytušíte odkud vítr vane a jak se bude vyvíjet děj knihy.

RADOST
10.05.2015 2 z 5

Příběh členů jedné rodiny, kde je zřejmě zvykem žít si podle svých nároků a v době, kdy se objeví problémy, nechat řešení na ostatních. Připadá mi jako pouhé shrnutí situací, které mohou nastat v mnoha rodinách. Postrádá ale hlubší literární hodnotu a přínos pro čtenáře.

Ranuncul
30.08.2014 2 z 5

No tak žádný zázrak.Jak už psala Ankavi málo propracované

Ankavi
13.08.2014 3 z 5

Průměrný příběh několika osudem spřízněnych lidi. Děj postrádá spád, je hodně málo propracovaný. Všední problémy mají čtenáře přitáhnout, ale bohužel, já jsem se dost nudila.