Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423380/bmid_kanibal-z-nine-elms-2jR-423380.jpg 4 2568 681

Kate Marshallová série

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela. Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Nine Elms , 2019

motepe
23.09.2020 5 z 5

Za mě nejlepší kniha od Bryndzy ????????

pemla
15.09.2020 4 z 5

Jakožto první kniha, kterou jsem od autora četla, se mi líbila. Zápletka je zajímavá, děj se nijak zvlášť nevlekl, hlavní postava je takový typický kriminalista severského typu... Myslím si, že si zaslouží velmi dobré hodnocení a byla to příjemná oddychovka mezi náročnějšími knihami Jo Nesba a knihami Larsen Keplera. Kladně hodnotím, že vyšetřovatelkou je žena.

Kerberos
08.09.2020 4 z 5

Slibně se rozvíjející se nová série s bývalou policistkou Kate Marshallovou,která odhalila masového vraha a sama málem nepřežila.Po letech se zločiny znovu opakují a Kate je do případu znovu zatažena a opět je v nebezpečí.Uvidíme kam nás autor zavede a kdy bude pokračování.

Janča089
06.09.2020 2 z 5

Zase na to stejné brdo jako autorovy předchozí knihy. Tady mi to navíc ani nepřišlo moc reálné, ta pohádka na konci. Jeste mám doma od autora jednu knihu, pokud mě nepřesvědčí, asi už po dalších jeho knihách nesáhnu.

SilvieSisinka
05.09.2020 3 z 5

Zbytečně zdlouhavá kniha. Od autora jsem očekávala více. Jeho knihy mě zatím vždy zaujali. Napínavé to bylo až ke konci knihy.

Janík511
02.09.2020 3 z 5

S velkým očekáváním jsem dočetla knihu, ale všeobecné nadšení tímto autorem nějak nesdílím. Děj takový nijaký, ani mě pořádně nezaujal. Tahle kniha rozhodně nedosahuje kvalit mé oblíbené autorky Tess Gerritsen, to je teprve pořádný nářez!! Zkusím ještě jeho druhou sérii, ale jsem zklamaná, na 300 stranách se toho fakt moc nedělo a konec už nic nezachránil.

čef
31.08.2020 5 z 5

Nová hlavní detektivní postava, možná ještě zajímavější než ta předchozí. Příběh zajímavý s hnusnou kanibalskou zápletkou a bohatými bílými pachateli. Celkově opět na velmi dobré úrovni. Napětí by snad mohlo být i více, ale závěr i toto napravil.

m.valova
30.08.2020 4 z 5

Na začátek nové série to nebylo špatné,občas jsem měla tendenci srovnávat s Erikou,ale během příběhu jsem se to odnaučila.S příběhem a psychopatem tohoto charakteru jsem se opět setkala poprvé a opravdu jsem místy překvapená,co všechno se dá u lidského šílenství ještě vymyslet.Určitě se budu těšit na Kate a Tristana znovu a tak trochu si myslím,že by se mohla rozvíjet i postava Jakea.

lucie2371
27.08.2020 5 z 5

Jeden z nejlepších thrillerů! Kniha je napínavá a stále vás nutí číst dál a dál aby jste se dozvěděli konec. Občas mi i běhal mráz po zádech.
Toto je má první kniha od autora ale už dlouho se chystám na sérii s Erikou ❤️

AnettO
27.08.2020 5 z 5

Kniha se jako obvykle skvěle čte, příběh je napínavý a má spád. Rozhodně jsem se tedy nenudila, jak zde někteří píšou, a titul jako oddechové čtení doporučuji!

LeSk
26.08.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, perfektně zpracovaný příběh, četlo se mi velmi dobře a rychle. Doporučuji.

radus
26.08.2020 4 z 5

Opět napínavá knížka s rychlým spádem, ale musim souhlasit s předešlými komentáři, ze byla malinko vlažnější. Prostě jsme si u Bryndzy zvykli na laťku hodně vysoko ;-) Nelíbila se mi akorát scéna prchajícího Petera z vězení helikoptérou a tupě přihlížející policisti, kteří po něm ani nevystřelili. Jinak Kate a Tristan byli sympaťáci a jsem zvědavá, jak budou pokračovat...

Petrasim
24.08.2020 4 z 5

Bryndza je můj nejoblíbenější autor, ale tohle teda nebyla taková bomba jako předešlé knihy s Erikou.

dzeta
22.08.2020 4 z 5

Začátek se mi velice líbil, potom knížka taková poklidná.

twiggynka
21.08.2020 4 z 5

Bylo to zase něco jiného než příběhy s Erikou, ale nemůžu říct, že bych se nudila. I když to bylo malinko vlažnější!

PolBara
18.08.2020 4 z 5

Zajímavý děj knihy i hlavní postava Kate, kniha se četla dobře. Jen mi trochu chybělo nějaké větší překvapení nebo nečekaný závěr.

Atak
18.08.2020 5 z 5

Co říci? Prostě někteří lidé jsou k nakousnutí :)
Jsem v očekávání jaké další příběhy nám přinese tato dvojice ;)

stesti.s.knihou
18.08.2020 4 z 5

Super nenáročná detektivka, která se čte jedním dechem!
Od Bryndzy jsem v minulosti četla akorát Temné hlubiny, které mě moc nenadchly. Kanibal z Nine Elms, to ovšem byla jiná písnička :)
Co se týče děje, nečekejte nic světoborného - hlavní hrdinka Kate, která v minulosti pracovala jako detektiv, zapletla se však se sériovým vrahem, který byl shodou okolností její nadřízený. Kvůli této události skončila její kariéra a Kate od té doby vyučuje kriminologii na univerzitě. Jednoho dne se ale začnou objevovat vraždy až příliš podobné těm, jež v minulosti páchal její šéf a milenec v jednom. Kate na vlastní triko začne vyšetřovat jednotlivé případy. Ve chvíli, kdy se začne zdárně blížit cíli, se však cíli přibližuje i vrah...
Detektivek vychází spousty, málokterá zaujme příběhem či vyprávěním. Tady od příběhu asi nečekejte velké věci, vyprávěn je však tak příjemným a pozvolným stylem, že se ani nenadějete a tuhle 400stránkovou knížku máte přečtenou :)

Simix.š
18.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Kanibala jsem četla jako první knihu od Bryndzy možná i proto se mi Kate líbila víc než Erika v Dívce z ledu (další ještě nemám přečtené).
Příběh je dobrý, víme kdo je pachatel asi od půlky knihy, ale stejně to neubírá na napětí.
Netrpělivě jsem hltala strany, abych věděla jak a co mají v plánu s Peterem, jaky bude ten jejich brilantní útěk, prostě jak to s oběma křiváky nakonec dopadne .....

Tynule
12.08.2020 2 z 5

Asi jsem čekala více jako u Eriky... Nebyl to úplný propadák, ale nebylo tam takové to WAU co jsem měla u předešlých knich Roberta
Doufám, že další díl bude o více chlupů lepší