Kanibal z Nine Elms

Kanibal z Nine Elms https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423380/bmid_kanibal-z-nine-elms-2jR-423380.jpg 4 2568 681

Kate Marshallová série

Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela. Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Nine Elms , 2019

michalka S.
28.12.2020 5 z 5

Robert Brynza je muj dalsi oblibeny autor.A nova serie s Kate a Tristanem me hodne bavila .Od jeziska jsem dostala jejich druhý pripad

dawson321
26.12.2020 4 z 5

Super thriller, velmi čtivý a s detailními popisy vražd. Za mě možná trochu předvídatelný a ničím nepřekvapující děj, ale čtivost to vyrovnává. 4*

Julinka679
25.12.2020 5 z 5

Do série s Kate Marshallovou jsem šla bez předchozí zkušenosti s autorem, na kterého jsem se chystala už delší dobu.
Byla jsem velice mile překvapena jak čtivá kniha byla a jak dobře je vše popsáno. Popis vražd je sice hodně drsný ale nakonec mi to vůbec nevadilo a já ráda četla dál.
Už se těším na další díl a pravděpodobně dokoupím i sérii s Erikou Fosterovou protože autorův styl psaní mě vyloženě nadchnul.
Za mě tedy 4,5* a naprosto doporučuji těm, kteří mají rádi thriller :-)

KatyM.
25.12.2020 5 z 5

Knihy od R. Bryndzy me baví. Nová série s Kate.

snimcibdim
22.12.2020 4 z 5

Klasika žánru.
Sice nic, co by bůhvíjak překvapilo, ale funguje to.
Vyslechnuto jako audiokniha a s Martinem Stránským, který je v tomto ohledu sázkou na jistotu, jsem zažívala podobné pocity, jako když jsem kdysi poprvé viděla Mlčení jehňátek.

Deia
20.12.2020 3 z 5

Príde mi, že knihy od Bryndzu všetci ospevujú, tak som si povedala, že konečne nejakú vyskúšam. Ale musím priznať, že nadšená som až tak nebola, prišla mi priemerná. Kniha je veľmi čtivá a napínavá, to jej uprieť nemôžem, prečítala som ju rýchlo. Kapitoly končia tak, že stále som chcela pokračovať v čítaní. Problém mám skôr s tým, že tak nejak som tušila, že sa mi do mysle nevryje. Prečítala som ju pred vyše týždňom a už si z nej pamätám len hrubé obrysy a tipujem, že o pár mesiacov už nebudem mať ani tucha o čom bola. Prípad samotný mi prišiel taký nemastný-neslaný, ale páčila sa mi a veľmi ma zaujala osobná linka Kate a jej syna (konečne niečo trošku iné, aj keď alkohol nesmel chýbať), možno kvôli tomu sa niekedy pustím aj do ďalších častí, lebo som naozaj zvedavá, ako sa to s nimi bude ďalej vyvíjať.

Dajine
18.12.2020 4 z 5

Kniha se dobře čte, konec tak trochu absurdní, ale nevadí to.

iveta3689
18.12.2020 3 z 5

Autorův styl není niž převratného. Ale já nehledám žádnou vysokou literaturu, pro rozptýlení je to fajn. Předchozí sérii jsem nedokázala číst kvůli hlavní hrdince, která byla (mírně řečeno) na pár facek. Kate je celkem fajn, příběh mě bavil, určitě si v budoucnu přečtu další knihu z této série.

evikt
16.12.2020 4 z 5

Robert asi nikdy nezklame, velmi ctiva knizka, napinava a trosku brutalni ;) Ctu kazdou jeho jednim dechem, nejdou temer odlozit.

Fixa08
15.12.2020 5 z 5

Moc se mi do Bryndzy bez Eriky nechtělo, ale jsem nadšená, kniha mě určitě nezklamala, spíš naopak.

emilieselden
15.12.2020 3 z 5

Knihy Roberta Bryndzy mají tu výhodu, že jsou opravdu čtivě napsané. Když u toho člověk nechce moc přemýšlet, tak je to fajn. Ale jinak by se dalo narazit na pár nelogičností. Hned od začátku jsem musela přemýšlet, jestli jsou některé věci proveditelné. A potom jsou tu postavy, které jsou neskutečně ploché. Nemají vůbec žádnou hloubku. Člověk si k nim nedokáže vytvořit žádný vztah. U minulé série mi byla Erika hrozně nesympatická, tak jsem byla zvědavá na Kate. Ale bohužel byla taková nijaká. A to se po celou knihu nezměnilo. Takže celkové hodnocení je průměrné. Ale kdybych někdy náhodou narazila na další díl, tak bych se mu asi nebránila.

Dida86
12.12.2020 5 z 5

Jako vždy dobrá detektivka, těším se na další díl :)

berila
10.12.2020 2 z 5

Dočteno, ale u mě se žádné velké nadšení nekonalo. Ze začátku jsem si říkala, tak to bude dobré. A pak bác a nějak jsem se nemohla začíst. Snad nejhorší byl konec, to jsem si říkala, že to autor nemůže myslet vážně. Jsem ráda, že i některým čtenářům zde se konec nezdál. Zkusím ještě zatím poslední díl a uvidím.

cerna7151
08.12.2020 4 z 5

Kniha byla dobrá , dobře se četla, nechybělo v ní nic. Jen mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale to byl spíše můj problém než chybou knihy. Určitě doporučuji.

MartinaNeuman
06.12.2020 5 z 5

Perfektní

nicole1990
04.12.2020 5 z 5

Super hodně povedené ????i když doufám, že bude pokračování i s Erikou

jana1941
03.12.2020 4 z 5

Na novou sérii jsem byla velmi zvědavá. Na hlavní hrdinku jsem si musela zvyknout a ze začátku mě moc nebavila. V knize mi chybělo více napětí, až na pár vyjímek bylo vše předvídatelné. Celkově hodnotím knihu jako dobrou, ale série s Erikou mě chytla více. Třeba se to ale s dalším dílem změní ...

1bublina
29.11.2020 5 z 5

Napínavé, bez hluchých míst a akce hned na začátku knihy. Kate je mi mnohem sympatičtější než Erika, takže se budu těšit na další knihy ze série.

Nšo-či
29.11.2020 5 z 5

Moc povedené.

shelma
25.11.2020 5 z 5

Starej dobrej Brynza. Příběh napínavý od začátku do konce, bez hluchých míst. Doporučuji.