Krásná katastrofa

Krásná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151703/bmid_krasna-katastrofa-Z2C-151703.jpg 4 1602 351

Katastrofa série

Ona nepije ani nenadává a ve skříni má spoustu seriózních svetříků. Abby věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox. Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Beautiful Disaster , 2011

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Mně asi někdo vyměnil obsah knihy, protože hodnocení neodpovídá tomu co jsem četla :-( Začátek byl slibný, neustále jsem čekala jakou minulost Abby skrývá - a ejhle v půlce se dozvídám, že umí hrát "žolíka". Hodně nudná lovestory o čtyřech postavách ...opět jsem se nechala ovlivnit krásným obalem knihy :-)

Lenourt
08.07.2014 4 z 5

Taková kýčovitá oddechovka. První polovina přespříliš přeslazená a nedůvěryhodná, ale od poloviny to začalo gradovat a líbilo se mi :-)
Není to žádná intelektuální smršť, ale na odreagování dobré.

VercaLukasova
07.07.2014 5 z 5

Úžasně napsaný romantický příběh. Místy až moc romantické, ale to mi vůbec nevadilo. :)

Tina 243
06.07.2014 5 z 5

Určitě si to přečtěte je to krásné na oddech, romantika (jednou za čas si to pohádkové snění musíte dopřát) , postavy byli sympatické Abby skrývá minulost já chtěla hned od začátku vědět co . Já vám tu knihu doporučuji.

Blueberry.hd
03.07.2014 5 z 5

Nevěděl jsem co je samota, až do té první noci, co jsem strávil v posteli bez tebe. Jsi to jediný, co se mi v životě povedlo. Na tebe jsem čekal
Trošku pohádkové, ale někdy je potřeba uniknout.. Hezké :)

Justme3
02.07.2014 3 z 5

Průměrná kniha. Děj průměrný, postavy ušly (Travise jsem měla chuť zabíjet za jeho přehnanou ochranářskou a hlavně majetnickou povahu) ale konec naprosto nudný a otřepaný.

Jamka
28.06.2014 5 z 5

Krásný příběh, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

dee101
22.06.2014 5 z 5

Sentimentální román s předvídatelným koncem, po přečtení první stránky knihy a otřepaný klišé typu "bad boy", který se zamiluje do holky a od základů se změní. Ale zároveň velice čtivá kniha, která dokáže člověka svým dějem připoutat. A musím říct, že mě spolu s Travisem bavilo zjišťovat o Abby její tajemství a kniha se mi opravdu velmi líbila. Prostě si mě získala, je to zkrátka taková příjemná oddechovka. :)

Beni
15.06.2014 5 z 5

Mám ráda tyto oddychové knížky... :-D Za mě naprosto super a doporučuji :-D

Katka.Z
14.06.2014 5 z 5

Dobrá oddychová kniha :)

Sobotikova
08.06.2014 3 z 5

Po přečtení jména nejlepší kamarádky Abby ...Ameriky jsem knížku chtěla odložit,ale nakonec jsem to překousla. Přezdívka hlavní hrdinky mi taky otevírala nůž v kapse ale budiž.....knížka se četla poměrně rychle a snadno. Ale po dočtení mám opravdu smíšené pocity...ti dva mají opravdu velký problém :) Travis podle mne potřebuje pomoc psychologa, jelikož je to agresivní psychopat závislý na ženské. Abby je rozpolcená osobnost, která se nedokáže rozhodnout, co chce. No snad zazvonil konec a pohádky je konec a budou spolu šťastně žít až navěky,ale moc si to představit nedokážu.

andulka1406
02.06.2014 4 z 5

Velmi zajímavá knížka. Taková neobvyklá. Bavila mě :)

KatnissLavender
27.05.2014 4 z 5

Musím přiznat, že v tomto případě obal předčí obsah... Zase jsem jednou vybírala knihu podle obálky a začínala číst s tím, že jsem neměla nejmenší tušení, co na mě čeká. Moje představa byla úplně jiná, ale byla jsem mile překvapena. Ano, charaktery a inteligence postav jsou trochu horší, u Abby až schizofrenní, ale ten příběh se mi líbil. Pořád jsem čekala, kdy se Travis projeví jako hajzlík a začne Abby pronásledovat, nedá jí pokoj, bude ji nutit do vztahu atd. a ono nic... Trocha psycha by neuškodila... Ale co, máme druhý díl... ;-)

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Příjemná knížka ... až na ten konec, to mi přišlo trošku moc přehnané, celkem dobré čtení

Lennji
21.05.2014 4 z 5

Ze začátku mě příběh moc nenadchl..nelíbila se mi oslovení jako Holubička, Holu, Malá, bylo to dost přitažené za vlasy a pochybuju, že by se reálně takhle nějaký chlap choval..Připomínalo mi to spousty jiných knih, ve stylu Počkám na tebe nebo Easy. Tak v půlce knihy se to ale rozjelo a bylo to i celkem zajímavé čtení, u kterého jsem byla zvědavá, jak vše dopadne..Nakonec jsem z knihy měla dobrý pocit a mohu doporučit těm, co nechtějí nad dějem moc přemýšlet a co mají rádi takové slaďárny, jako už výše zmíněné knihy..

Jitulisko
15.05.2014 odpad!

Tak tohle rozhodně nebyl můj šálek čaje.... Zkusila jsem, a další podobné už neotevřu.... :(

Patamata
14.05.2014 5 z 5

Krásná, krásná...vrátila mne do studentských let, do neuvážených rozhodnutí, do citových zvratů, zasmála jsem se, poplakala si, děsila se i oddechla si úlevou...ráda si ji zas jednou přečtu znova :) za mne ano!

Milca :)
11.05.2014 5 z 5

Nejlepší kniha jakou jsem četla.

Brambram
10.05.2014 4 z 5

V tomto žánru to není nic světoborného,ale příjemná oddechovka na jeden večer. Se sklenkou vína a velkou mírou shovívavosti - proč ne.

muchomurka
10.05.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem přesně teď potřebovala. Souhlasím s mnohými komentáři tady a doufám, že se nebudu moc opakovat.
Čekala jsem jednoduchý děj o lásce, ale dostala jsem strhující děj jako na houpačce s nepřetržitou jiskrou! Příběh jsem hltala a nedokázala přestat. Zamilovala jsem si všechny postavy - nejen Abby a Travise, ale i Ameriku a Shepleye, všechny bratry a otceTravise. Občas sice postavený na hlavu - stačilo by si některé věci pořádně vyříkat a netrápit se, nebo když vždy vyvázli bez stínu podezření z pochybných situací (ale tak to má v takovéto knížce být). Trochu bylo škoda, že děj ohledně otce Abby byl jenom proto, aby se odehrála událost ve Vegas, a pak už se nijak neřešil, zajímalo mě, jak to bylo dál, doufala jsem v potrestání jejího otce.
Co jediné mě na knize neskutečně štvalo, byly neustále chyby (za což autorka nemůže, je to chyba nakladatelství). Úplně nejvíc mě rozlítila chyba na konci, kdy se Abby nechala tetovat - v celé knize se Travisovo jméno psalo s dvěma "d" a v tom tetování bylo jedno...