Krásná katastrofa

Krásná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151703/bmid_krasna-katastrofa-Z2C-151703.jpg 4 1603 351

Katastrofa série

Ona nepije ani nenadává a ve skříni má spoustu seriózních svetříků. Abby věří, že si dokázala vybudovat dostatečnou vzdálenost mezi sebou a svou temnou minulostí, ale když se svou nejlepší kamarádkou dorazí na univerzitu, její cestu k novému začátku zkříží rebel a polykač holek na jednu noc, Travis Madox. Urostlý, potetovaný hezoun je to poslední, co Abby potřebuje… On tráví noci vyděláváním peněz na zakázaných zápasech a holky střídá častěji než ponožky. Do Abbyina života se vetře trikem – nabídne jí sázku, že měsíc vydrží bez sexu – když ona s ním ten měsíc bude bydlet. Ať tak či onak, Travis netuší, do jak těžkého zápasu se pustil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Beautiful Disaster , 2011

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Knih jsem četla jedním dechem, krásný příběh. Doporučuji.

TereZz24
18.03.2014 5 z 5

Knížka byla úžasná! :) Nespoutaný příběh, kde se pořád něco dělo! Podle mého gusta na jedničku s hvězdičkou! Prostě super! :)

shey
17.03.2014 5 z 5

Vůbec jsem se od příběhu nedokázala odtrhnout a přečteno najednou - wau! Podle mě super!!!! Těším se až otevřu druhý díl :o)

Catie_
12.03.2014 5 z 5

Jen pro zajímavost pro fanoušky Jamie McGuire. Na facebooku existuje skupina MacPack, kde si Jamie McGuire píše se svými fanoušky a informuje je jako první o všech novinkách. Takže pokud jste ochotni přijímat informace v angličtině, tak se neváhejte přidat :).

Andulienka
26.02.2014 3 z 5

Neviem, ako zhodnotiť túto knihu. Čítala som ju zo zvedavosti. Travis bol samá bitka, Las Vegas bolo neuveriteľné...jednoducho celý príbeh sa mi nepozdával. Chápem, každý má iný vkus, ale mne nesadol. Ak si prečítam druhú časť, tak znova len zo zvedavosti a s nádejou, že ten bude hodnotnejší a zaujímavejší. Ešte mi na knihe vadilo to, že som nemala vonkajšiu predstavu o hlavných hrdinoch:( Och...a ešte jedna vec- slovo Holubička mi neskutočne vadilo.....

Samira
20.02.2014 5 z 5

Nádherná knížka, opravdu. Jedna z těch, co je člověk opravdu rád, že je má doma.Všechny postavy jsem si upřímně zamilovala a jsem moc ráda, že to není jediná kniha autorky o nich. Četla jsem ji už několikrát, ale pokaždé je skvělá. Nejprve mi vadilo, že je v knize Abby skoro nepopsaná, ale po přečtení Učiněné katastrofy tomu rozumím. Je zajímavé dozvědět se, jak vypadá až z jeho pohledu. Malinko vytýkám popisy z postele, vím že je to New Adults a že to tam nemohlo být popsáno jinak do podrobna, ale i tak mi tam některé důležité detaily chyběly, především jejich pocity z něj. Ale vždycky si to člověk může domyslet, jinak kniha nemá chybu.
Doporučuji!

Markyy
20.02.2014 5 z 5

Krásná kniha, zajímavý příběh, prostě pěkné čtení :) Rozhodně doporučuji, přečetla jsem ji jedním dechem. Kniha je velmi dobře napsána. Už se těším na pokračování, kde bude celý příběh z Travisova pohledu.

malazluta
17.02.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka, taková oddychovka s neotřelým dějem. Vztah Travise a Abby je plný zvratů a někdy i poněkud šílený - kdyby si ti dva spolu rozumně a upřímně promluvili, tak by polovina knihy vůbec nemusela být. První 2/3 děje mě opravdu moc bavily, u zbytku (od návštěvy hrdinů v Las Vegas) mi přišlo, že autorka děj zbytečně moc natahuje a uměle prodlužuje, což snižuje moje celkové hodnocení. Ale navzdory všemu, jsem se skvěle bavila.

Weasley
10.02.2014 4 z 5

Povedená knížka s celkem originálním tématem. Možná, mi ale některé stránky knihy přišly "už hodně". Ovšem, těch pár stránek se rychle zapomene a vy se zase zamilujete do toho šíleného Travise. Líbilo se mi však, že knížka nebyla jenom romantická, i když právě toto téma tam převažovalo. Myslím, že můžu říct, že knížku doporučuju.

liletka_a
17.01.2014 4 z 5

Celkem zajímavá knížka. :) Moc se mi líbil začátek, kdy se Abby s Travisem jen tak škádlili a dohadovali. Chvílema mi přišla Abby jako husa, která prostě neví co chce. Travis byl sice zabedněný, ale od začátku věděl, že chce Abby a nikoho jiného. :) Nejvíce se mi líbila Travisova rodina, klidně bych si přečetla jednotlivý díly o každém s bratrů Madoxových. :)) Určitě si přečtu knihu z Travisova pohledu a něco mi říká, že se mi bude líbit více. :)

IvcaK98
31.12.2013 2 z 5

Už nikdy víc :( Takovouhle slátaninu jsem dlouho nečetla. Na vztahu Travise a Abby nevidím nic romantického, spíš je přeplácaný, neskutečný a místy až ubohý. Prostě ne.

Ivy
30.12.2013 5 z 5

Krásná knížka. Strašně se mi líbilo jaký měli mezi sebou přátelství Travis a Abby na začátku vztahu, jak byly bezmezně zamilovaní, jak po sobě pak štěkali když šli od sebe. Trochu mi to celé zkazilo to jak na díkůvzdání byla rozhodnutá ho vzít zpátky, ale neudělala to - to mi krutě připomíná typický americký seriál, který se tímhle jen zbytečně prodlouží. No naštěstí tady to nebylo zbytečně :). Konec byl táák sladkej, těším se na Chodící katastrofu, přečíst si pohled Travise bude opravdu zajímavý.

JajaAP
16.12.2013 5 z 5

Krásná knížka, která mě naprosto dostala od prvních stránek až do konce. Už se těším na pokračování a brzy se pustím do Chodící katastrofy, což je stejný příběh jen z pohledu Travise. Od pár lidí jsem slyšela, že je snad ještě lepší než krásná katastrofa a taky jsem se dočetla, že se chystá i Svatební katastrofa. Jediné co mi chybělo k dokonalosti byl lepší popis postav, ale jinak skvělá kniha.

AWKWARD.
12.12.2013 5 z 5

Tak tohle bylo něco úžasnýho :) Travis, typickej zlej kluk po kterym holky letí, ani se jim nedivim.. Jeho chvilkové známosti, jak nečekané :D Ovšem Abby si ho celkem dost ochočila :D Už to s ním pak nebyla taková zábava jako na začátku :D Ale zase na druhou stranu Abby alespoň nebyla ta uřvaná tupá holka co je přehnaně citlivá :D Povaha Abby se mi zamlouvala i její chování :D Jen kdyby si po celou knihu Trav zachoval alespoň trochu tý svý volnosti a nebyl z něj hned poslušnej pejsek :D
Přezdívka "Holubičko" co dal Trav Abby se mi zdála hrozně směšná, ale pak se mi to zalíbilo jak jí říkal :) Ovšem občasné Travisovy výbuchy vzteku byli dobré protože se alespoň něco dělo a nebyla to jen obyčejná romantika :) Nečekala jsem od toho tolik a proto nejsem zklamaná a hrozně se mi líbila :) Neváhala by jsem si jí jednou časem přečíst znova :)

Dith
05.12.2013 2 z 5

Začátek knihy rychle odsejpal, Travis byl takový ten zkažený bad boy (takoví kluci mě prostě přitahují:D), ale postupem času šla kvalita stále dolů... Jeden konflikt za druhým, který hlavní hrdinka neuměla řešit nijak jinak než útěkem a naprosto nereálné chování Travise (Takhle se snad normální chlapy nechovájí?! Je to magor). Proto jsem si přečetla i druhý díl této série, kde je kniha psaná z pohledu Travise. Ano, je vysvětleno, proč se v některých situacích choval tak, jak se choval, bohužel mě to nepřesvědčilo a jakémkoliv hlubším obsahu této knihy. Jako oddechovka dobrý, ale už se k tomu asi nikdy nevrátím...

Kajda
27.11.2013 3 z 5

Upřímně, tato kniha se mi v něčem líbila a v něčem ne. Čte se rychle, děj má docela spád, ale to je tak všechno. Travis je vzteklý náfuka a Abby je jen obyčejně hloupá holka. Nelíbí se mi, že autorka schválně přidávala "dramatické" konflikty, aby bylo o čem ještě psát. A celý ten jejich vztah mi příjde naprosto nereálný. A zvlášť konec knihy mě velmi zklamal ...

klarka61
25.11.2013

Knihou jsem velice zklamaná. Přišla mi jako totálně absurdní dílo.

luciefeix
06.11.2013 3 z 5

Vtipna americká slátanina :) taková Pařba na třetí , nebylo to spatne ale nektere veci my prišli dost přehnané.. hlavně ten konec :D

Silvina
16.10.2013 3 z 5

Ten příběh je sám o sobě celkem uhozený, přečetla jsem ho rychle, ale spíš proto, že nemám ráda nedočtené knížky a nemohla jsem se dočkat, až to budu mít za sebou :-D Určitě spíš pro mladší ročníky ;-)

widyninka
15.10.2013 5 z 5

Tato kniha se čte jedním dechem. Vezmete ji do ruky a než se nadějete, jste u konce... Už se nemůžu dočkat, až tato kniha vyjde z pohledu Trevise :)