Ježíšovy ruce

Ježíšovy ruce https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169758/jezisovy-ruce-169758.jpg 3 2 1

Patero služebností (Efezským 4,11) / Získat národy. Přivádět církev ke zralosti. Vystrojit svaté k dílu služby. Vést k růstu Kristovo tělo, aby jednalo jako celek. Klíčové dílo jednoho z nejvýznamnějších světových charismatických vedoucích se zabývá paterem služebností (Ef 4,11) v současné církvi: službou apoštolů, proroků, učitelů, pastýřů a evangelistů. Významnou částí Mohabirova pohledu je biblický rozbor, ale těžiště knihy leží v praktických zkušenostech a podnětech muže, který se půl století věnoval misii, zakládání sborů, vytváření charitativních institucí a přípravě křesťanských vedoucích na čtyřech kontinentech. Knihu uvádí předmluva Joela Edwardse, bývalého vedoucího britské Evangelikální aliance a autorova přítele.... celý text

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , KMS - Křesťanská misijní společnost

Hands of Jesus

kacaabba
27.03.2018 5 z 5

V zásadě pro mne známé informace, takže vyloženě nic nového, ale jak se říká "opakování matka moudrosti". Je dobře , že je tato kniha k dispozici i v češtině.

Štítky knihy

biblické citáty misie evangelizace Duch svatý pastorace služby v církvi duchovní služba evangelikalismus

Autorovy knížky

Philip Mohabir