Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1581 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

ArwenAragorn
27.06.2021 4 z 5

80%
"Ty si myslíš, že jsem vrah," hlesne Patrick zoufale.
"A nejsi?"

Knížka je čtivá, napínavá, se spoustou zvratů. Já jsem neuvažovala nad tím, jak se příběh dál bude vyvíjet a pěkně jsem si ji užila. Určitě si ji nenechte ujít.

Denisa121
27.06.2021 5 z 5

Shari Lapena prostě nikdy nezklame. Kniha opět zajímavě psaná již od samého začátku, čte se sama. Příběh napínavý, zvrat nečekaný. Jediná věc, která mě zklamala, byl svým způsobem otevřený konec, ale každý si může udělat vlastní závěr:) Opět doporučuji!

Adris
26.06.2021 3 z 5

Hmmm.. Tak u Shari se mi moc nelíbili Manželé odvedle a Její konec, zatímco Jeden z nás byl pecka. Jako na houpačce:).
V tomto příběhu je k nepochopení fůra věcí. Zpočátku mě příběh dost znechucoval. Naštěstí je dost čtivý. Závěr jsem odhadla už na začátku. Často se opakovaly vnitřní monology točící se v kruhu. No, jsem zvědavá na Nevítaného hosta.

tulip131
25.06.2021 4 z 5

Není všechno takové jaké se zdá. Myslím, že víc není třeba dodávat, zvraty v ději zaručeny.

Bubo19
24.06.2021 3 z 5

Je to moje čtvrtá kniha od této autorky, ale bavila mě nejméně. Což o to, čte se dobře, jenže po překvapení na začátku byly první dvě třetiny knihy pořád dokola. Chápu, že když se někdo dostane do problému, pořád to řeší a pitvá se v tom, ale na knihu toho bylo moc. Také nedokážu uvěřit, že by události v závěru opravdu proběhly takto. Líbilo se mi naopak, když se postavy v myšlenkách vyjádřily, jak to bylo doopravdy. A otevřený epilog, no proč ne...

Amy27
23.06.2021 3 z 5

Opět se mi potvrdilo, že zveličený "bum wow nová boží kniha" byl jen fikce. Od Shari Lapeny jsem četla všechny její knihy, baví mě jejich spád. Ani tato tvorba není výjimkou. Děj přirozeně plyne a člověk prostě čte a čte až je najednou konec.

Příběh o hlavní hrdince, která je zničená staráním se o malá dvojčata mi byl velmi blízký. Avšak musím říct, že mi přišel také trochu nudný a zápletka obyčejná. Z recenzí jsem se těšila na napínavý konec a....

... ehm, to je všechno?

Asi už mám od této spisovatelky moc velká očekávání. Nicméně milovníci thrillerů si přijdou na své.

plamínek21
23.06.2021 3 z 5

Pokud ke knize budete přistupovat tak, že nic nečekáte, tak nebudete příliš zklamaní a dostane se vám celkem čtivého příběhu. Rozhodně to není "nervydrásající" ani "nepředvídatelné" dílko. Naopak. Předvídatelné a budete zívat, protože se tam v zásadě vůbec nespí a to je nakažlivé.
Konec zbytečně zrychlený, ustřižený a ještě budete mít možnost si zahrát na hádankáře - po pravdě tohle nemusím...

Valeyman
22.06.2021 1 z 5

Shari umí tyhle sousedský melodramata. Napsáno jednoduše, svižně, čtivě a každej kdo přečetl alespoň Honzíkovo cestu v první třídě se zdárně dostane ke konci.
V první polovině knihy na mě působilo vyloženě otravně neustálé zmiňování toho jak jsou všichni unavený.
Jsem nevyspalá. Dvojčata brečí. On je nevyspalý. Dvojčata brečí. Jsem nevyspalá. Potřebuji si odpočinout. Dvojčata nespí. On nespí. Nikdo nespí. Celej svět nespí. Všichni jsou unavený.
Ano, vezmu si to k vodě a můžu to číst klidně ve frontě na zmrzlinu a deset minut po zaklapnutí už nevím o čem to bylo.
Shari to umí líp. Ještě jednu hvězdu dolů za ten závěr.

-markéta-
22.06.2021 5 z 5

(SPOILER) Její konec byla moje první kniha od autorky a byla jsem dooost nadšená! Nečekala jsem od ní moc, protože recenze říkaly, že se jedná o nejslabší knihu autorky - z toho jsem usoudila, že budu muset přečíst i ostatní, protože pokud toto byla slabší kniha, tak pak zbytek musí být NESKUTEČNÝ!
Kniha se točila hodně o penězích, které z mého pohledu hrály velkou roli (opět se potvrzuje, že peníze kazí charakter). Kniha byla velmi čtivá a já byla doopravdy zvědavá, jak to celé dopadne, kdo je vrah, kdo je lhář, kdo je nevinný. K čemu jsem došla? Že nevinný nebyl nikdo.
Patricka mi bylo upřímně líto, když se do jeho života vrátila Erica a převrátila jeho život naruby (ani za boha by mě nenapadlo, že právě on byl největší parchant). Ve finále byla Erica vlastně dobrou postavou, protože díky ní se Stephanie dozvěděla pravdu a mohla tak sebe a dvojčata ochránit. Myslím si, že vražda byla teda nepřiměřená obrana, ale ok.
Z epilogu jsem samozřejmě celá rozpačitá, protože kdo teda zabil Ericu? Byla to Stephanie, nebo Gary? Pravdu už se nedozvíme.
Každopádně musím říci, že z knihy plyne i “ponaučení” a to takové, že každá nevěra, každá lež vyjde VŽDYCKY najevo. I třeba po 10 letech.

LuciLu
21.06.2021 3 z 5

Knihu jsem přečetla za 2 odpoledne, příběh zajímavý, ale bohužel se Shari tentokrát nepodařilo vtáhnout mě do děje. Dokonce jsem se 2x přistihla, že úmyslně listuji o několik stran dopředu, abych zjistila, jak se to bude vyvíjet. Začátek je slušně rozehraný, ale postupem všechno začíná stagnovat (postavy, děj), aby na závěr došlo ke zvratu, který je pro mě nepochopitelný. Co mi chybělo bylo detailnější rozpracování postav, kdy se dostávaly do určitých situacích, nějakým způsobem je vyřešily, ale už nebylo vysvětleno, na základě čeho se tak rozhodly.

esterkucerova
21.06.2021 1 z 5

Hrozně lituji času, který jsem do téhle knihy věnovala. Absolutní slátanina bez špetky racionálnosti.

cleopatra11
21.06.2021 5 z 5

Pěkný příběh..dobře zapletené, ale velmi brzo mě trklo, jaká je vlastně pravda.
Kdyby byl příběh zfilmován, fandila bych mrše Erice...)))

Pavčule
21.06.2021 2 z 5

Čekala jsem malinko víc....

Pája699
21.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Pěkný příběh, ale Shari napsala určitě i mnohem lepsi. Tady se to nějak vleklo a Stephanino věčné fňukání mi začalo tak nějak vadit. Kdo autorku zná tak ví, že nikdy nic není tak, jak se na první pohled zdá. Vážně brzo už jsem tušila jak to asi všechno bude a opravdu jsem se trefila. Konec mě překvapil, ale zárověň byl odfláklý, uspěchaný. A Epilog? Jako vážně? To si mám teď jako hodit korunou? :-D Erica byla správná potvora, se kterou si není radno zahrávat a zaplést se s ní už vůbec nechcete!

Lucie311
20.06.2021 4 z 5

Parádní, lehké, čtivé, nějak složité. Příjemný letní krimi příběh.

Nuvents
20.06.2021 2 z 5

Četla jsem všechny knihy autorky. A tahle byla nejslabší. Nutila jsem se do čtení. Děj se vlekl.

archivářka115
20.06.2021 5 z 5

Kniha mě nezklamala. Jako všechny knížky byla skvělá, napínavá až do konce.

JitkaHambi
18.06.2021 2 z 5

Četla jsem všechny knihy od této autorky, všechny se mi líbily a tak jsem se těšila i na tuto.Byla jsem velice, velice zklamaná.Co to jako mělo být? Několikrát jsem měla nutkání knihu odložit, ale vydržela jsem, i když jsem se do čtení vyloženě nutila.

Arsi
16.06.2021 5 z 5

Skvělý thriller, napínavé od začátku do konce. Autorka prostě umí. Knihu jsem si užila.

kanitsuj
14.06.2021 4 z 5

A ještě jsem Ti zapomněl říct: ".... Nejdříve jsem myslela, že děj uvízne ve stále se opakující smyčce více či méně absurdních přiznání, ale příběh se poměrně brzy rozjel a nabral nečekaný směr. Četla jsem všechny autorčiny knihy a tato se mi oproti většině zdejších komentářů líbila nejvíc. Samozřejmě, že děj byl možná trochu zbytečně překombinovaný a některé zvraty působily nereálně, ale autorce se tentokrát podařilo držet napětí až do konce a ani závěr mne v žádném případě nezklamal.