Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1585 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

klarkys
13.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Připadá mi, že autorka už sklouzla do kategorie průměrných thrillerů. Nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila, byla čtivá jako vždycky a určitě si další novou Shari přečtu, ale už s menším očekáváním. Třeba příjemně překvapí.
P.S. Nebylo tam tentokrát nějak moc vrahů??

Leniii
13.06.2021 5 z 5

Shari umí - mě se knížka moc líbila, čtivá a ten konec? Ano, ten si domyslím…:)

Korba2468
13.06.2021 3 z 5

Super kniha, doporučuji

pavla.ba
12.06.2021 3 z 5

Tušila jsem, že to bude pohodová kniha na odreagování s předvídatelným dějem, ale obří čtivostí. To jsem přesně dostala, takže zklamaná nejsem, je pravda, že předchozí knihy, hlavně Nevítaný host, se mi líbily víc, ale bylo to fajn počtení na zabití volného času.

Tereyciiik
12.06.2021 4 z 5

Šlo to.. Čekala jsem ale mnohem víc, i když se to četlo krásně plynule a rychle. Námět a příběh se taky vydařil, ale prostě mi tam něco chybělo. Dokonce jsem i u této knihy uhodla konec a naprosty závěr mě "potěšil". Určitě jsem od ní četla lepší knihu jako třeba Nevítaný host. Ale určitě na ni nezanevřu a budu se těšit dal.

Korsika
11.06.2021 3 z 5

Tato kniha mi ze všech předchozích knih sedla nejméně. Knihu jsem dokonce ke konci na týden odložila, což se mi u předchozím ani náhodou nedělo. Na můj vkus tam bylo moc dialogů bez svižného děje. Navíc mi chyběla možnost sama odhalovat pachatele, selektovat podezřelé apod., protože příběh k tomu nedával prostor. Třetí hvězdičku zachránil "Její konec".

Pavlina50
11.06.2021 3 z 5

Nebylo to vysloveně špatné, ale předchozí knihy od této autorky se mi líbily trochu víc. Je to kniha zaměřená spíš na dokola se opakující vysvětlování pocitů, myšlenkových pochodů jednotlivých postav a pitvání minulosti, a to vše na úkor jakéhokoliv děje. Byla tam také patrná snaha o zakomponování většího množství postav, ale na můj vkus byly opravdu dost málo rozpracované. Například dějové linky kolem rodiny Devina nebo kolem Nancy a Neila mi přišly vcelku zbytečné. Závěrečné rozuzlení mě také nijak extra nenadchlo, takže i přes tradičně dobrou čtivost knih této autorky hodnotím jen jako průměr. Neurazila, nenadchla.

jana79
10.06.2021 4 z 5

Tak ac mám spisovatelku velmi ráda, tahle kniha byla ze začátku trošku vyčerpávající. Pocity postav velmi věrohodně a zdlouhavě popsány, že jsem knihu často odkládala. Přesto jsem byla zvědavá, kam se děj vyvine, jestli se vůbec vyvine. No a dočkala jsem se sice az skoro ke konci, ale mělo to spád.... konečně. A kam se to nakonec ještě zvrtlo,no to sem nečekala a posledni stránku příběhu jsem četla dvakrát. Typický rukopis této spisovatelky..... nevíte, zda je dobře, že je konec anebo jestli by jste nechtěli ještě pár stránek. Nakonec ať si tuhle knihu přečte každý sám a napíše jaký na něj udělala dojem. Mě se libila, ale byly mnohem lepší od této autorky ty předchozí.

Kaja1
09.06.2021 3 z 5

Tak nevím, ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, to téma mi nedělalo dobře :)) kdybych však věděla jak to bude pokračovat a potom skončí, snad bych ji odložila jako nedotčenou. Zkrátka čeho je moc, toho je příliš.

oolinkaa
09.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Shari to umí i lépe. Neříkám že to byl propadák , ale předchozí knihy byly čtivější a děj se zbytečně neopakoval. Každopádně konec velmi překvapil .. Ale s tou Ericou to bylo jasné od začátku !

Nixa
09.06.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Knihy od autorky jsou neuvěřitelně čtivé a napínavé, ani tato není vyjímkou. I když jsem nějaké situace a zápletky čekala, rozhodně nejsem zklamaná. Konec byl překvapivý a to jak vše nakonec dopadlo jsem teda nečekala.
Manželé Stephanie a Patrick se nedávno stali rodiči, mají krásná dvojčátka. Péče o ně je náročná, ale jsou spokojení a šťastní. K tomu všemu mají krásný dům a spoustu peněz. Nic jim nechybí. Jednoho dne jim do života vtrhne Erika. Ta začne tvrdit, že první Patrikova žena nezemřela nešťastnou náhodou a obviní ho z její smrti. Stephanie ze začátku věří svému muži, postupně má však pocit, že by mohl lhát a třeba svou první ženu opravdu zavraždit. Začne se bát o svůj život a o život svých dětí. Přeci jen by to mohl udělat znovu...

katallinka
09.06.2021 2 z 5

Tohle nebylo nic pro mě. Zdlouhavé, nudné a to vyvrcholení děje naprosto hrozné. Pořád jsem čekala, že mě příběh nějak překvapí a možná na konci malinko ano, ale přišlo mi to dost nelogické jako by autorka nevěděla, jak to celé ukončit. Za mě 2,5*.

IHT
07.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Pekny pribeh, ale Shari sepsala i mnohem lepsi. Na "Jejim konci" mi vadilo, ze postava, ktere celou dobu "vidime do hlavy", na 250. strane uplne otoci a stane se z ni dost nesympaticky zaporak. To by se asi dit nemelo... :( Take dejova linka kolem Devina byla hodne bezzuba. Ve finae byl cely pribeh plny nesympatickych pokrytcu, az clovek litoval, ze jich nezemrelo vice... ;)
Na druhou stranu vyvoj Stephaniina mysleni byl zpracovany moc pekne - to je dle me hlavni silna stranka, za kterou (a za ctivost) davam tri hvezdy.

myryjam
07.06.2021 3 z 5

Opět audiokniha vynikající Libor Hruška a Martina Hudečková. Vzhledem k tomu, že jsem "četla " všechny autorčiny knihy, tak už tak moc nadšená nejsem. Zdá se mi, že autorka už nic moc nového nevymyslí. U této knihy jsem vždy dopředu věděla, co se stane (podotýkám, že na odhalování vrahů dopředu jsem normálně zcela nemožná). I tak ale knihu doporučuji, hlavně audio se dobře poslouchá třeba při vaření.

blackoutzuzi
07.06.2021 2 z 5

Zde nám autorka předkládá příběh, u kterého jsem měla pocit, že podobné jsem četla už stokrát - manžel, manželka, lži, tajemství, odkrývání minulosti.. Kdybych v příběhu zaznamenala alespoň špetku nápadu a originality, neřeknu půl slova.. Ani jednoho jsem se ale nedočkala - škoda, u své minulé knihy mi autorka vyrazila dech, a tak jsem ve skrytu duše doufala, že tu laťku si udrží i nadále.

Kdybych to měla shrnout, tak tohle je typický béčkový thriller pro chvíle, kdy jednoduše chcete číst něco, co se bude číst samo. A to je vše. Nic víc od příběhu, krom toho, že ho bez problému přečtete během jednoho odpoledne, asi nečekejte.

Tohle je jasný příklad toho, že ani skutečnost, že je kniha čtivá, ještě neznamená, že je dobrá. Sorry not sorry.

LadyCarousel
06.06.2021 3 z 5

Po přečtení závěru se mi zdálo, že těch 3/4 knihy má příliš pomalé tempo a opakují se tam jen nářky Stephanie, jak moc je unavená atd. Závěr knihy jsem ne nečekala, spíš jsem si přála, aby to dopadlo jinak (tak moc jsem postavám fandila, popsány byly dobře a uvěřitelně), ale tady jsme u thrilleru, takže konec vlastně uspokojivý. Celou dobu jsem doufala, že tam bude zakomponováno něco o nějakých lécích či drogách, protože to chování by na to i odpovídalo, nedočkala jsem se. Ale celkově se mi kniha líbila, začetla jsem se do ní téměř okamžitě a byla pro mě jednohubkou, což o moc knihách z poslední doby říci nemohu.

hanap
06.06.2021 3 z 5

Knihu jsem přečetla nepotěšila ani neurazila, tři hvězdy.

vnimat_Krasu
05.06.2021 2 z 5

Shari je dobrá řemeslnice, průměrná vypravěčka a matná individualita. Jakkoli její thrillery totiž lákají na netradiční rozuzlení a krev, který se nedořezáte, vyskočit ze škatulky béčkovýho thrilleru z Hallmarku nějak ne a ne. Ladnou formu a zběsilý tempo jí nejde upřít. Její konec je ale příliš zapomenutelný na to, abych si s ním svinil knihovnu.

AlbionFoxyFox
05.06.2021 4 z 5

Tím, že se osudy postav proplétaly, mě velmi zajímalo, jak kniha dopadne, četla se sama, byť bych ocenila více napětí. Konec byl překvapivý, ale svým způsobem mě zklamal, doufala jsem, že to dopadne jinak.

MarieH
05.06.2021 2 z 5

Také jsem dočetla a jsem zklamaná, do třičtvrtě knížky napínavé a až na některé drobnosti uvěřitelný děj a potom zlom a slátaný závěr bez konce. Vlastně jsem si uvědomila že mne nenadchla ani jedna kniha od této spisovatelky a další již číst nebudu. Ale je to jen můj názor !