Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471858/bmid_jeji-konec-nrs-471858.png 4 1585 453

Nový psychothriller Shari Lapeny odhalí další nebezpečné tajemství ukryté pod povrchem spořádané rodiny, a to znovu v příběhu plném stupňujícího se napětí a nečekaných zvratů. Stephanie a Patrick, bohatí a spokojení manželé, se nedávno stali rodiči dvojčat. Třebaže je péče o ně značně vysiluje, Stephanie s jistotou ví, že má všechno, po čem kdy toužila. Pak se objeví Erica, žena z Patrickovy minulosti, a s ní šokující odhalení o jeho první manželce. Ta podle Eriky nezemřela nešťastnou náhodou. Patrick tvrdí opak a Stephanie najednou zjišťuje, že muž, kterému důvěřuje, možná lže. A možná i vraždil. A možná se to chystá udělat znovu...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The End Of Her , 2020

Hanaluna
05.06.2021 4 z 5

Knihu hodnotím kladně, příběh byl čtivý. Mezi thrillery spíš oddechový, ale bylo to očekávané takže spokojenost.

Kristulda
05.06.2021 odpad!

Četla jsem knihy od této spisovatelky úplně všechny. Někdo cizí v domě a Manželé od vedle se mi líbili moc,ostatní byl propadák. A tato snad nejhorší ze všech. Žádné napětí, a žádné zvraty a ani žádný překvapivý závěr. Nuda. Jsem velmi zklamaná.

ctenarkaEva
05.06.2021 3 z 5

Oddechové čtení, typické pro Shari Lapenu. Kniha se četla dobře, ale žádné velké napětí se nekonalo. Konec byl překvapivý, ale podle mě až trochu moc překombinovaný.

Sabča92
04.06.2021 5 z 5

Má čtvrtá přečtená kniha od autorky, jejíž thrillery si ponechávají jistou detektivní zápletku. A ani u její novinky tomu není jinak.
Její konec si pohrává se čtenáři asi nejvíce z jejích doposud vydaných knih. Samotné postavy před čtenáři odryjí svou pravou tvář až v samotném závěru knihy, takže celou dobu čtenář neví na čem je. Chybí podstatné důkazy, jsou tu pouze tvrzení proti tvrzení.
Ačkoliv jsem hlavní zápletku hned odhadla, autorka mě i tak dokázala šokovat. V samotném závěru přišel obrovský zvrat a samotný konec zůstal jaksi dveřmi dokořán.
Shari vykresluje opravdu příšerné charaktery postav, které bych ani za nic nechtěla poznat v životě. Nejhorší pro mě je asi fakt, že ne vždy najdou její postavy trest.
Její konec byla opět skvělá a je mi jasné, že na knihu opravdu dlouho nezapomenu.

Mišulka331996
03.06.2021 3 z 5

Shari Lapenu mám fakt ráda, ale tohle prostě ne. Mám v poslední době problém, že všechny thrillery jsou na to samé téma. Buď je to nevěra nebo problémy v manželství. Knihu nehodnotím úplně nejhůř, jelikož se rychle četla, ale děj se v půlce zastavil a nějaký extra zvrat se také nekonal.

slamenka
03.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Hodnotím zlatou střední cestou. Kniha Jeden z nás mě moc nenachla, tohle mi přišlo docela lepší. Ale jen po soudní proces. Jak se na konci Stephanie zachovala mi hlava nebrala, vůbec mi to tam nesedělo. A ten otevřený konec? Po tom všem otevřený konec? Nemohla nás autorka potěšit aspon něčím?
Jinak nechápu, proč není někdo schopnej vykreslit aspon jednu pozitivní ženskou hrdinku. Tady byla jedna mrcha a druhá hysterka před zhroucením...

ailleen
01.06.2021 2 z 5

Dokola opakující se situace, děj se nikam neposouvá, do čtení jsem se musela nutit. Fakticky by kniha měla být zkrácena na 50 stran a pak by to byla dobrá povídka. Z mého pohledu je tohle kniha, kde autorka byla nucená pro vydavatelství něco napsat a snažila se nahnat co nejvíce stran i když nápady došly. Škoda.

Val
01.06.2021 5 z 5

Mě Shari Lapena prostě baví . Opět dokonale čtivé a neuvěřitelně napínavé. Kdo zná autorčiny knihy ví, že nic nakonec nebude tak , jak to v danou chvíli vypadá. Tahle paní spisovatelka umí brilantně míchat kartami. Doporučuji .

farfalla13
01.06.2021 3 z 5

Kniha je čtivá, ale bohužel bez nějakého většího napětí; je to spíše psychologické drama, bohužel těžko uvěřitelné, hlavní postavy dosti nevěrohodné (např. nelze uvěřit, že si rodina s uvedenými příjmy nenajme v dané situaci chůvu apod.). Asi zatím nejslabší kniha od této autorky, kterou jsem četla; asi po třetině jsem chtěla odložit, nakonec jsem dočetla pouze ze zvědavosti. Uvidíme, co bude za námět příště...

Domisek1
01.06.2021 5 z 5

Tak tahle kniha mě bavila snad ze všech nejvíc. Napínavá,čtivá… Postava Eriky mi teda dost lezla krkem až už jsem na ni měla averzi. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo z nich. Konec mě teda hodně překvapil.

kytarka
31.05.2021 3 z 5

Velmi čtivá a napínavá kniha. Rozhodně patří mezi ty lepší od této spisovatelky. Hodnotila bych ji jako relaxační.

PetraKysova
31.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Mne sa kniha veľmi páčila. Nemôžem súhlasiť s tým že bola prvoplánová. Jasné že sa nedá zrovnávať s Nesbom a Keplerom. Ale to sa ani nemá. Kniha je psychotriler nie detektívka.
Ja som dostala presne to čo som chcela a aj očakávala. Držala má v napätí, je vinný nie je vinný? Vadila mi od začiatku Erika. Veľmi dobre napísaná postava ktorú vlastne máte od začiatku nenávidieť. Je jasné že klame. Ale v čom presne to je ten háčik. Do pol knihy som stále verila že je manžel nevinný. Potom to nabralo spád brutálny. Smutné že okamžite ho verejnosť odsúdila. Mám len jednu jedinú vítku a to tú, že nikto nešiel na políciu už od začiatku. Či už hlavná hrdinka, alebo manželia toho adoptovaného chlapca. Nechce sa mi veriť že by nikto z nich nešiel na políciu. Aj keď kto vie. Možno tlak robí svoje.
Hrozne by ma ale zaujímalo kto ju nakoniec zabil. Predsa len motív malo viac ľudí....

Nuttelka
31.05.2021 2 z 5

Ani nevím, co si o tom mám myslet... Přišlo mi to dost překombinované a nevěrohodné. Ani jedna postava mi nebyla sympatická, dočetla jsem jen ze zvědavosti, jak to dopadne. A teda ten konec, to jako vážně? Chápu, že to je záměr, ať si to každý domyslí po svém, ale takhle krátký Epilog jsem opravdu nečekala. Nevím... vesměs jsem zklamaná :-(

kamca4151
30.05.2021 2 z 5

Knihu jsem cetla v ramci "ctenarske vyzvy " v knizni skupine. Cekala jsem napinavy dej, ktery v knize bohuzel nebyl. Dej byl opravdu velmi pruhledny a zhruba od ctvrtiny jsem tusila jak to dopadne. Kniha je napsana velmi prvoplanove. Dej je doslova ihned vyhrocen a neni zde postupna eskalace. Ctenare nedrzi v napeti. Takova beckova zalezitost co neurazi ale rozhodne nenadchne ( alespon ostrilene ctenare detektovnich a kriminalnich pribehu)

Mimi248
30.05.2021

Plně souhlasím s uživatelem baji 42..béčkove vyprávění, béčkový děj i zápletka. Kdo je zvyklý na sever. krimi /Nesbo, Kepler atd. /toto si určitě nekupujte.. zbytečně vyhozené peníze.

baji42
30.05.2021 3 z 5

Při čtení se mi vybavily americké béčkové filmy, kterými nás dnes některé televizní stanice zásobují.

Pavlína2019
29.05.2021 5 z 5

Mě se kniha moc líbila, zápletka taky, velice dobře a lehce se četla. Přečteno za jeden den. Určitě doporučuji!

nada3314
29.05.2021 5 z 5

Čekala jsem oddechovku a dostala jsem ji! Mě knihy od Lapeny baví, mám přečteny všechny a vždycky se těším s čím novým zase holka přijde. Přečteno za den. Asi ji hodně v hodnocení nadržuji, ale já její knihy prostě žeru.

niki7763
28.05.2021 1 z 5

Ooouuu :(( Tak s tímhle Shari šlápla hodně vedle. Buďto už jí docházejí nápady, nebo kombinuje až překombinuje, nevím, ale tohle dílo mi přišlo jako jedna velká slátanina. Ano, uznávám, že jsem opravdu pochybovala o vině Patricka, chvíli tak a chvíli onak... Ale to je bohužel tak vše. Moc mě to nebavilo... Já na konci čekala, že snad manželka a milenka mají celou dobu plán, jak se zbavit chlapa :D takový konec jsem od Shari očekávala, ale nestalo se. Dílo bylo docela zmatené, co odstavec, to jiná osoba, vše šlo tak divně rychle a kostrbatě. Skončilo to vlastně nijak... Ano, její díla jsou jednoduše napsaná, to víme všichni ale tohle už mi také přišlo jednoduché až moc. Až z toto čtenář vlastně nic nemá...

TVer
28.05.2021 5 z 5

Přečetla jsem si za den. Kniha se čte moc dobře, je tam hodně napětí, a člověk až do poslední chvíle neví, co si má vlastně myslet.