Jednou nohou v blázinci

Jednou nohou v blázinci https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4679/bmid_jednou-nohou-v-blazinci-xBG-4679.jpg 4 392 69

Humoristický román v povídkách, věnovala autorka všem ženám, co obdobně jako ona ,,zhltaly kdejakou příručku o výchově dětí, a přitom nadále zůstaly pouhými amatérkami". Monyová ví, o čem píše, sama je matkou tří synů a rodičovství považuje za tu nejtěžší, a přitom nejkrásnější profesi.

Jajulle
20.09.2012 4 z 5

Výborná kniha na pobavení, či zvednutí nálady. Je to taková odpočinková knížečka, která neurazí. Akorát myslím, že kdyby byla delší, tak už je to nuda.

Val
02.08.2012 4 z 5

Mě se kniha líbila moc.... Je důležité pochopit, že si hlavní hrdinka nestěžuje, ale právě naopak..... Bere s naprostým nadhledem všechny šílené životní situace, které většina z nás s malými obměnami zažívá dnes a denně.... Autorčin smysl pro humor mě vždy spolehlivě dostaně.... Rozhodně bych Monyovou nesrovnávala s Pawlowskou či Vieweghem.....je úplně jiná !

Blondy29
09.07.2012 5 z 5

Mě se tato velmi oddechová a krátká kniha líbila. Možná proto, že jsem ve věku, kdy mě potkávají stejné věci. Hlavní hrdinka řeší problémy mnohdy vtipně a je nad věcí.

gacie
28.06.2012 1 z 5

Vůbec nechápu, že tato kniha zde má tak vysoké hodnocení. Hlavní hrdinka mě vůbec nezaujala a její líčení svého života mi nepřišlo vůbec vtipné. Tento soubor povídek je spíše vhodný do nějakého časopisu pro ženy. Horší jak Viewegh.

Dobby
17.04.2012 odpad!

vůbec se mi knížka nelíbila. přišla mi rádoby vtipná, ale nezasmála jsem se u toho, jak někdo říká. knížka na mě působila, tak, že hlavní hrdinka si pořád na něco stěžovala a snažila se svůj zbabraný život vylíčit vtipně, ale nepřišlo mi to vtipné. hodně stupidní humor. nelíbilo se mi to. určitě knížka nikoho neurazí,ale není to můj žánr. všichni okolo, kdo ji četli tuto knížku ji chválí -mě se nelíbila. asi jsem moc mladá a nevidím se v ní ... omlouvám se ... ale nejlepší je si to přečíst a nedát na nějaký názor :-) určitě ne můj:-)

jasmína
12.02.2012 5 z 5

U knihy Jednou nohou v blázinci jsem se docela zasmála, relax a pohoda a tato kniha záruka zábavy :)

Verrrunka
23.12.2011 2 z 5

Nenadchne ani neurazí.

Kopretina_aku
21.10.2011 3 z 5

Vtipná, ke kávičce na odreagování se. Víc se od toho čekat nedá. Přijde mi, že tak trochu vykradená Pawlowska a Viewegh.

WEIL
12.08.2011

Kdo žije naplno, ten se přepíná a často je jednou nohou v maléru.

humor pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Jednou nohou v blázinci je v