Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 876 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

Zelený.úval
22.09.2022 5 z 5

Popravdě jsem byla podobně zklamaná jako Maggie, když k ničemu nedošlo hned tu první noc, kterou u ní Ben strávil. :-D
Jinak to byla taková fajn oddechovka a čtivě napsaná. Bavila mě, i když jsem od ní ze začátku ani moc nečekala.

Lenka2533
11.09.2022 4 z 5

Vůbec jsem neměla v plánu tuhle knihu číst, jenže potom jsem si ji všimla v knihovně a řekla jsem si, že jí zkusím. Nakonec jsem ráda, že jsem si ji půjčila, protože jsem si ji užila.
Bylo to čtivé, hrozně rychle jsem ji přečetla. Děj ubíhal pod rukama a byl zábavný. Opravdu nenáročné čtení. Postavy byly také super. Jejich příběh byl zajímavý. Stránky jsem zběsile otáčela, protože jsem chtěla vědět, co se stane dál.
Sexuální scény jsem si také užila, byly dobře napsané.
Celkově styl Elle Kennedy mi sedl už v knížkách On a My. Takže doufám, že se někdy dostanu i k jejím dalším knihám.
4,5 ⭐

punkgirl97
28.08.2022 4 z 5

A musím říct, že minimálně první polovina oddechová byla a pak se to zvrtlo v emoční bombu alespoň pro mě. K Maggie jsem měla blízko přinejmenším, protože studuje sociální práci. A tím, že pracuje s dětmi, což sice není má cílová skupina, ale co není může být.️

Ben je sexy herec, a jak už anotace říká osud je svede dohromady, kdy oba mají svou minulost, která nebyla žádný med. Ale je asi jasné, že to mezi nimi jiskří a to fakt dost. Ačkoliv erotika tam sice byla, ale víc mě bavila pak ta vyříkávající část, kdy se postavy, které nejsou zvyklé se svěřovat, obnažily před tím druhým. ️

Musím říct, že posledních 50 stran mi dalo hodně zabrat a vytryskly mi slzy a ne jednou, že.

Aranel15
24.08.2022 4 z 5

Nenáročné, hodně sexu a dokonce má i děj :-)

MAU256
12.06.2022 5 z 5

Krásná romantická jednohubka. Upracovaná popelka osudovou náhodou vstoupením do pokoje cizího člověka našla svého prince. Romantickým dušičkám doporučuji.

"Cítíš se osaměle?"
"Od chvíle, kdy jsi odešel," přiznám. "A tím osaměle nemyslím tak, že by mi stačil je tak někdo. Stýská se mi po tobě. Chyběl jsi mi Bene."
Obejme mě kolem pasu. "Tys mi taky chyběla, Zrzko."

Miliamka
13.03.2022 5 z 5

Nenáročná jednohubka k nedělní kávě. Nejde se tu v ničem do hloubky, prostě jen plujete po povrchu. Ale zasmála jsem se a zasnila.

Ms.Day
18.02.2022 2 z 5

Velké plus této knihy je že má málo stránek a člověk ji přečte během chvíle. Ale to je asi tak jediné co by se dalo o knížce říct pozitivního. Od Elle Kennedy jsem přečetla všechny knihy a tato je opravdu nejslabší, příběh nebyl ničím zajímavý, spíše až nudný. Z knihy mám pocit, jako by autorka podepsala smlouvu na knihu, ale došla jí šťáva a tak z toho vzniklo toto.

Nela.Rob
13.02.2022 2 z 5

Velmi jednoduché čtení. Bohužel i téma už dost ohrané.

CiaKawlone
28.01.2022 5 z 5

Víc než jsem dostala od knih tohoto typu ani nečekám. Knihu jsem začala číst v mezidobí a potřebovala jsem něco krátkého. Odpočinula jsem si, celkem mě to pobavilo a romantická i sexuální vlna byla taky fajn. Nemám co vytknout.

SBH
13.12.2021 1 z 5

(SPOILER) Nejsem tak naivní, abych od erotického románu, nota bene bestselleru New York Times očekávala bůhvíjakou kvalitu. Trocha legrace, zábavy a odpočinku, to je vše, co žádám.
V tomto případě byly požadavky uspokojeny mizerně. Legrace – nula. Odpočinek – no, v zásadě jo, akorát že příběh byl tak plytký, až mě nakonec rozčiloval. Zábava – hraní solitairu je intelektuálně rozhodně přínosnější. Obálka – opět nahý muž, fujtajbl, co je to za módu nahotin z autoopraven? Aspoň že tenhle potetovaný macho nepůsobil jako zaplacený gay. Název? O jednu noc nešlo, nejdřív nešlo vůbec o nic, potom o týden, smysl mi uniká.
Plus – bylo to krátké, takže ztráta času minimální. Mínus – Ben byl stvořen z umělé hmoty, neměl jedinou chybičku, působil nesmyslně a nepřirozeně. U postavy Maggie se autorka pokusila o psychologii a chvílemi se jí i dařilo, ovšem závěrečné klišé, kdy po rozchodu s Benem Maggie není schopna týden vylézt z postele a nemyje se (až tato scéna v jedné anglosaské romantice nebude, vyvěsím prapor), tak to si neumím představit, jak by si ve své ekonomické situaci mohla dovolit. Ach, jak by bylo osvěžující, kdyby hrdinka i přes své zlomené srdce musela shánět nové zaměstnání, protože nemá na nájem a jídlo.
Nečekala jsem žádné překvapivé dějové zvraty, ovšem hloubka zajetých kolejí mě zcela pohltila a závěr otrávil. Glorie šikovnou Maggie vyhodí, sotva se jenom blýsknou problémy, aby ji pak s otevřenou náručí přijímala, uf, co kdyby jí Maggie práskla dveřmi? Vždyť tam pracovala ZADARMO, sakra. Po týdnu ví Maggie spolehlivě, že tahle hollywoodská hvězda je ideálním partnerem pro celý život. Obdiv, potlesk, skvělá práce.
Tak tohle se opět hodně nepovedlo. Jo, abych jenom nedštila síru, tentokrát nemám výhrady vůči pravopisu a stylistice, takže naprosto výjimečný nakladatelský počin (až na obsahovou kvalitu textu, ale jak víme, překladovou literaturu v českých nakladatelstvích ani nečtou, redaktoři se nezdržují filtrem, který by nebohé české čtenářky ochránil před brakem nejhoršího kalibru, vždyť je to přece knížka z Ameriky!).
Za mě rozhodně ne-e.

princesse
12.10.2021 4 z 5

Moc dobře se to četlo, verze na pohádkovou Popelku, přesně tak bych to charakterizovala. Oddechovka skvělá.

Jita160
11.10.2021 4 z 5

No potřebovala jsem sladký,milý a láskou nabitý roman.
S touto autorkou je to vždy stejný.Dostala jsem přesně co, co jsem chtěla....
Že vám jedna noc s cizincem změní život???Proč by neee!!!! Zajiskří sexuální přitažlivost a zbytek už jde ruku v ruce :-D
Na krásné podzimní počasí určitě čtivá knížka,která vás pohladí po duši a vyloudí úsměv na tváři.
Za mě jooo.

Ála1968
15.09.2021 4 z 5

Záčátek byl opravdu super,myslela jsem,že se to rozjede,ale opak byl pravdou.Celkem potom už jen nuda

Erinien
13.08.2021 3 z 5

Na Elle většinou oceňuji určitou "reálnost" charakterů a to, že jsou to relativně "obyčejní lidé." Tady jsem ale dostala naservirovanou pretty woman v bledě modrém. Neskutečně krásný slavný a bohatý herec se neuvěřitelnou náhodou ocitne v životě jedné zrzavé workoholičky a odmýtne z něj odejít. Pořád je to dobře napsané, řemeslně zvládnuté, je tam opravdu hodně erotických scén. Proto hodnotím relativně nizko.

Knihomolka10942
07.08.2021 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem od ní více. Zápletka pořádně žádná, od začátku se dalo odhadnout, jak to skončí. Četla se hezky, ale žádná velká sláva...

Radka1727
07.08.2021 3 z 5

Dobrá, rychlá oddechovka. Svižný začátek, jen mi trochu chyběl epilog .......

Damonka12
24.07.2021 4 z 5

Kniha je skvělá, jen by to chtělo, aby byla o kousek delší. Jinak ten začátek, to bylo dokonalé.

Ivet_V
12.07.2021 4 z 5

Byla to dobrá odpočinková knížka, kterou přečtěte za jeden den, ale trošku mě zklamala. Od autotorky jsem zatím nic jiného nečetla, ale přesto jsem čekala něco víc. Hlavní hrdinové mi nijak nesedli a neprožívala jsem to s nimi. Taky jsem jim vůbec nevěřila tu chemii, kterou mezi sebou měli. Každopádně to byla kniha na odreagování, která mě bavila, ale v paměti mi asi dlouho nezůstane.

Dela90
10.07.2021 5 z 5

Dokonalá oddechovka, u které si zamilujete hlavního hrdinu a nechcete, aby knížka skončila. Taková pěkná žhavá jednohubka.

VercaV
09.07.2021 4 z 5

Byla to pěkná oddechovka. Rychle se to četlo, děj byl více méně od začátku jasný i konec. Podobné jako jiné knihy od Elle, jen výměna hokejisty za herce, stejně tak i děj stejný. Ale to nevadí, i tak to bylo super a krásné. Každá postava měla svoji minulost, Maggie představovala ženu, která si vše vybojuje sama a musí se o sebe postarat. Líbil se mi její přístup k životu, ale především to, jak si uvědomila, že nemusí být na všechno sama.
Kniha přesně do těchto horkých dnů. Oddechová a krásná romantika.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Jedna noc s ním je v

Přečtených1 246x