Odhalená

Odhalená https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368886/bmid_odhalena-9GQ-368886.jpg 4 219 45

Jedna noc série

< 3. díl

Sexy, emocionální, fascinující a tajemné. V posledním dílu trilogie Jedna noc doznává milostný vztah Livy a Millera ohromujícího vyvrcholení. Livy nikdy nepoznala takovou touhu. Krásný Miller Hart ji svádí a uctívá ji těmi nejhříšnějšími způsoby. Dokáže číst její nejniternější myšlenky, které ji stále více stahují do jeho nebezpečného světa. Miller udělá cokoli, aby Livy zajistil bezpečí, i když kvůli tomu musí riskovat svůj vlastní život. Ale jeho temná minulost není tím jediným, co ohrožuje jejich společnou budoucnost. I její rodinné tajemství vychyluje jejich milenecký život z rovnováhy. Livy nad svým životem ztrácí kontrolu a poznává utrpení všudypřítomné lásky i smrtící posedlosti, která by je mohla oba zničit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Unveiled , 2015

jitka7
13.10.2019 3 z 5

Na této knize nebo na celé sérii je nejlepší babča. A na konci je nejlepší pidi Hart. Jinak zbytek knihy... to bylo jako na Divokém Západě. Strašně přitažené za vlasy. O erotických scénách ani nemluvím, to bylo vážně nudné. Ani jiskřičku to ve mě neprobudilo, prolistovávala jsem je na konec.

Monni
27.08.2019 4 z 5

Sérii budu hodnotit jako celek, protože jsem ji četla hned po sobě. Tyhle knihy mám ráda. Opravdu musím říct, že třetí díl byl opravdu nejlepší a dokonce mě i překvapil.
Asi nejhorší byl pro mě druhý díl. Opravdu mě štvaly ty jejich rozhovory během sexu. To sem nechápala. Přišlo mi, že při sexu si toho kolikrát řekli víc než jindy.
První díl byl fajn, jen mi tam vadilo jak se hl. hrdinka chovala když ho poprvé uviděla a skoro okamžitě souhlasila s jeho nabídkou. To mi přišlo trochu směšné.

Série je určitě fajn letní čtení a můžu ji doporučit.

janina66
23.08.2019 5 z 5

Celá série super. Nejvíc se mi asi líbil 1.díl

kalinka99
23.07.2019 4 z 5

Rozhodně nejlepší díl celé série. Konečně napětí, akce a sympatie hlavních postav se mi zalíbila o to více. Akorát většinu intimních části jsem už poté přeskakovala. Pořád to stejné dokola a navíc jsem už byla zvědavá jak se příběh celý vyvrbí.

Shanib
21.06.2019 3 z 5

Než jsem se do knížek pustila, byla jsem překvapená, že poslední díl má nejvyšší ohodnocení. Obvykle ho u tohoto žánru má ten první...a u mě to tak i bude. Příběh Livy a Millera se mi moc líbil, ale tady mě bavilo až posledních sto stran. Co mi vadilo byla zbytečná dramatičnost a zveličování. U slov jako masakr nebo krvavá jatka jsem se začala smát. Miller byl najednou strašný podpantoflák a Livy mi většinu času lezla na nervy. Co se však moc povedlo byl epilog.

Anna-Soltysova
24.05.2019 5 z 5

Teším sa na ďalšie knihy. Jodi nesklamala.

AlsMi
05.05.2019 3 z 5

Čítanie príjemné, postavy sympatické, na konci fajn napätie.. a tento typ kníh sa asi nezaobíde bez občasného nelogického chovania postáv :) všetko sa opakovalo stále dokola, tiež som veľa častí preskakovala.. keby spisovateľka scucne druhý a tretí diel dokopy, urobila by omnoho lepšie.. ako oddychová víkendovka určite fajn :)

Mellisek
07.04.2019 4 z 5

Já si prostě nevím u této série rady. Strašně dlouho už od poloviny druhé knihy se točíme v bludném kruhu jediný co je jiné, že postupně nám autorka drobí další informace okolo. Sex. scény jsem přeskakovala nějak mě unavilo ten samý koloběh - prostě stereotyp - popros,křič mé jméno, dej mi to moje atd. :D Každopádně zakončení série pěkné - uvidíme co autorka přinese v budoucnu.

Nuttelka
05.04.2019 4 z 5

Čtyři hvězdy jen díky poslední třetině, kde se všechno rozlouskne a konečně se dozvíme všechna fakta a pravdu... jinak jsem se tedy musela do čtení občas nutit, Olivie mi vůbec není sympatická, tady mi vytáčela ještě víc než u předchozích dílů, chování rozmazlené holky. Iritující oslovení "holčičko moje", uctívání, ochutnávání, poloviční gentleman na částečný úvazek, grrrrr...
Millerovi jsem fandila moc, nezklamal :-)
Na plný čáře vede babča a třešničkou na dortu je Harry Hart :-)

Nikiseq.31
03.03.2019 5 z 5

Celá série se zařadila mezi mé nejoblíbenější knihy. Prostě úžasné.

cukrovka
10.02.2019 3 z 5

Žádná sláva - stále dokola podobné erotické scény, Livy se chová jako malý spratek.

lovemanner
05.02.2019 5 z 5

Tuhle spisovatelku mam moc rada a knihy od ni se mi vzdycky ctou samy:))doufam ze bude prelozena kniha The Protector

ivca6341
15.12.2018 5 z 5

Je mi líto, že už jsem na konci knihy. Celá série se mi moc líbí. Na 100% ale vím, že si ji v dohledné době přečtu znovu.

Turiel11
03.11.2018 4 z 5

Celou sérii jsem přečetla velmi rychle a dostala jsem to, co jsem očekávala, ale i tak... Nestává se mi to často...téměř vůbec, ale v tomto případě tomu tak bylo...hlavní hrdinka mě místy neskutečně vytáčela. Vážně neuvěřitelně! Kniha je nabitá neustálými zvraty a v podstatě vám nedá vydechnout, chápu, že toho na ni bylo moc, ale na mě bylo občas moc jí... Plus její hovorové vyjadřování mi s každou knihou lezlo na nervy víc a víc. Koncem to ale celkem zachránila. :-) Hlavního hrdinu, dokonale nedokonalého Millera, jsem si naproti tomu oblíbila velmi. Prostě k sežrání. :-D I další postavy mě velmi bavily. Rozuzlení celého příběhu je překvapující i předvídatelné, ale super. Příjemné čtení, když chcete vypnout.

domina
22.10.2018 3 z 5

Kdyby se vymazaly z knihy neustále stejné věty a sexuální scény, kterých bylo až moc, tak bych dala hvězdiček víc. Kniha se ani moc dobře nečte a určitě polovinu jsem přeskočila a četla každou dvacátou větu a o nic jsem vlastně nepřišla.

Petra38
16.10.2018 5 z 5

Jo, zrovna jsem to docetla a vazne jsem jeste nikdy nenarazila na tak dlouhy epilog jako tady:-) asi rekord:-) zhruba prvni tretina knihy byla desna,to jako vazne. Znate takovy ten pocit,ze kdyz mate zrovna radi nejakou sladkost a jite ji stale dokola tak se vam pak muze zprotivit? Tak me se to stalo s milostnyma scenama v teto knize. Behem cteni jsem si rikala,ze kdyby se sex sceny vymazaly, vznikla by kratka povidka k nedelni kave. Ale pozor,uz jsem to necekala ale pribeh nabral na obratkach a cely to spasil na 5* , ktere jsem nakonec udelila. Jen mam dojem,ze ted sahnu po knize, kde vim ze zadny sex sceny nebudou, aby me z toho ,,prejedeni" nebolel zaludek :-)

ves.lucie
26.08.2018 5 z 5

Docteno a jsem se zaverem serie velice spokojena. Kdybych to mela napsat strucne, tak napisi jen to - ZE TO DOPADLO DOBRE ...

... ale bylo napeti, rozklicovani a samozrejme nechybely pikantnosti! "Pan Vyjimecny" nezklamal a svymi obsedantnimi poruchami me opravdu bavil cele tri dily. V kazdem byl lepsi a lepsi a jeho snaha to zmenit byla vtipna ...

Epilog a "happik" byl krasny. V tretim dile jsem i byla nekolikrat dojata ...

Doporucuji. Byť jsem se chvilemi rozcilovala, tak me serie nezklamala a nelituji, ze jsem ji cetla :-)

Evule114
01.08.2018 4 z 5

Kdyby byla kniha psaná v duchu epilogu, tak rozhodně má plný počet. Byl dokonalý. Bohužel i zde jsem čekala více té akce, ale i tak se vše vyřešilo, takže super.

prcek19
23.07.2018 4 z 5

Po konci druhého dílu sem čekala, že tento bude hodně o matce Livy, takže mě dost překvapilo, že sem se o ní dočetla až o dost později..pamatuji si, že když sem dočítala druhý díl, tak sem byla naštvaná, že třetí díl není v ČR ještě vydán a teď je najednou po celé sérii :-D bylo to dobré počtení..sice delší epilog, ale moc povedený..věřím, že kdybych celou sérii četla později znovu, už mě tolik nezaujme, ale teď sem momentálně velmi spokojená a doporučuji ji :-)

-Sinéad-
02.07.2018 5 z 5

I třetí díl mě nezklamal. Této knize se nedá nic vytknout. Perfektní zakončení celé série. :-)