Jeden z nás

Jeden z nás
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534527/bmid_jeden-z-nas-65f829cf311d9.jpg 4 2691 2691

Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké... Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery

29.05.2020 3 z 5

Lehké příjemné čtení.

elleyne
28.05.2020 5 z 5

To bylo teda pořádně napínavý a autorka mi pořádně zamotala hlavu. A já přiznám, že vraha jsem do poslední chvíle netušila. A ten konec, to jsem si říkala: nee, tohle přece nemůže být konec

adevis
28.05.2020 5 z 5

Před minutou jsem dočetla tuhle krásku... Kdo Shari zná, tak ví, že umí. Každá její kniha je plná napětí a do posledních chvil hádáte, jak to vlastně celé bylo.
U této novinky jsem absolutně netušila, kdo bude vrah. Tipy jsem měla, dokonce mě napadlo, že vrah nemusí byt nutně mužského pohlaví... ale tohle, to jsem opravdu nečekala! A kdo tvrdí, že to tušil, tak kecá :))
Shari opravdu umí, umí psát excelentně poutavě, lehce a zároveň napínavě.
K ději opět nic psát nebudu, to nedělám skoro nikdy... anotaci si umíte najít a víc vědět nepotřebujete.
Snad jen to, že vám tuto knihu vřele doporučuji, stejně jako předchozí autorčiny knihy. Další knihu si opět ráda předobjednám u mého oblíbeného knižního klubu :)) Budu si muset objednat už i tu novou knihovnu :D

veronika8042
28.05.2020 5 z 5

Kniha byla perfektní. Celá kniha mělo spád, žádná kapitola nebyla na víc. Postupně nám autorka více odhaluje, ale jen to co chce, takže si krásně hraje se čtenářem. Za mě perfektní!!!

Ajuszka
28.05.2020 5 z 5

To zase byl nářez. Shari opět nezklamala. Vraha jsem si tipla tak v půlce, přičemž mě ale autorka do cca posledních 5ti stran udržovala při tom, že se pletu. Co kniha, to vždycky o dost lepší zážitek! Doporučuji

barbara5604
27.05.2020 5 z 5

Jako že co že?? Co k tomu říct než jedno velké waaaauuu..Knížka mě mooooc bavila..hltala jsem ji od začátku do konce a pořád přemýšlela jak to dopadne..přišla jsem z práce a hned se vždy pustila do čtení a četla až jsem neodpadla..za mě super a konec mě teda hooodně překvapil byl nečekaný.Doporučuji!!Od autorky mám přečteny všechny knížky její psaní miluju..ale tato opravdu nejlepší jak už tady bylo napsáno

Višnička
27.05.2020 4 z 5

No já nevím, knížka, hezká, čtivá, o tom žádná, to autorka umí skvěle! Ale psychothriller? Pro mě teda ani psycho, ani thriller, spíš taková předvídatelná záležitost, potenciální vrazi tak moc podobní jeden druhému, že pro mě knížka trochu postrádala napětí.

Kantynka
27.05.2020 5 z 5

jednoznačně nejlepší kniha od autorky! moc doporučuji!!

Veju007
27.05.2020 5 z 5

Shari Lapena je prostě královna psychothrillerů! U nikoho jinýho nedokážu zhltnout celou knížku za necelý dva dny (kecám, ještě Angela Marsons!).
Tohle byl zase psychothriller jak vyšitý! Tolik možných variant, kdo, co, s kým...měla jsem tipy a skoro jsem se vlastně trefila. Úžasná knížka, která se prostě nedá odložit, dokud jí nedočtete! BRAVO!

Danago
27.05.2020 5 z 5

Knížka mě chytla hned na začátku a nepustila do samého konce. Tentokrát autorka mile překvapila. Skvěle vystavěný napínavý příběh bez hluchých míst. Konec jsem neodhadla.

anko57
27.05.2020 5 z 5

Nejlepší kniha od této autorky, závěr docela překvapil.

RADOST
26.05.2020 5 z 5

Tak to se mi líbilo. Dovedu si představit, že něco podobného se může stát třeba i v mém bydlišti. Kniha napsaná jednoduše, téměř jako reportáž, plně vystihla rodinné i sousedské vazby i směry, kterými by se ubíralo uvažování dotčených.

Denisa232623
25.05.2020 5 z 5

Jednoznačně nejpovedenější kniha od Lapeny. Samozřejmě jsem měla také svůj typ, ale úplně mi nevyšel. Skvěle propletený thriller. Jedno předměstí a spousta tajemství. Možná už těch tajemství a zvratů bylo až příliš nicméně to skvěle podtrhlo celý příběh.
Po Nezvaném hostovi, který pro mě nebyl úplně tak vydařený dávám téhle knížce palec nahoru :)

Mermaida
25.05.2020 5 z 5

Příjemné čtení, ze kterého jste od prvních stránek v napětí a očekávání. Vrahem je Jeden z Nich - ale kdo?! Svůj tip jsem měla - hnedle dva. Ale konečný zvrat mi vyrazil dech. Povedené dech-beroucí čtení, kdy autorka ukázala svůj um, který se knihu co knihu zlepšuje.

MMacicekk
25.05.2020 5 z 5

Jednoznačně nejlepší autorčina kniha! S tolika tajemstvími a lžemi jsem v knize už dlouho nesetkala. Připravte se na napínavý thriller odehrávajícím se v uzavřené sousedské komunitě na jednom newyorském předměstí, kde si každý vidí do talíře a o druhém něco ví. Sám však taky toho spoustu tají. Jeden z nás je čtivý příběh plný napětí, který si po celou dobu dokáže udržet vaši pozornost. Tip na vraha budete měnit snad s každou kapitolou a s každou přibývající stránkou. Tempo knihy je opravdu vražedné a nenechá vás ani na okamžik vydechnout, a to až do strhujícího finále, které vám vyrazí dech.

Barussat
24.05.2020 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka! Knížku jsem zhltla za víkend, protože knihy od Shari Lapeny prostě nejde odložit. Posledních 100 stránek byla naprostá pecka. Za mě asi pořád vede Nevítaný host, ale tohle mu šlape hodně na paty. Shari je mistryně psychothilleru a touto knihou to opět dokázala. Krátké kapitoly, které vždy končí tak, že musíte otočit stránku a číst dál. Neskutečný příběh, postavy skvěle vykreslené, do poslední stránky nevíte, kdo je vrah, protože podezřelí jsou všichni a všichni mají tajemství. Úžasné! Tuhle knihu jsem nečetla naposledy!!

jahlina
24.05.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Za mě asi nejlepší od autorky.

attila1
24.05.2020 5 z 5

Tak tohle je hodně povedený thriller. Kniha od které se nedá jen tak odejít. Napínavá až do úplného konce kde nechybí překvapení.