Jeden plus jedna

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260138/jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4.31417
Vydáno:, Ikar (ČR)

The One Plus One (2014)

Počet stran:344
Jazyk vydání:český
Překlad:Eva Klimentová
Edice:Edice světový bestseller
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-249-3158-6

Kniha Jeden plus jedna

Niu
včera

Moc pěkná kniha. Pro mne lepší než série s Louisou Clarkovou. Vtipné, smutné, plné naděje na lepší zítřky. Velmi rychle přečteno. Hlavní postavy sympatické. Nepsal to sám život?

HanWali

Úplně me uchvátila a vím, ze je to kniha ke které se určitě vrátím. Nádherně napsané ,žádná slaďárna, je v ni úplně všechno od legrace po smutné části. Výborná !!!!

TGM

Kniha pro relax.

MichaelaBublina

Nejsem cílovka, ale i tak mě kniha bavila a dočetla jsem ji. Potřebovala jsem odpočinek od detektivek a nenáročné čtení, což knížka splňuje.

Tefnut

Kniha zpočátku působila zdlouhavě, později, když se do ní člověk začetl bylo to o něčem úplně jiném. Příběh byl zajímavý, styl psaní byl také pěkný. Od autorky to byla první kniha, kterou jsem četla. Nad jednotlivými postavami se člověk musel zamyslet jaký žijí život a co se s nimi děje. Knihu hodnotím pozitivně,...

hapac

Čtivé, milé, oddechové....zkrátka fajn.

petranecka

Opět autorka nezklamala, příjemné oddechové čtení

juni

Další kniha o Jojo Moyes se mi moc líbila, i když ženské romány nečtu. Doporučuji :)