Jeden plus jedna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260138/jeden-plus-jedna-vO8-260138.jpg 4.31417
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The One Plus One (2014)

Počet stran:344
Jazyk vydání:český
Překlad:Eva Klimentová
Edice:Edice světový bestseller
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-249-3158-6
Nahrávám...

Komentáře (390)

Kniha Jeden plus jedna

Přidat komentář
Niu
včera

Moc pěkná kniha. Pro mne lepší než série s Louisou Clarkovou. Vtipné, smutné, plné naděje na lepší zítřky. Velmi rychle přečteno. Hlavní postavy sympatické. Nepsal to sám život?

HanWali
13. června

Úplně me uchvátila a vím, ze je to kniha ke které se určitě vrátím. Nádherně napsané ,žádná slaďárna, je v ni úplně všechno od legrace po smutné části. Výborná !!!!

TGM
12. června

Kniha pro relax.

MichaelaBublina
10. června

Nejsem cílovka, ale i tak mě kniha bavila a dočetla jsem ji. Potřebovala jsem odpočinek od detektivek a nenáročné čtení, což knížka splňuje.

Tefnut
09. června

Kniha zpočátku působila zdlouhavě, později, když se do ní člověk začetl bylo to o něčem úplně jiném. Příběh byl zajímavý, styl psaní byl také pěkný. Od autorky to byla první kniha, kterou jsem četla. Nad jednotlivými postavami se člověk musel zamyslet jaký žijí život a co se s nimi děje. Knihu hodnotím pozitivně,...

hapac
23. května

Čtivé, milé, oddechové....zkrátka fajn.

petranecka
20. května

Opět autorka nezklamala, příjemné oddechové čtení

juni
20. května

Další kniha o Jojo Moyes se mi moc líbila, i když ženské romány nečtu. Doporučuji :)