Jako v pohádce

Camilla vyrostla v Napa Valley, obklopená kouzelnými rodinnými vinicemi. Po promoci na Stanfordu se vrací domů, aby rodičům pomohla řídit jejich malé, ale proslulé vinařství. Vše se zdá dokonalé. Pohádku Lammenaisových však náhle ukončí matčina smrt. A aby toho nebylo málo, osud udeří podruhé: zoufalý Camillin otec se záhy stane snadnou „kořistí“ okouzlující Francouzky, která si do jeho domu přivede své dva syny. Camilla je vydána na milost a nemilost své maceše. Stejně jako v pohádce jí však přispěchá na pomoc „dobrá víla“, jen místo „prince“ se objeví přítel z dětství…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423819/jako-v-pohadce-SuA-423819.jpg 3.418
Vydáno, Ikar (ČR)

Fairytale, 2019

Kniha Jako v pohádce

Rapeh

D.Steel normálně čtu jedním dechem jako oddechovou literaturu. Do této knihy jsem se musela nutit. Děj se dal hodně předvídat.

LilianaFalcon
11.06.2020

Retelling Popelky. Podlá zlá macecha a chudáček holčička. Nebylo to ani čtivé, postavy mi nepřirostly k srdci, autorka umí psát mnohem líp.

Millyf
08.03.2020

Knihu som dostala ako darček,takže Steelovku som čítala po x rokoch,no nechcelo sa mi verit,že ju vážne napísala D.Steelova. Dej je rozprávaný pre mňa takým suchým konštatovaním a vývoj sa dal predpokladať, moderná Popoluška. Od autorky som určite očakávala viac...

alnahu
28.02.2020

Tentokrát trochu dějově slabší kniha s příhodným názvem "Jako v pohádce".Ano přesně tak si žila Camilla obklopena bohatstvím na rodinném zámku ,dokud se neobjevila nová macecha a již chyběl jen kouzelný princ ,který ji vysvobodí.

kape97
20.02.2020

Moje první kniha od Daniely Steel, čekala jsem romantiku a dostala jsem jí. Krásná oddychová kniha. Doporučuji.

mariva
26.12.2019

Připadá mi, že knihy D.Steel už nejsou tím, čím bývaly. Tato rozhodně patří k těm slabším, něco jako moderní pohádka o Popelce. Děj klouže po povrchu, prostě hodně slabá oddechovka.