Já o koze, on o voze…

Já o koze, on o voze… https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4681/bmid_ja-o-koze-on-o-voze-K1U-4681.jpg 4 387 60

Po čtenářsky velmi oblíbeném románu v povídkách Jednou nohou v blázinci příchází Simona Monyová s další humoristickou sbírkou Já o koze, on o voze... Tato kniha je určena všem, co se přiklánějí k názoru, že muž a žena jsou zcela odlišný živočišný druh.

LuckyZ
08.03.2023 4 z 5

Trefně napsáno, jde číst opakovaně. Už jsem jejích knih četla více, to ještě žila. Tuto mám zde z Bazaru na DK, tak jí přidám do letošní výzvy. Původně jsem ji měla do jiné kategorie, ale prý není dost žlutá (zadní strana je celá žlutá:-)). Knihu pošlu dál, protože knihy vydávané vrahem nechci mít. Kdybyste někdo měl zájem klidně mi napište.

ronave
23.08.2022 5 z 5

Přečteno za jeden den. Absolutně vystihla jak se cítí žena doma na rodičovské den za dne.
Vtipná, čtivá a skvěle napsána jako vždy :-)

Radka1911
03.04.2022 5 z 5

Knížku jsem si po několika letech přečetla po druhé a upravuji hodnocení na 5 hvězdiček. Sbírka je vtipná, pěkně napsaná, pobavila jsem se.

lucie.dc
01.12.2021 3 z 5

"Kdo se ženy předem ptá, je hlupák, neboť je-li žena tázána, musí říct ne." Jak trefne, jak se rika: U zeny NE neznamena vzdycky NE. :D

Napsano je to hezky, i kdyz z jejich del na me dycha nechutenstvi k muzum, snad az moc, spisovatelku muzu po malych davkach a prolozit knihou, kde muz neni budiznicema.

cukrovka
21.05.2021 5 z 5

Vtipné oddechové čtení. S humorným nadhledem nám autorka předkládá partnerské vztahy a rozdílné pohledy na řešení problémů v nich.

S.H.
29.04.2021 2 z 5

Ve zkratce je to kniha o tom, jak ženská dělá chlapům služku a pak si na to stěžuje a staví s do role zajímavé, rádoby vtipné služky. Občas tu byly vtipné pasáže, ale spíš to bylo smutné.

matesjepes
16.03.2021 5 z 5

Nasmála jsem se, vtipné.

VílaElvíra
11.01.2021 2 z 5

Jednoduché čtení na WC. Vhodné pro ženy, které rády nadávají na muže. Kniha mě nenadchla, k autorce se nemám v plánu vracet.

_Divočák_
28.09.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka :)

Šnek86
25.09.2020 3 z 5

Úsměvně podaný příběh jedné ženy a jejích strastí a radostí v partnerském soužití.

rreegg1
18.09.2020 4 z 5

Ale jo. Sice dost nadnesene, ale vtipne. Nektere vyroky autorky me docela uprimne pobavily, tak jsem se parkrat pristihla jak se nad knihou hlasite smeji. Odpocinkova kniha pro mamy a asi i taty (a pro partnery vubec).

Kerberos
28.06.2020 4 z 5

Kniha o partnerských vztazích a různém pohledu na řešení problémů s humorným nadhledem.

n.ezn.amy
09.06.2020 4 z 5

Monyová v této knize dobře vystihla charakter muže a ženy a že to co je jasné jednomu pohlaví ne vždy je stejně jasné druhému a ač někdy oba mluvíme o stejné věci, zásadně se v ní někdy rozcházíme, neboť jí každý vidíme jinak. Humor a nadsázka Simony Monyové mě vždy moc bavil

Aleh
13.03.2020 3 z 5

Jedna z těch humorně laděných knih Simony Monyové. Když muž a žena jsou tak moc odlišní, svérázní, no prostě úplně jiní. Z této životní pravdy vychází autorka a poukazuje především na to, jak moc jsou muži a ženy odlišní, ale právě proto jsou asi určeni k tomu, aby se navzájem doplňovali, vzájemně podporovali a žili své životy v tom lepším případě ve vzájemném porozumění bok po boku.

Baja333
19.02.2020 5 z 5

Přečteno během jednoho dne.
Velmi vtipně napsaná kniha a opravdu ze života :-)

MamaKnihomolka
18.01.2020 5 z 5

Skvělá, úsměvná oddechovka, která je neuvěřitelně čtivá. Kniha na mě působí strašně optimisticky.
Mnohokrát jsem se dost zasmála a přistihla se jak přikyvuju na souhlas.

Lenisk@
22.08.2019 2 z 5

Zhodnotila bych to stručně: 1. polovina knihy se četla snad sama, byla psaná vtipně, s nadhledem a ironií, 2. polovina se vlekla, autorka svůj nadhled přeměnila v sebelítost.

tabaluga
20.07.2019 4 z 5

Opravdu oddychove čtení u kterého jsem se i zasmála...

Monika_cz
10.04.2019 5 z 5

Vtipné a humorné čtení, opět rychlovka, kde rychle zapomenete, co vše v knize bylo. Ideální pro odpočinek.

ydnac
12.03.2019 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla už před lety, ale pořád si pamatuju, že jsem se u ní hodně nasmála. Další knihy od Monyové už tak vtipné nebyly. Tuto určitě doporučuji.

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Já o koze, on o voze… je v