Temné hlubiny

Temné hlubiny https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360148/bmid_temne-hlubiny-NMr-360148.jpg 5 3222 3222

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Dark Water , 2016

Deniska147
23.02.2018 5 z 5

Naprosto skvělé jako předešlé dva díly!

ŠárkaStrnadová
22.02.2018

Výborná kniha, těším se na další. Navíc autor je i sympaťák.

iva.gracova
21.02.2018 5 z 5

Robert Bryndza je prostě autor, který se neskutečně dobře čte. Knihy s Erikou jsou velmi napínavé, mají hlavu a patu a poslední díl mě bavil asi nejvíce! Skvělá zápletka, navíc se více dostáváme do života hlavní hrdinky, paráda. Za mě 5 hvězd.

xluke
21.02.2018 5 z 5

Mám moc rád knihy od Roberty Bryndzy. Těším se na další díl, který vyjde již v březnu. Zatím si nechávám posílat ukázky do e-mailu od nakladatele z tohoto webu: http://robertbryndza.cz/

regulax
20.02.2018 5 z 5

Další příběh, který je napínavý, rychle čtoucí, lehká krimi bez brutality s lehkou hetero i homo zápletkou.

Miška.Miška
20.02.2018 5 z 5

Opět strhující příběh, jsem naprosto unešená. Téma knihy mě dostalo a konec byl překvapivý. Kniha je obsáhlá ale čte se velmi dobře a rychle jako všechny autorovy knihy. Už se moc těším na další díl.

alabra
19.02.2018 5 z 5

Strhující děj, napětí až do konce, hrdinka, která se už nepotácí životem, ale spíše se jím žene tryskem. Má to jiskru, spád a trochu předvídatelný konec, což není na škodu příběhu. Autor je čím dál lepší.

4xbabča
19.02.2018 5 z 5

Autor opět nezklamal, kniha je čtivá od začátku do konce, udržuje napětí a krásně se čte. Určitě stojí za přečtení a těším se na další případy detektiva Eriky.

krbaja
18.02.2018 5 z 5

Jedním dechem

LucieZ17
18.02.2018 5 z 5

Ještě lepší než předchozí dvě! Naprosto skvělé čtení, doporučuji...

Katulinka69
17.02.2018 5 z 5

Opět bezvadné čtení. Po Linovi a Holym je Erika další detektiv do kterého jsem se zamilovala,doufám že budou další případy.

MartinG
17.02.2018 4 z 5

Robert opět nezklamal. Pořád si drží pomyslnou laťku hodně vysoko :o

Terrez93
16.02.2018 5 z 5

Parádní! Super spád, dobře se čte.

KristýnaBook
16.02.2018 4 z 5

Zajímavá a napínavá knížka..

ElenaM
15.02.2018 5 z 5

WOW, to byla jízda. Robert Bryndza opět nezklamal a je znát, že je knihu od knihy lepší a lepší. Temné hlubiny jsou pro mě zatím nejlepší knihou ze série a těším se na další případy Eriky Foster.
Kniha je čtivá od samého začátku. Autorův styl psaní mi přesně sedí, s ničím se nepáře a jde rovnou k věci - žádné dlouhé popisy prostředí nebo postav. A vy čtete a čtete a najednou zjistíte, že jste v půlce knihy... Druhá půlka knížky mě doslova pohltila a posledních 120 stran jsem četla na jeden zátah.
Příběh je čtivý, zamotaný a závěr je překvapivý!!! Těším se na další díly s Erikou!!

Alča I.
12.02.2018 5 z 5

Spisovatel opět zabodoval. Spád, styl psaní, zápletka. Už se těším na další.

georginaa
11.02.2018 5 z 5

Již třetí kniha v mé sbírce a stále jsem překvapená, jak suprově se čte. Žádný náznak k horšímu, ba naopak. Stále víc Erika otvírá svou stránku života, tím se mi víc líbí. Nehledě, že ji víc chápeme, když je od našich sousedů. :-) Má úplně jiný styl vyšetřování, než její kolegové a to je to co se mi líbí.

haski
11.02.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Bryndza se stále zlepšuje, každá jeho nová kniha je lepší a lepší. Jsem ráda, že se všude objevuje Erika Fosterová a je fajn sledovat i její osobní život. Detektivní zápletka se sice rozjíždí pomalu, ale konec je moc dobrý. Těším se na jeho další knihu.

biairicia
11.02.2018 4 z 5

Opět dobré čtení. Začátek možná zbytečně táhlý, ale poslední třetina to vyrovnala :) Milostná zápletka Eriky byla po jejim dlouhém truchlení osvěžením a zdá se, že bude mít i pokračování :)

aleza1
10.02.2018 5 z 5

Další výborně napsaná detektivka. Vždy se těšíte kam se děj dál posune. Víc je rozebrán život Eriky i její milostná zápletka je také "osvěžením" celého příběhu. Trochu mi vadila návštěva její sestry s dětmi...jak se nasáčkovala k ní domů do malého bytu, i když Erika byla plně zaměstnaná případem...ale to je jen osobní pohled. Za mě....doporučuji...a těším se na další.